Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:21 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ОФФ - С риск да бъда баннат!нови  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано05.08.09 01:03



Брокерите имат клиенти до края на сделката.
След сделката те са никои.
Да се натрапват с предложение към собствениците, след сделката, месеци след това, без да са ги викали е само алчност, за комисиона, без да отчитат кое семейство са разбили. При това с малки деца.
Никаква толератност към брокери тип "уникална" (кво й е уникалното?)
Заявявам ясно, че подобен модел на брокерско за мен е СВИНСКО и съм готов да понеса бан за това.
Баси изродите. Мислех, че поне тук брокерите ще застанат зад това ми мнение. Не би!
Говорим за брокер, отдал имот под наем, който след месеци се САМОПРЕДЛАГА за по висок наем. И гони настанилото се семейство.
СВИНСКА ПОСТЪПКА.
Извинете ме за офа, но все си мислех, че за това би трябвало всички НОРМАЛНИ хора да са на едно мнение.



Тема Проблемът на брокерите е... че не са странинови [re: abettor]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано05.08.09 01:13



все си мислех, че за това би трябвало всички НОРМАЛНИ хора да са на едно мнение.

Нармалните хора СА на едно мнение.

Т.нар. "брокери" нито са първите, нито последните, у които парите и алчността са изродили мисленето. С редки изключения, разбира се, които не пишат тук. От срам заради свои колеги.



Тема Re: ОФФ - С риск да бъда баннат!нови [re: abettor]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано05.08.09 09:57



Говорим за брокер, отдал имот под наем, който след месеци се САМОПРЕДЛАГА за по висок наем. И гони настанилото се семейство.
СВИНСКА ПОСТЪПКА
- да ти е кеф, да му размажеш физиономията на подобна твар!

Много ми се иска това да не е истина, ама знам, че е ............

......
Какъв олигофрен трябва да е този, за да го направи, колко долен тип трябва да е ............ съжалявам за думите си /не заради бан, а заради самата мен, която съм част от тази гилдия/.



Тема Re: и още нещо........нови [re: Ha живo]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано05.08.09 10:02



... поне за мен - поредната простотия: за да получа по-подробна информация за предлаган имот, трябвало да изпратя SMS на кратък номер................. - цена 1,20.....е, те това ме втрещи! Просто изключително изобретателни сме в този бранш и всяко наше "нововъведение" граничи с отчаянието! То не бяха 5 лева за оглед, 10 лева оставени в офиса на агенцията, за да се каже кой е блока, сега вече стигнахме до 1,20 ............ Е, с такова поведение, що да не ни се подигравате и плюете - напълно основателно..........

Хубав да е денят на всички!



Тема Re: ОФФ - С риск да бъда баннат!нови [re: abettor]  
Автор dropul (Mishamam)
Публикувано05.08.09 10:30



Тъпотия случка!
"Уникално" - ми точно де - нали така казваме и в случай, когато нещо е абсурдно :)
С 5-те лв и СМС-ите избивали кризата. Смях. Сменете ги.

Как може така да обичаш някой, който току-що си срещнал ...


Тема Re: ОФФ - С риск да бъда баннат!нови [re: abettor]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано05.08.09 11:10



Случая общо взето го разбрах...случвало ми се е и на мен.След като 2 месеца брокера не можа да ми намери наемател,си намерих сам.Бяха минали вече 3-4 месеца,наемателя си ползваше жилището и т.н. и...те ти го брокера...Обадил се у нас предишния ден,където попаднал на майка ми и тя взела че му казала за колко е даден апартамента.Ама то това много малко било,имал клиент дето можел да плати повече...Отсвирих го.Наематели за това жилище търся дългосрочно.Сметнах си го,че само така има смисъл периодично да инвестирам по-сериозни суми в ремонти и нямам намерение да пусна питомното,за да гоня дивото.Човека беше стабилен и стоя тук 3 години.

Това,което не разбрах е...какво общо има униКалната с това?



Тема Re: ОФФ - С риск да бъда баннат!нови [re: 3ъл_Дyx]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано05.08.09 11:36



Това,което не разбрах е...какво общо има униКалната с това?


Е как какво... ВСИЧКО лошо на този свят има връзка с УниКалната. Малко като Иван Костов съм... Пороят днес отчете ли го? АЗ ГО ПОРЪЧАХ!! Ми беше ми топло тия дни, нали съм на възраст, врели води ме обливат... и си го поръчах, поройчето...



Плюс това - аз единствена се осмелих, в тази обща плюйня, да попитам дали НАИСТИНА ситуацията е била ТОЧНО ТАКАВА, каквато е описана. Защото самият разказвач НЕ Е присъствал на разговора между хазяите си и брокерката... Дълго съм живяла, много съм видяла, ВИНАГИ си задавам въпроси относно това, на което не съм присъствала лично. Предложих няколко ХИПОТЕЗИ по това как може да е протекла цялата ситуация - в другата тема са, за тона на клуба - може да ги прочетеш, ако искаш. А тук пишещият законотворец едва чака да падне някакъв порой, и да напише тема против мен - ТА ТОВА е общото ми с всичката тази галимация...

А че има свинства в гилдията - има. И НАЙ-ДОБРЕ ги познаваме ние самите.

То пък в коя ли гилдия няма...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: ОФФ - С риск да бъда баннат!нови [re: 3ъл_Дyx]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано05.08.09 11:50



Ааа, не си прав, Унито има общо с всичко.
Длъжностна характеристика, какво да се прави.



Тема Re: ОФФ - С риск да бъда баннат!нови [re: bipet]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано05.08.09 12:03



Не е ДЛЪЖНОСТНА. Така съм си ПО РОЖДЕНИЕ!



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: ОФФ - С риск да бъда баннат!нови [re: svestna]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано05.08.09 12:05



Не случайно си се кръстила "svestna". Отива ти никът.


Благодаря за подкрепата, още повече, че е от брокер.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.