Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:19 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Колеги, знаете ли, че....  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано19.08.09 19:56



Колеги, знаете ли, че бившата агенция Витоша вече се подвизава под ново име - Парма?

Модераторът да не се сърди. Моля да не го трие! Само който знае за какво става дума - ще има полза от тази информация. За другите - какво пък, че са поместени две имена??

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Колеги, знаете ли, че....нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор silvana_71 (непознат )
Публикувано19.08.09 22:16



Да отдавна го знаеме, не виждаш ли, че е пълно в нет-а с фалшиви обяви - несъществуващи и цени с разлика по 5000е от истинската цена - абе да ти писне от тъпотии....и все същите лиготии "ми колежке, тя тЪз цИна, онъз цИна"..аман



Тема Re: Колеги, знаете ли, че....нови [re: silvana_71]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано19.08.09 22:38



От доста отдавна въобще не работя с тях... дори не им звъня...аз просто не мога да разбера с тази неадекватна информация какво пИчелят... а диалекта им е фантастичен....



Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Re: Колеги, знаете ли, че....нови [re: silvana_71]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано19.08.09 23:32



Аз скоро не бях попадала... Уж търсех малки жилища напоследък - как съм се разминала - не знам.

А има хора, които се хващат! Частни лица. От тези, които се блъскат сами из обявите и си мислят, че така е по-добре...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Колеги, знаете ли, че....нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано20.08.09 09:29



Мерси, полезна информация...
бе тези не се ли научиха, че така не се прави бизнес???



Тема Re: Колеги, знаете ли, че....нови [re: Blake]  
Автор silvana_71 (непознат )
Публикувано20.08.09 09:44



Ми много просто - какво печелят? - нямат оферти...имат фалшива обява с най - тънката цена - и поради това на първа линия...хващат ти частното лице - то естествено ще звънне на най-тънката цена. Казват му - това е продадено/спряно; оставен депозит..и т.н/ - имаме друго подобно, ама е малко по-скъпо....звънят ти на теб/ти рекламираш подобен имот, но коректно и поради по-високата цена - по-на заден ред в сайта/ и така, ако схващаш, разбира се принципа, ти крадат клиента, ако не ти гепят и офертата! Сменили са се името,щото никой няма да ги води на огледи..селяни...



Тема Re: Колеги, знаете ли, че....нови [re: Blake]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано20.08.09 13:37



"бе тези не се ли научиха, че така не се прави бизнес???"


Защо пък да не се прави? ТЕХНИЯТ бизнес е точно това и те си го правят перфектно...



Колежката ти обясни прекрасно как го правят, и прекарват всички нас...Обаче някои хора (много от тях - пишещи активно тук!!) могат да бъдат доволни - по този начин няма двойни комисиони! ЕДНАТА при всички случаи отива при Витошката Парма!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от ИCTИHCKATA yниKaлнa® на 20.08.09 13:38.



Тема Re: Колеги, знаете ли, че....нови [re: silvana_71]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано20.08.09 14:07



Е да де, дето се вика това вички го знаем. Така е, ама всеки средно интелигентен човек на 3-тата обява дето е продадена/спряна, му щраква нещо в главата и се сеща каква е схемата... Още повече, ако е отскоро в бранша на търсещите и ценовия диапазон е по-строго дефиниран. Поне на мене много трудно ми минава номера "едно подобно, но на по-висока цена", при положение, че съм си определил финансовата рамка.



Тема Re: Колеги, знаете ли, че....нови [re: Blake]  
Автор silvana_71 (непознат )
Публикувано20.08.09 14:15



Да, само че тук трика е, че ти не им звъниш на три обяви, а само на едно - конкретно нещо те интересува...зарибяват те с куп лъжи и те водят по обекти на други агенции



Тема Re: Колеги, знаете ли, че....нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор HVR (новак)
Публикувано20.08.09 17:17



Преди няколко / 5-6 / години щяхме да правим сделка с тях. Доведоха ми клиент на наша оферта. Жената хареса имота . Нямаше пари за депозит. Разбрахме се след 2 ч. в офиса им на Кузман Шапкаров да дойда да остави стоп капаро.

Аз си знам обаче с кого имам работа.

Отидох в уреченото време. Влязох в офиса им. Шефа им чете с ЛУПА под светлината на нощна лампа Софийски имоти и си вади оферти. Схемата им на всички тук пишещи ни е ясна.

Чаках около 1 час. Клиентката я няма . " Явно се е отказала ...." ми казват. Звънят й по телефона - " Отказах се - казва тя ".

Аз си тръгвам. На 5 метра от офиса им се виждам с мой близък. Говориме около 15 мин. През това време пристига клиентката с депозита. Те й се обадили , че може вече да дойде с депозита / защото аз вече си тръгнах / и от там щяха да си отидат на адреса .

Аз я хванах под ръчичка и се качихме горе. Жената нямаше и представа , че е жертва на манипулация. Звъним на вратата на офиса . Аз съм зад нея и ми беше много интересно като ни видяха, че пристигаме заедно.

.

Тя остави депозита и си тръгна. А аз им обясних , че лошо стечение на обстоятелствата ме върна в офиса им и за съжаление си доказаха печалната слава.

След няколко дни се оказа ,че клиентката не може да вземе кредит и сделката се разпадна. Даже се радвам , че не се случиха нещата. Кой знаеше на какво щях да бъда подложена в процеса на общата ни работа.

А за брокера от Витоша , който я доведе - нямам думи. Пародия на човек - не говорим, че може би се упражнява в професията брокер. От такива елемни името ни е доста зацапано....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.