Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:43 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Глас народен глас божи. Нужна ли е УниКална нанови  
Автор Taтkoтo нa BecиМодератор (napalmoff )
Публикувано15.09.09 11:30



на клуба.
Най вероятно съм пристрастен. Затова пускам това допитване.
А то е :
Трябва ли да бъде наложена перманентна забрана на УниКална да пише в клуба ?
Всеки който е в клуба поне половин година има право на глас със следните изключения
-Абетор
-Джейми
-Аррвв.
-Заинтересованата

Темата ще статична до 30/09/2009 и всеки друг има право да гласува.
Флууд и простотии няма да се толерират. Всеки има право на един глас и да се обоснове.

Това е .

Редакция
Всъщност не е справедливо. Абетор, Джейми и Аррвв имат право на мнение. Те са част от клуба. Не е демократично да нямат право на глас


Редактирано от Taтkoтo нa Becи на 15.09.09 13:47.



Тема Re: Глас народен глас божи. Нужна ли е УниКална нанови [re: Taтkoтo нa Becи]  
Автор Taтkoтo нa BecиМодератор (napalmoff )
Публикувано15.09.09 11:30



Моето мнение.
УниКална вън !!!

Писна ми клуба да розовеее от простотии и да разлайва кучетата.




Тема Аз нямам право на мнение.....нови [re: Taтkoтo нa Becи]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано15.09.09 12:23



.....за бана, но ще взема отношение по друг въпрос.
Смятам, че в професионалните клубове е много добре рядко да има въпроси, но на тях да се отговаря кратко, точно и ясно. И вярно!
Затова са и професионални.
Клубове за общи приказки има много - като се почне от романтични души и се стигне до попържа. Да не говорим за куп още такива, в които влизат знайни и незнайни УНИ-куми да си излеят душата.
Много ми се иска в тоя клуб да се говори за недвижими имоти, наеми, брокери, закони, цени, съвети към търсещите/продаващите и пр.
А не сегашната ситуация.
Успех!





Тема Re: Аз нямам право на мнение.....нови [re: abettor]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано15.09.09 12:53



Аз пък имам и друго предложение.. да има по една тема която да е офф и да си лафим.. ей така.. за настроение за да не се сдухаме.. че само сериозно идва в повече, а това колко е професионален клуба... на двата полюса съм... никога според мен на анонимен човек не може да се вярва... поне аз съм на това мнение... а тук всички сме анонимни...

...

Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Re: Глас народен глас божи. Нужна ли е УниКална нанови [re: Taтkoтo нa Becи]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано15.09.09 13:23



Моето лично мнение клони към това, че Уни-то е майстор на провокациите и заяжданията, и по тази причина повече пречи, отколкото помага на клуба.

Предполагам никой няма да отрече ФАКТА, че докато въпросната отсъстваше за няколко дена, в клуба цареше мир и спокойствие, никой с никого не се заяждаше и т.н. Веднага след като цъфна, се появиха няколко провокативни теми, в които отново се подклаждаше караницата.



Тема Re: Глас народен глас божи. Нужна ли е УниКална нанови [re: Blake]  
Автор Taтkoтo нa BecиМодератор (napalmoff )
Публикувано15.09.09 13:49



Все пак очаквам твърдо да, твърдо не или въздържал се.






Тема Re: Глас народен глас божи. Нужна ли е УниКална нанови [re: Taтkoтo нa Becи]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано15.09.09 16:21



Твърдо ДА за оставането на Уникална в клуба.
Не виждате ли, че като я няма нея, тук цари пустота и никой не се вясва даже да чете, камо ли да пише?
А и като я махнете, какво ще прави агитката - ще вземе да се самоизяде, като няма да има с кого да се заяжда... помислете и за психичното здраве на останалите, дето си лекуват тук комплексите.
Така че - ТВЪРДО ДА за оставането на Уникална и на всички останали спамъри, и ТВЪРДО НЕ на каквито и да било банове, че и бездруго малцина са посетителите на клуба, да не ги очистим съвсем...



Спрете земята - искам да сляза!

Тема Re: Глас народен глас божи. Нужна ли е УниКална нанови [re: Taтkoтo нa Becи]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано15.09.09 17:16



Против.
Такава псевдо демокрация "глас народен" дето си е жив сталинизъм,ми е дълбоко противна все тая за какво става въпрос.
Правиш нещо и поемаш отговорност за това!Не се криеш зад "гласа на народа"!Заради това имаш повече права от останалите-за да ги упражняваш в интерес на групата.



Тема Re: Глас народен глас божи. Нужна ли е УниКална нанови [re: Taтkoтo нa Becи]  
Автор Пpacyнceн (грухтящ)
Публикувано15.09.09 17:49



Не съм я чел скоро, вярно, че само глупости пише, ама нека живее. Нали има конкретни правила за бан, ако ги наруши, или ги е нарушила, да си ходи.



Тема Бан.нови [re: Taтkoтo нa Becи]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано15.09.09 20:53



Мисля че 4-мата в списъка сме по равно ЗА и ПРОТИВ - така че не бихме променили баланса.
Определено съм против принципа спамер да кисне в клуба с цел да дразни и провокира - на цената на това клуба да бъдел "жив". Предложението на Арвито е ОК също според мене - тема за ОФФ ще отпусне напрежението. Макар че напрежение няма когато Калната я няма, като се замисля...

ПП: ОФФ - Сеймуре, взе ли си кемпер?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.