Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Смешен клуб  
Автор bipet (досаден)
Публикувано18.09.09 07:32



Модераторе, Абеторе и всякакви други кандидат-регулатори.. Не ни занимавайте със себе си и своите комплекси, пък били те и уникални.
Е- има други клубове, там ще ви погалят по главите, „ще види тя, тази лоша леля“, ще поплачете на нечие рамо, пък белким ви мине.
Бе, вие нямате ли нещо в гащите, ми сте се разциврили тука като ...
Само чакате да се появи нещо розвичко и вие първи там. Сега пък нещо ви пречи. Утре друго ще си наумите. Ама то вЕрно на крива ракета космоса и все крив.

С радио не се приказва, само се слуша. А вие – като не ми отговаряш, на ти пък, ще те изключа.
Това е радио, ей. Само приказва. Не слуша. Колкото пъти да го включваш и изключваш, то няма да те слуша, а само ще приказва. Колко са уникални приказките е друг въпрос.
От личен опит ви го казвам. Съвсем по взаимопомощенски.

Съвсем, ама съвсем сериозно. Това тук е място да се приказва, а не да се слуша.
Че то хората, ако ги слушат в реалния живот няма да има нито един форум.
С тези безсмислени банове подменяте същността на това място.
Форум – приказки на площада.
С бановете го превръщате в секта. Мислите ли, че това е нормално ?

Само като си помисля каква енергия се хвърля щото няколко момченца не могат да се справят с една латерна. И сега – прас, с балтията. Мъжкари, един вид.
Модераторе, тези клубове са измислени от ДИР-а за пари. А от умрялото ти клубче от преди десетина дни пари няма да има.. Това да не е някакъв хитър замисъл на Абетора да ти заеме мястото, щото драстично ще спаднат приходите.



Тема Re: Смешен клубнови [re: bipet]  
Автор Taтkoтo нa BecиМодератор (napalmoff )
Публикувано18.09.09 09:18



Aз не мога да ти схвана какъв ти е проблема. Честно.

Само да те попитам, ако може :

Правиш ли разлика между форум и махленска караница?
Троленето дали е полезно за който и да е било клуб??
Клуба униКална ли е или недвижими имоти ???

Лек ден и не бъди толкова досаден ;)




Тема Не съм си променил ...нови [re: bipet]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано18.09.09 11:08



... мнението но да нахвърлям някои несвързани бележки по „чаршафа“ ти.
1 Аз съм мъж. Но не съм съгласен с общоприетото мнение, че като такъв трябва да търпя истериите/лиготиите/простотиите на всеки срещнат изрод от женски пол. (По принцип приказвам, нямам предвид бабишкерата) Нищо мъжко няма в мазохизма.

2 тези клубове са измислени от ДИР-а за пари - това го твърдя от години. За това Дир.бг АД има огромна полза от Уникалната и припирните на тема "Тоя педерас, модератора". Тай политика на дира изгони десетки и стотици свестни хора - много никове ми минаха през очите от 2002-ра насам.

3 хитър замисъл на Абетора да ти заеме мястото - „познавам“ виртуално човека от години. Има мания за пагонче, а като му ги взеха (пагончетата) - за ментор и неформален лидер. Питайте и англо-българския речник каво е „abettor“, както вероятно е направил и възрастният джентълмен от Севера. Sorry, abettor-е, ма такъв вид даваш.

4 Това, което никога не се променя в клубовете е Обидата. Оная с главното „О“, най-жестоката и брутална, която дребните душици с претенции за интелигентност можаха да родят. Питаш се коя ли? Комплексар - това е върха на унижението и презрението тука ...



5 Бе къв ти е проблема, така и не разбрах?



Тема Re: Смешен клубнови [re: bipet]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано18.09.09 11:39



Не намирам клуба за смешен bipet
Не знам защо така си решил.Това е клуб, в който хората, като решат да влезнат и прочетат, да намерят полезна и вярна инфорамация. Или греша?
Не си ли съгласен, че правилата трябва да се спазват, а ако не се спазват, има санкции.

Сложният ти начин на изразяване, иносказателните слова, които винаги използваш , както и претенциозният маниер с цел оригиналност, трудно могат да бъдат разбрании.Ще спомена само един факт: сериозните клубове държат на авторитета си и не търпят присъствието на хора, които ги превръщат в " приказки на площада"

И винаги има правила, които трябва да бъдат спазвани.Явно си от онези хора, на които като им се каже , че е забранено да се минава на червено, те веднага питат " Защо ?", след което присичат на червено, понеже си имат собствено мнение.

Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !



Тема Как ме разконспирира....нови [re: bipet]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано18.09.09 13:09



.... искам да заема мястото на модератора!


Сега, ако искаш, можеш да пуснеш този безсмислен постинг в някой от многобройните клубове за дрънканици.
Гаранция ще събереш доста отговори и нови фенки, щом толкова ти липсва Унито!






Тема Re: Как ме разконспирира....нови [re: abettor]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано18.09.09 20:03



Моля, посочи ми един смислен постинг /освен моите, разбира се/. Ако може посочи един свой смислен постинг.
Въобще, ако се очаква този клуб да бъде сериозен, какви трябва да са неговите задачи ?
Би ли посочил една, две, сто може би.



Тема Re: Не съм си променил ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано18.09.09 20:26



Чудя се какво да ти отговоря.
Какъв ми е проблема? Като на всички останали – логорея, търсене на поле за изява, скука, мързел / ей го живота навън, ма ние дращим по форуми/.
Твоите да не би да са други ?
Това за чаршафите си прав, ама ето гледам ВИП танци и чаршафосвам.
Та в тази връзка Сашка Васева си е такава каква то е. Нея какво да е правим ?
Да я баннем от живота ?

Инак с това „Аз съм мъж“ ме изкефи. Призна си най сетне.



Тема Re: Как ме разконспирира....нови [re: bipet]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано18.09.09 20:47



Клубът (трябва да) :
1. информира
2. предлага различни гледни точки
3. дава пространство за спам на скучаещите брокери и юристи
4. губи свободното време по недвижим начин-демек пред компа
5. е прекрасна опция на заетите в сферата на НИ да си докажат един на друг, че по-тарикати от тях няма, а другият нищо не разбира.
6. място за скрита реклама
7. може да помогне на някого да намери отговор на въпроса си, ако зададе въпроса възпитано
8. ето ти още едно смислено мнение-моето (освен твоите, разбира се)



Трябва да имам много от всичко

Тема Re: Как ме разконспирира....нови [re: bipet]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано18.09.09 21:02



Ми ето, соча твоите постинги!





Тема Стига с тези пагончета....нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано18.09.09 21:05



.... в два клуба исках да помагам, и го правех.
Първият - хората с увреждания. След като преустанових работа в тази област сам се отказах.
Вторият - право. Там администратора ме махна поради лични търкания.
Кви пагончета, лидери и ментори са ти в главата само ти си знаеш!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.