Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:28 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема За панелитенови  
Автор Are-you-talking-to-me (az)
Публикувано02.11.09 11:42



Купувал ли е някой в последно време панелен апартамент?



Тема Re: За панелитенови [re: Are-you-talking-to-m]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано02.11.09 11:53



Зависи какво те интересува като информация. Аз не съм купувала, но мои клиенти напоследък купуват само панели, та, ако мога да бъда полезна.. ..И в момента даже, в петък, оставихме стопиращ депозит за един панел в Х. Димитър.

Питай!



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: За панелитенови [re: Are-you-talking-to-m]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано02.11.09 21:31



Да.



Тема по изключение ли са тия продажби?нови [re: Ha живo]  
Автор Are-you-talking-to-me (az)
Публикувано04.11.09 21:56



Питам защото спрямо новото и старото тухлено строителство / моля да не почвате с предимствата на панел или тухла/ , които имат повече предимства , не разбирам как се купува панел. В кризата още по-мътен ми изглежда отговора? Вие на какво го отчитате , но нека не сравняваме панела, защото много ще се разводни разговора, а предимствата на панела са по-малко въпреки всичко. Или може би сделките с панели са изключения?



Тема Re: по изключение ли са тия продажби?нови [re: Are-you-talking-to-m]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано04.11.09 22:06



не разбирам как се купува панел. В кризата още по-мътен ми изглежда отговора? Вие на какво го отчитате

На цената.





Тема Re: по изключение ли са тия продажби?нови [re: Are-you-talking-to-m]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано04.11.09 22:10



Странно ти е запитването... Хем питаш ЗАЩО хората купуват панели, хем НЕ ИСКАШ да ти се посочват предимствата им... Пък хем казваш:"предимствата на панела са по-малко въпреки всичко"... може и да са по-малко, но очевидно определено ги има, иначе НИКОЙ нямаше да купува панели. Пък това не е вярно. И сделките с панели никак не са изключение.

Лично аз в последните 8 месеца съм продала (или купила) - мои клиенти, де - повече панели отколкото през ЦЕЛИЯ ми стаж като брокер. А той никак не е малък... Всякакви - от гарсониера в Надежда на 28 000, до тристаен в Младост 1 за 67 000. И двустайни има в купчето също...



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: по изключение ли са тия продажби?нови [re: Are-you-talking-to-m]  
Автор anred (стихия)
Публикувано04.11.09 22:46



не разбирам как се купува панел
---------------------------------------
ми лесно.. вадиш парите и купуваш.. нали знаеш че хората купуват това което могат да си позволят... и там където искат да живеят. Ако питаш дали сделките с панели са инцидентни.. не не са.. панелите се купуват... най-вече заради цена и квадратура.. а и има и добри попадения
А така зададен твоя въпрос губи смисъл от отговор...
Така че няма как да искаш темата да не ти се разводнява, като самия ти незнаеш какво питаш...



Нещата не се променят. Просто човек променя начина, по който ги вижда.

Тема Re: по изключение ли са тия продажби?нови [re: Ha живo]  
Автор Are-you-talking-to-me (az)
Публикувано04.11.09 23:45



Цената не е добър аргумент. Който има пари за панел, намира и за тухла. В България не е като в Америка - всяка кинта да се знае , пък и да се таксува. Тук всеки вади отнякъде нещо, ако няма взима назаем или по друг начин, НО изнамира. И друго за българския манталитет : който има 30 000 евро кеш мечтае за палат в подножието на Витоша.



Тема Яконови [re: Are-you-talking-to-m]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано04.11.09 23:54



си в грешка с тия разсъждения.




Тема Re: по изключение ли са тия продажби?нови [re: anred]  
Автор Are-you-talking-to-me (az)
Публикувано05.11.09 00:02



Анред, аз съм жена! Моля съобрази се, неслучайно ника ми е в розово :Д Отнасяй се подобаващо и се обръщай към мен в женски род. Ти също допринасяш разводняването като ме караш да изпадам в неуместни уточнения

.
По темата: преди малко дадох подобен отговор - който има ресурси, още повече кеш - не мисли за панел. Аз търся причина различна от парите, които според мен не са определящ в случая аргумент, дори напротив.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.