Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:27 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: ОФФ - Ще понесем и това, нали?нови [re: 3ъл_Дyx]  
Автор PRlNCEZANDOR (vodoun)
Публикувано19.11.09 20:13



Същото важи и за тези извън него - хаха



Тема За да анализираш каквото и да е....нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано19.11.09 20:16



... трябва да имаш малко акъл, а не да си неуспяла певачка!


Що се отнася до това какъв съм в реала - всеки може да с запознае с мен исам да прецени.
Аз не съм сбабичосана брокерка, която се страхува и срамува да си покаже нос в реала?! И която се вихри като "уникална" само в клубчетата!







Тема Re: ОФФ - Ще понесем и това, нали?нови [re: arrvv]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано19.11.09 20:21



"И последно.. Костов беше първия който ме излъга... за мен той винаги ще си остане.. един човечец... който робува на собствените си интереси... сори... мое мнение.. но факта че те в стремежа си да запазят властта а станаха много на клончето.. се разцепиха и се подиграха със СДС.. за мен говори много.. не народа а собственото благополучие е първостепенно.. "

Напълно съм съгласен. Но, сините реститутки му бяха благодарни доста време. После и те спряха да гласуват за него.





Тема Re: За да анализираш каквото и да е....нови [re: abettor]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано19.11.09 21:58



Елементарната логика говори, пиленце, че "да имаш малко акъл" и "да си неуспяла певачка" са неща, които ПРИНЦИПНО не се изключват взаимно априори. Така, че, анализирайки изречението ти :

За да анализираш каквото и да е, трябва да имаш малко акъл, а не да си неуспяла певачка

се налага изводът, че то е лишено от всякаква логика...

Ама - това е твърде сложно за теб. И да ти го обяснявам - няма да го разбереш.

ПП - Относно политическите ти анализи пък - точно толкова нелепи и неадекватни са, колкото всичко останало.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от ИCTИHCKATA yниKaлнa® на 19.11.09 22:34.



Тема Виж сега Зандоре,нови [re: PRlNCEZANDOR]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано19.11.09 22:42



под "не мога да си позволя" се разбира "дори да ми го подарят - не мога да му плащам разходите". В София има доста възрастни хора, които живеят на студено в тристайни апартаменти с минимална пенсия. Те не продават, въпреки че могат да живеят добре с парите другаде. Ето ти пример за някой който не може да си позволи - но на инат и от гордост умира в мизерия.
Няма мачкане защото сте "тъпи софиянци" - има превъзходство защото сте изостанали във всичко, разчитайки на това че сте софиянци. Никога не съм презирал столичанин когато не се уповава само на "произхода" си, а се старае и постига нещата.

ПП: Аз лично съм ЗА да е платено. Има вече метро, има приличен градски транспорт - използвайте го. Имам достатъчни доходи да си купя нова кола в брой - но пътувам основно с трамвай и метро. Трябва ли да ти обясня причините или ще се напънеш да се сетиш сам ?




Тема PRlNCEZANDORнови [re: PRlNCEZANDOR]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано20.11.09 00:17



Виж сега...
Ако си прочел внимателно темата, ще видиш, че и аз живея в центъра, и то в супернаситения с мепесета такъв. Имам две лични коли и за двете си плащам. Защото така е РЕДНО. И не мрънкам.
На който не му харесва - да продава бабиния апартамент и да се изнася на безплатните паркинги в кварталите.

Това по повод, че по-горе си се закачил за





Тема Изключват се, бабенце, изключват се....нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано20.11.09 00:23



.... логическата верига е такава:
1. Който има достатъчно акъл не става певачка. Така че, няма как да са успели или неуспели в това поприще.
2. Тези с що-годе среден акъл се реализират като певачки и най-често се пенсионират като певачки. Не стават брокери, примерно.
3. Тези без никакъв акъл се делят на две категории:
а) без акъл, но със силикон. Те се правят на певачки, но "певческия" им инструмент се намира на друго място.
б) без акъл и грозни. Те нямат никакъв шанс като певачки и отиват да избиват комплексите си в друго, още по-жалко занимание.

Надявам се, че ще намериш твоят типаж в един от изброените по-горе и ще се върнеш към изгорелите панелки. Защото пишеш за политика по-зле, дори отколкото пееш.
Ще си позволя да цитирам една виртуална героиня - "Ужасссс, ужасссс, ужасссс!"



* Правя разлика между певачка и певица.
** Не казвам, че да си брокер е жалко занимание. Казвам само, че неуспели неудачници, които се правят на брокери, са жалка картинка.



Тема Re: PRlNCEZANDORнови [re: Ha живo]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано20.11.09 00:26



Аз пък не карам коли и ползвам предимно такси.
Обещавам да пусна драматично-сълзлива тема когато вдигнат цените на таксиметровите услуги.
Тъй де, ще ме лишават от изконното ми човешко право (21 век сме) да се возя в такси, ама ха, гербовисти гадни.





Тема Re: PRlNCEZANDORнови [re: abettor]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано20.11.09 00:36



Тъй де, ще ме лишават от изконното ми човешко право (21 век сме) да се возя в такси

Темата не е ли, всъщност, че се нарушава изконното право на свободно придвижване, ама явно авторката не се е сетила за израза.
Уни, прав ли съм?



Тема Re: PRlNCEZANDORнови [re: Ha живo]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано20.11.09 00:44



То всъщност няма тема.
"Авторката" на темата се е ограничила да копи-пейстне една статия, като скромно е премълчала да коментира какво точно я ограничава или притеснява.
Е, авторският й принос е в уникалното заглавие. Написано в стил "Докога, братя, докога ще търпим...."






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.