Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:25 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Драги ми съклубници (съклубнички),нови  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано22.08.09 22:17



Тъй като в следващите две седмици в любимия ми клуб ще присъства моето отсъствие,

имам една голяма молба към всички вас.

След този период ще ми трябва добър съвет относно това - в този точно момент, къде (в каква дейност) в България е най-удачно, лице с постоянно жителство в държава от европейския съюз, да инвестира ДОСТАТЪЧНО ПЕЧЕЛИВШО около милион и половина евро.

Доста хора тук имат претенции да са в час с икономиката, търговията, прогнозите и изобщо всичко, което се случва в държавата и по света. Ако имате някакви идеи за отговор на моята питанка и, разбира се - имате желание да ги споделите - моля, направете го!

("Враговете" също са поканени да се включат, ако считат за нужно или приятно)

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Как къде?!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано22.08.09 22:22



Да си купи дребен политик, разбира се



Инвестирането не е като АНИ-тата, не става просто с изцепка като твоята.

Колко време? Колко "достатъчно печелившо"? И колко риск иска да поеме?

ПП: Няма да ни липсваш, УРА!




Тема Re: Драги ми съклубници (съклубнички),нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано22.08.09 22:27



Баси жалкият постинг.
Две седмици нямало да я има, а иска съвет как било изгодно да се инвестира милион и половина евро.
Едва ли някой ще разчита на твоето "мнение и съвет" как се инвестират пари.





Тема Re: Драги ми съклубници (съклубнички),нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано22.08.09 23:04



Това сериозно питане ли е? Ти ме разсмя...

Ако знаех къде няма рискове при инвестиция досега да гоня Доналд Тръмп, пък и да съм го задминала...

Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Грешиш.нови [re: arrvv]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано22.08.09 23:08



В безрисковите схеми няма да догонваш никой от високорисковите играчи.
Гледам че пишеш колкото да не заспиш ...






Тема Re: Драги ми съклубници (съклубнички),нови [re: arrvv]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано22.08.09 23:17



Не помня да съм писала нещо за рискове... Просто ви питам - ако имате приятел чужденец, който иска да хвърли тази сума в България - какво бихте го посъветвали? Не казвам, че вие самите ТРЯБВА да имате идея - най-добрата идея може би би била да му се каже КЪДЕ да отиде и С КОГО да поговори по въпроса... някой, който няма да го одере, а ще се отнесе човешки с него, с човешка комисиона...

Не виждам нищо нито абсурдно, нито "жалко" във въпроса си. Виждам само, че зад подобни обвинения, както винаги, се прикриват хора с претенции, които всъщност нямат потенциал. Нямат потенциал дори да кажат: "Нямам идея, не се занимавам с такива неща и не мога да дам съвет"...

Човекът е фармацевт по образование и в миналото е практикувал. В настоящето практикува сладък живот и чудене къде да инвестира някакви пари...

А намеренията му са сериозни.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Грешиш.нови [re: jamie]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано22.08.09 23:20



Гледам че пишеш колкото да не заспиш .
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Прав си.. спи ми се... но защо ли като видя че ти ми пишеш, още повече ми се доспива...


Сега и на бизнес ли си решил да ме светнеш...

Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Да "хвърли"....нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано22.08.09 23:23



означава "да изгуби". Имаш доста грешна представа как се поверяват пари, приятни загуби на твоя човек (ако е реален изобщо)



Инак това за което питаш се нарича "доверително управление" и се практикува от инвестиционните посредници.

ПП: Джей Гоулд може да препоръча, но се съмнявам да го направи. А и след думите ти
"Виждам само, че зад подобни обвинения, както винаги, се прикриват хора с претенции, които всъщност нямат потенциал. Нямат потенциал дори да кажат: "Нямам идея, не се занимавам с такива неща и не мога да дам съвет"... "

не виждам кой би се занимавал повече с теб и глупостите ти - дори аз ти отделих 2 постинга в повече от заслугите ти




Тема Аз - теб ?нови [re: arrvv]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано22.08.09 23:24



С твоя търговски техникум като образование?
Ооо нееее






Тема Re: Драги ми съклубници (съклубнички),нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор PRN ()
Публикувано22.08.09 23:32



Ккаво му е лошото на банковия депозит. С близо 10% лихва и никакви данъци по нея, без риск, много малко други инвестиции могат да се конкурират. Със сигурност недвижимите имоти не могат. Само ще ще трябва да обиколи почти всички банки за да раздели парите на парчета от по 90-100000.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.