Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:38 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема офф само, ако ме изтриеш...!!!нови  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано25.09.09 21:43



Може да ме баннеш, но не и та ме триеш... мразя да пиша и след това да ме трият!!!
Тъй като ти доста време си тук мога ли да направя една оффф анкета за модератора...
Глас народен.. глас божии.. макар че аз съм добричка и не искам неговия бан или вот на недоверие.. а просто мнението на хората пишещи тук.. пък и на него ще му е от полза да научи какво мислят хората...
Та въпроса ми е...в прав текст... Доволни ли сте от модерирането на Модератора в клуб Недвижими имоти? и още един Обективен ли е в модерирането на клуба?
И моля без групички.. индивидуално мнение искам...



Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Re: офф само, ако ме изтриеш...!!!нови [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано25.09.09 21:56



Доволни ли сте от модерирането на Модератора в клуб Недвижими имоти?
Не, прекалено е толерантен със скучаещите.


Обективен ли е в модерирането на клуба?
Да. Ти си доказателството.



Тема Re: офф само, ако ме изтриеш...!!!нови [re: Ha живo]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано25.09.09 22:06



Аз пък няма да кажа нищо, щото мнението ми е ясно, категорично и непроменено откакто клуба се сдоби с "мародератор"



Спрете земята - искам да сляза!

Тема Re: офф само, ако ме изтриеш...!!!нови [re: seymour_stz]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано25.09.09 22:48



Да вметна, че, по презумпция, модератор се слага на всеки форум, в който хората се разбият на групи и забравят защо изобщо са там. И се слага таз фигура, за да вкара ред.





Тема Re: офф само, ако ме изтриеш...!!!нови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано25.09.09 22:55



А трябва ли тази фигура Модератора да взима явна страна на група или трябва да е безпристрастен... Извинявам се се за въпроса но живо ме интересува...
И да бъда по-точно разбрана.. всички знаеме мнението му и за едната и за другата група... нормално е като човек да има пристрастие, но като Модератор може ли да е пристрастен?
Защото човека ...... ми е симпатичен, макар и да не го познавам... но на Модератора му се ядосвам искрено...

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: офф само, ако ме изтриеш...!!! [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано25.09.09 23:05



всички знаеме мнението му и за едната и за другата група...

Всички знаем един за друг мнението си и за едната, и за другата група. Тъпо е мода да е само страничен наблюдател. Той е нормален участник с право да пише и задължение да съблюдава правилата. Толкоз.

А сега не е ли време да споделиш какво провокира тая тема.



Тема Re: офф само, ако ме изтриеш...!!!нови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано25.09.09 23:13



Всички знаем един за друг мнението си и за едната, и за другата група. Тъпо е мода да е само страничен наблюдател. Той е нормален участник с право да пише и задължение да съблюдава правилата. Толкоз.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Взаимното мнение не ме интересува... мнението на мода го знам и го уважавам.. не харесва брокерите... негово право... но еднакъв ли е начина на модериране към двете групи... това ми беше въпроса
От нищо не съм провокирана... просто исках да разбера какво мислят пишещите тук... и исках да видя кой ще пише...


сори забравих само да подчертая дебело... аз не спадам към никоя група...

просто не обичам делението

Никога не е късно да станеш за смях...

Редактирано от arrvv на 25.09.09 23:17.



Тема Анови [re: arrvv]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано25.09.09 23:19



трябва ли да е еднакъв начина на модериране ?
Нима "не-брокерите" някога са делили хората тук на брокери и не-брокери? А нима не-брокерите пускат всеки ден теми, пълни с глупотевини а-ла УниКалната ?




Тема Re: Анови [re: jamie]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано25.09.09 23:24



А нима не-брокерите пускат всеки ден теми, пълни с глупотевини а-ла УниКалната ?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
уфффффффффффффф има ли ограничение някъде колко теми пускаш... ми аз съм си за бан тогава.. в последните няколко дни май съм пуснала 3 или 4 теми... не помня...

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: офф само, ако ме изтриеш...!!!нови [re: arrvv]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано26.09.09 00:33



И на двата ДА:НЕ=40:60 И веднага обяснявам защо:

6 точки отнемаме за тва, че много се вживява в ония писаници, заковани най-отгоре в модераторския форум, невидим за простосмъртни. Ако ги има още и не са ги променили де.

За несведущите - там пише нещо от сорта на "Ма, сакън, почти никога не банвайте, почти почти никога не трийте теми, най-много заключвайте ... ма и тва правете много рядко." И завалийките го приемат много насериозно ... И изпускат дисциплината. А целта на тая криворазбрана толерантност е една - висока посещаемост, пък била тя и за сметка на качеството.

4 точки - за темата с правилата, темата "Въпроси към модератора" и 998-те заковани най-отгоре.

ПП: Обективността е илюзия ...

Редактирано от ДъpвeнФилocoф на 26.09.09 00:36.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.