Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:43 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Петъчен ОФФФнови  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.10.09 16:58



Ама вие и петъчните лиготии забравихте май... Хайде, дерзайте, организирам ви терен, и, като прилежна майка, напускам, за да не ви се пречкам! Ще мина привечер да събера угарките!



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от ИCTИHCKATA yниKaлнa® на 30.10.09 21:40.



Тема Re: Съботен ОФФФнови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.10.09 17:00



...чак сега си погледнах часовника... прилежният брокер вече е на огледи. Няма шансове за лиготии... сори!



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Петъчен ОФФФнови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано06.11.09 15:15



Петък е! Идват почивни дни. В настроение за закачки съм.
Та, днес четох за женската еякулация във връзка с което искам да те питам, тъй като видно от постингите ти, притежаваш най-разностранни таланти, ти получаваш ли еякулация?

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Петъчен ОФФФнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано06.11.09 15:24



Ехооо, тва беше от миналия петък!!!



По мое време еякулацията беше мъжки приоритет. Вие, младите, и при жените ли си го организирате?

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Петъчен ОФФФнови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано06.11.09 15:30



Нещо уклончливо се изказваш. Искам директен отговор - ДА или НЕ? Кажи го твърдо, като брокер, дет се вика. Какви са тез адвокатски мурафети, Уни?

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Унито мълчи....нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано06.11.09 15:50



....като петъчен брокер при оглед на панелка!



Ето малко теоретични материали за





Тема Re: Петъчен ОФФФнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано06.11.09 16:05



Ето това:


доказва моята теза - че нещо пак крадете и организирате... новости някви.

Аз съм стар човек. Едно време ние главно търсехме УДОВОЛСТВИЕТО в секса, без да се мъчим да го терминизираме, номерираме, наименоваме и поставяме в папки.
Кой знае - вие пък, като знаете КАК СЕ КАЗВА всяко едно нещо - може да изпитвате повече наслада? Ама нещо не ми се вярва...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Унито мълчи....нови [re: abettor]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано06.11.09 16:09



"Унито мълчи....като петъчен брокер при оглед на панелка"


Ааааааа, не! Нещо бъркаш. НИКОГА не мълча при оглед на панелка, още по-малко пък в петък - когато съм препускала цяла седмица и считам, че е КРАЙНО ВРЕМЕ ВЕЧЕ клиентът да си избере нещо... та - доста словоохотлива съм в тези случаи!!



След малко пък отивам на ПЕТЪЧНО КАПАРИРАНЕ на поредната панелка... тая е шампионска - горяла е!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Унито мълчи.... [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано07.11.09 12:32



"След малко пък отивам на ПЕТЪЧНО КАПАРИРАНЕ на поредната панелка... тая е шампионска - горяла е!"

Мдам!
Продаваш падащи панелки, като лъжеш клиентите че това е стабилна жилищна сграда, с поне 80 години гаранция.
Продаваш горели панелки, като лъжеш клиентите, че черния цвят е модерен.
Само с отварянето на устата ти се включва грамофончето, че това е "една перфектна сграда, в престижен квартал, напълно и луксозно ремонтирана, на комуникативно място ..... и бля-бля-бля".

Ето затова никой не се чуди защо те е страх да си покажеш носа, да ходиш на срещи, и защо сънуваш как те бият и заливат с киселина.
И за да не ти отговарям на постинга в една друга тема ще го напиша тук. Ако трябва да избирам между това да съм "умилкващ се" (епитетът твой) или "лъжлив, гузен и страхлив брокер" избирам първото.






Тема Re: Унито мълчи....нови [re: abettor]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано07.11.09 14:35



Няма нужда още от появата си в клуба да заливаш всички с отрицателната си енергия... пази си я за вкъщи. Само това ще ти кажа.

Вече се излагаш. Нито от шеговит тон разбираш, нито от закачки...Затова и не ги отправям към теб. А и ти НЕ СИ ЗАДЪЛЖЕН да ме коментираш, когато не съм ги писала. Стой си където си и си злобей, но на друг адрес.

И се умилквай колкото искаш и на когото искаш, щом това толкова ти харесва. Пък дали съм ""лъжлив, гузен и страхлив брокер" - това могат да кажат САМО клиентите ми.


ПП - Цяла седмица боядисвах в горялото жилище... за да не се забележи, че е горяло и да не го видят, горките!!




ПП - за модератора - ТОЗИ ПЪТ АЗ ЛИ ПРЕДИЗВИКВАМ НАПРЕЖЕНИЕ, М? ИЛИ ПРИЯТЕЛЧЕТО ТИ?

Казала съм го сто пъти. Ако искаме да има мир в този клуб - трябва да спрат контактите между определени хора. Аз лично го приемам като тактика. Остава да го приемат и останалите от тях.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.