Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:02 03.07.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Кога е следващата срещанови  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано10.10.09 21:08



Между 19 и 26 сктомври щ съм София и много ми се ще да дойда на някоя от срещите ви! Имате ли някакъв определен график или е по уговорка всеки път?



Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Re: Кога е следващата срещанови [re: indepcon/s]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано10.10.09 21:15



До колкото знам, предната среща е била "по мъжки"

, сега е ред да е "по женски" - шегувам се, разбира се ............... . Нищо не пречи да се организираме



Тема Re: Кога е следващата срещанови [re: svestna]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано10.10.09 22:11



До колкото знам, предната среща е била "по мъжки" , сега е ред да е "по женски" - шегувам се, разбира се

Такава е била, защото женските субекти се поуплашиха, всяка със своите си причини, и не дойдоха. Коя си намери оправдания, коя - не.



Авторката, няма лошо да се организира нещо. Ако няма кой - аз ще го направя, въпреки, че тук има доста по-свободни хора. Само, моля те, не се доверявай на арви за избора на заведение.



Тема Re: Кога е следващата срещанови [re: Ha живo]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано10.10.09 22:44



Ами айде да се организираме тогава, да пийнеме по едно-две, да поприказваме, ако трябва да поспорим горещо

по стара българска традиция.


На живо, ти ми изглеждаш сериозен човек към, 19-20 да се чуем по телефона, / ще ти го оставя на лични/, че съм си изключилая интернета в софийският си апартамент.

На Свестна съшо ще пиша на лични! А на Арв, така или иначе съм обещала да се видим

Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Re: Кога е следващата срещанови [re: indepcon/s]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано10.10.09 22:48



на Арв, така или иначе съм обещала да се видим
----------------------
тъкмо помислих че си ме забравила и настръхнах... тъй като аз не пия.. предполагам че не се вписвам в обръщането на едно две.. така че си искам кафето... само ако ме забравиш...



Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Прати ми гонови [re: indepcon/s]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано10.10.09 22:55



да се чуем по телефона, / ще ти го оставя на лични/, че съм си изключилая интернета в софийският си апартамент.

На Свестна съшо ще пиша на лични! А на Арв, така или иначе съм обещала да се видим


С тях двете си имаме телефоните, сега и твоя като ми пратиш, станахме четирима. Само дето аз ще се явя малцинство. Абеторе, Моде, где се, бре хора. На кого ме оставихте?!





Тема Re: Кога е следващата срещанови [re: arrvv]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано10.10.09 23:15



Как ще те забравя



До тогава ще разменим телефони на лични !

Нешо, че не пиеш , това не ми пречи. аз пия основно вино и от няколко месеца розе бира

Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Re: Кога е следващата срещанови [re: indepcon/s]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано10.10.09 23:51



ок...само че трябва да се чуем поне един ден преди срещата за да запланувам нещата.. просто следващите дни ми се очертава страхотно тичане....

как е времето при вас... тук днес по потник и скъси панталони се разхождахме още.. и даже карах колело.. и се сетих за теб.. честно.. за алеите по запада..

Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Re: Кога е следващата срещанови [re: arrvv]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано11.10.09 00:24



не беше много топло, към 17 градуса, валя следобяда, а иначе тук се кара колело и когато вали. Изобщо холандците си живеят под дъжда и ако трябва да бягат от него, ще прекарат целия си живот в тичане.На мен лично не ми пречи, аз и без това мразя да ме пече слънце и да ми е горещо.

Иначе си имаме страхотни "фицпатове " , демек алеи за колела, аз още не съм се нарадвала на факта, че мога да карам колело по всяко време, да ми е равно като тепсия, с градък асфалт. Мойто със седем скорости, да ти се изфукам, и го карам, където е възможно много бързо. От града , в който съм, ходя до съседното село с колело. Холандия е единствената страна в Европа, която цялата може да бъде обиколена с колело.


П.П. Събрала съм ти последните издания на списания за несвижими имоти, които смятам да ти подарая и още други интересни и важни неща свързани с бизнеса.Ако знаеш колко много неща могат до бъдат внедрени от тук в България, дето още никой не се е сетил за тях.Сего като ги научавам, ми се струват толкова близко до акъла , ама на дори и аз не съм ги предполагала



Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Re: Прати ми гонови [re: Ha живo]  
Автор cristal_reaver (новак)
Публикувано11.10.09 01:32



Е и аз да дойда щом ше спорите, току виж ми предложите нещо евтино след като се напиете






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.