Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:34 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Въпрос за колегиална коректностнови [re: bipet]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано23.08.09 00:32



Да не са те наели да свириш в някоя кръчма по морето ?


Тц. Отдааавна не свиря... конкуренцията ме издуха!

Правя се на импресарио от време на време, но откак мой музикант счупи една вана в квартирата, в която беше настанен, за отмъщение, че беше забранил да му се сервира пюре, а собствениците не уважиха забраната му, нещо съм се отказала да им давам хляб...

ОНЗИ член не го одобрявам. Няма да гласувам. И продавачите ПЪРВИ няма да го направят!

А ако спрем да се майтапим, макар, че и на мен ми е весело - няма никаква логика. Ако мой-клиент - купувач, ми е възложил търсене, и аз НЕ МУ покажа имота на частното лице, макар, че имам тази възможност - ТАКА ли смяташ, че защитавам интересите му?? Или може би предлагаш да го свържа с частното лице и да гледам удобно встрани, докато си говорят? Мерси.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Въпрос за колегиална коректностнови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано23.08.09 07:21



Твоята позиция ми е ясна. Правиш се на ощипана.
Вие от оркестъра нали бяхте в една дупка под сцената и сигурно си се щипете на воля, там в тъмното. И ако някоя я пропуснат „шушне„ с пълен глас на диригента, ама те ма ..... Хем да не я мислят за пренебрегната, хем дано някои се сети.

Та за клиента СИ може да търсиш където искаш и каквото искаш. Обаче, това което ти е възложил да търсиш, а не канарчета.
Щото я карате като таксиметров шофьор на централна гара.
Белким хванете някой будала.
Санким само за това ви бива.
Чунким не се знаете, та и питате на всичко отгоре. За закони, коректност ….

Прочем има мобилен интернет.
Как ще я караме сега?
Айде мен остави, но някои направо не си могат без тебе.



Тема Re: Няколко вариантанови [re: arrvv]  
Автор Taтkoтo нa BecиМодератор (napalmoff )
Публикувано23.08.09 09:52



Само един въпрос, понеже се връщаме на стара тема. За какво по дяволите взимаш тогава тези 500 лева на човечеца . Като не му гарантираш нищо срещу тях.

И примера го дадох за да покажа, че всеки във вашия бизнес си е с негови правила




Тема Re: Няколко вариантанови [re: Taтkoтo нa Becи]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано23.08.09 12:33



Много е лошо когато човек е сляп и не че не може, а не иска да прогледне... още съм сънена и не мога да пиша... после ще се опитам да ти дам отговор и то последен, ако разбереш, разбереш...



Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Забавно енови [re: arrvv]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано23.08.09 14:55



как всички станахме слепи - а само ти си се ококорила и виждаш всичко



Карането в насрещното движение винаги води до катастрофа. Замисли се (като се научиш как става)




Тема Re: Няколко вариантанови [re: Taтkoтo нa Becи]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано23.08.09 16:04



. За какво по дяволите взимаш тогава тези 500 лева на човечеца . Като не му гарантираш нищо срещу тях.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Първо и най- важното, аз не ги взимам, той ги дава и е въпрос на ЖЕЛАНИЕ дали ще стопира НИ, или не..
Второ, аз взимам пари само ако имам изключителни права върху имота, иначе собственика ги взима... след ПД, парите му се връщат /на купувача/...
И последното- тези пари се оставят за да се ГАРАНТИРА, че имота през това време няма да бъде показван и че е "запазен", до датата на ПД.
Не мога по-ясно да ти го обясня...



Никога не е късно да станеш за смях...

Редактирано от arrvv на 23.08.09 16:05.



Тема Е те тва ...нови [re: Taтkoтo нa Becи]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано23.08.09 23:59



... кво общо имаше с темата и отговора ми не разбрах. Или ей така, ... да отприщим флейма?



Тема Re: Въпрос за колегиална коректностнови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано24.08.09 18:00



Ключът за мен е в фактора "известно време".

Продавам жилище с агенция.След 4-5 месеца още няма продажба,правени са някакви огледи...вече кой кого водил,как са се разбирали брокерите помежду си,нямам идея.Дал съм ключ на брокера с който съм се уговарял първоначално...вече той как ще работи с колегите си не е моя работа.На мен ми трябва клиент,отношенията на брокерите помежду им не ме интересуват.

След "известно време" си изтеглям офертата от тая агенция или срока на договора изтича.Разбрал съм се с тях да го предлагат 5 месеца...петия месец изтекъл.

Започвам да си рекламирам имота сам.


Е какво странно има...?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.