Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Peжaт мaйкuтe студeнткu.Maнгустuтe пaк нa нaш гpъбнови  
Автор Пaлaч®Модератор (napalmoff )
Публикувано06.11.09 14:46



Отделно се отрязва и помошта за близнаци.
Дебилния финансов министър симеон Дянков трябва да е наясно, че асоциалната политика която води спрямо трудоспособното население залага бомби за бъдещето на всички нас
Ето за какво иде реч :




Петицията : (кой ли пък им обръща внимание)




Редактирано от Пaлaч® на 06.11.09 15:57.



Тема Re: Peжaт мaйкuтe студeнткu.Maнгустuтe пaк нa нaш гpъбнови [re: Пaлaч®]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано06.11.09 15:18



Честно да ти кажа - не гласувах за тях, но ги подкрепях морално... обаче се оливат всеки ден и вече ми омръзна... съкращават парите за здравеопазване, после за лекарства... сега пък - ТОВА!

ЕДНА ЕДИНСТВЕНА министърка си беше на мястото, а сега я поставиха като марионетка - кметица ще ми става... ще мига на парцали и ще дърпа ушите на провинилите се софийски мафиоти!! Аз лично, от 20 години насам ЗА ПРЪВ ПЪТ няма да гласувам! Минавала съм 600 км в чужбина до посолство преди години...

Нямам думи.

ПП - ама щели да организират СПОРТНИ ЗАНИМАНИЯ ЗА ПЕНСИОНЕРИ! Онази ги води на море, тези пък - ще им правят тенис-кортове сигурно!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Спамнови [re: Пaлaч®]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано06.11.09 16:42



Тва кво общо има с недвижимите имоти? Ако жена ти е студентка - ми да не си я забременявал, не е нужно да пропищяваш форума.



Тема Re: Спамнови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Пaлaч®Модератор (napalmoff )
Публикувано06.11.09 16:47



Не е студентка. Нямаше място за "оф" в зъглавието съжалявам.
На теб нещо пречи ли ти ???




Тема Re: Peжaт мaйкuтe студeнткu.Maнгустuтe пaк нa нaш гpъбнови [re: Пaлaч®]  
Автор anred (стихия)
Публикувано06.11.09 17:00



Ох, вярвай ми че вече незнам кое е правилно и кое не...аз по принцип съм против помощите... в смисъл ако е помощ да е помощ, а не някакви подигравки.. аз например никога до сега не съм взимала детски... няма и да подам документи... Първо тези пари са подигравка.. и второ защо не помагат но наистина на хора които им е нужно...
Има толкова самотни майки / но наистина самотни, а не такива които живеят на семейна начала с мъжете си, нямат брак и се водят самотни майки и получават помощи/ има толкова възрастни хора с по 100лв. пенсия.. а те какво правят.. помощ за тока, помощ за отопление.. детки надбавки.. и знаете ли кои се облагодетелстват.. ха познайте.. като отидеш в социалното все едно отиваш в гето.. разбрахте ме нали.. не че съм расист, но и помощите в много направления са излишни...

Нещата не се променят. Просто човек променя начина, по който ги вижда.

Редактирано от anred на 06.11.09 18:27.



Тема Е,нови [re: Пaлaч®]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано06.11.09 17:25



това правителство е ясно че ще бъде променено като кадрови състав.
Дори ББ го казва на всеослушание, трябва обаче някой да направи и всички непопулярни промени преди да опере пешкира.

Цяла Европа има проблем с циганските номера при помощите. Мисля че доста скоро поголовно ще ги заритат, социални/пенсионни системи просто няма да издържат и на тия търтеи.

ПП: С риск да ви подразня - но раждането и отглеждане на деца не се гарантира никъде никому. Помощи има, разбира се - гаранции обаче не. Зрели хора сме, да си правим добре сметките дали отглеждаме нормални хора или просяци!




Тема 100 лв пенсия ?нови [re: anred]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано06.11.09 17:27



Опресни си инфото за минималния праг на пенсиите.




Тема Re: Е,нови [re: jamie]  
Автор anred (стихия)
Публикувано06.11.09 18:26



С риск да ви подразня - но раждането и отглеждане на деца не се гарантира никъде никому. Помощи има, разбира се - гаранции обаче не. Зрели хора сме, да си правим добре сметките дали отглеждаме нормални хора или просяци!
-----------------------------------------------------
заставам зад теб за тези думи....

Нещата не се променят. Просто човек променя начина, по който ги вижда.


Тема Re: Е,нови [re: jamie]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано06.11.09 22:38



С риск да ви подразня - но раждането и отглеждане на деца не се гарантира никъде никому. Помощи има, разбира се - гаранции обаче не.

Не знам какво разбираш под "гаранции"... Но детските помощи им са доста по-стабилни от тукашните. Че и на чужденци дават даже. За децата им, които растат в чужда държава, а единият родител работи в тяхната. Поне в някои страни.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Така е,нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано06.11.09 23:29



но въпросните помощи и "там" са недостатъчни да се отглежда дете (ако бяха - това бих нарекъл "гаранции"). Родителите трябва да си поемат товара - и финансов в това число.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.