Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:46 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Вярна ли е тая картинка?нови  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано10.08.09 03:02



Айде да ви видим брокерите, дето твърдите, че сте били вътре в нещата и сте познавали пазара. От 1300 години насам. Питането ми е дали е вярна тая картинка:


Конкретните числа не ме интересуват, питам за тенденцията през годините и напоследък.

Редактирано от ДъpвeнФилocoф на 10.08.09 03:09.



Тема Изглежда ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано15.08.09 19:36



... никой „брокер“ в тоя форум не е това, за което се представя и не може да ми каже как се движил пазара през годините.

Сапунени мехури ...



Тема Re: Изглежда ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано15.08.09 22:03



А нима вярваш на брокерите...

... и какво до коментирам... имаш статистиката...

Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Наивно предположих, ...нови [re: arrvv]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано15.08.09 23:13



... че мога да им вярвам. Например, че правят разлика между зададен въпрос и покана за коментар





Тема Re: Изглежда ...нови [re: arrvv]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано16.08.09 00:33



Нали знаеш, колежке... пусната тема, очаква се на гюме наше мнение , и - хайде на оплювкитееее!!!!!!!!!!

Кой - за статистики, кой - за колчета...

И после очакват някой да им се връзва на темите.

ПП - Те си плюят ДОРИ без да сме писали мнения, камо ли ако нещо напишем...

Айде, стига сте скучали - нападайте!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от ИCTИHCKATA yниKaлнa® на 16.08.09 00:36.



Тема Re: Наивно предположих, ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано16.08.09 11:27



Наивно предположих, ... че мога да им вярвам
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
нямам навика да пиша празни приказки... а те абсолютно се изпразват когато човека срещу мен не ми вярва какво говоря...

... За какво ти е коментар... какво да коментирам... цените... ами ти ги виждаш... дали са реални... ами ти знаеш че бяха реални...
Ако искаш да се води диалог пусни по-смислена тема и си оправи държанието... и махни тази ирония... просто като искаш да получиш нещо /в случая коментари/ не е този начина...
Не е ли противоречие да питаш нещо брокерите... а после да заявяваш че можеш и да им повярваш.... да виждаш смисъл в това???????
И искам едно нещо да повярваш.. цените се определят от вас, потребителите... има ли търсене и купуване... цените се вдигат... няма ли интерес цените падат... в момента в основата на слабите продажби не е желанието за покупка, а банките...
Никога не е късно да станеш за смях...

Редактирано от arrvv на 16.08.09 13:41.



Тема Не искам ...нови [re: arrvv]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано16.08.09 20:36



... коментар, зададох ВЪПРОС

Освен това изрично уточних, че цените не ме интересуват.

Пак освен това уточних, че разчитам на дългогодишния опит на брокерите и „познаването на пазара“, с което се фукате.

А сега прочети ти и оная патица що глупости и СПАМ изписахте. Ако отсрещната страна се държи като кръгъл идиот ще си търпи иронията.

ПП: Сега да не науча, че съм те нарекал кръгла идиотка?



Тема Re: Не искам ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано16.08.09 21:14



Най- малък е проблема как ме наричаш.. мнението си е твое и имаш право да мислиш каквото си искаш... Няма спам... защото няма коментар... ти ми даваш едни факти, които показват възход през годините в цените... Да имаше такъв... Какво да коментирам.. имаше прекалено търсене имаше и високи цени... В момента поне моите сделки са кешови... няма кредити.. т.е. който има пари купува, който няма.. чака кредитирането да се върне... И съответно цените паднаха...
Анализ на пазара не искам да правя... но да ти кажа честно се надявах цените още да паднат но за съжаление новото строителство с акт16 си държи цена, сринаха се панелите, там пък не очаквах такъв срив...

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Едно и също ли гледаме?нови [re: arrvv]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано16.08.09 21:28



Линка, който дадох води до страница с графика със средните цени на имотите в България. Освен възход и падение има и променлива скорост на възхода и падението. Демек стойност и промяна на първата производна на функцията. Има и момент на максимум.

Не искам нищо да коментираш. Задавам простичък, ама крайно простичък въпрос:

Отразява ли тая графика вярно тенденцията в изменението на цените през годините?“

ДА или НЕ

Редактирано от ДъpвeнФилocoф на 16.08.09 21:31.



Тема Re: Едно и също ли гледаме?нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано16.08.09 22:57



от 2003г. е вярна... преди не съм се занимавала с НИ и съответно не съм се интересувала от цени...
ПП Та сега не разбрах идиот ли съм????



Никога не е късно да станеш за смях...


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.