Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Някой да е чувал...  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано27.07.09 22:08



...сега пък за потъващ блок 67 в Хаджи Димитър?

...Тичаш по цял ден, намираш апартамент на клиент, аха-аха да капарира, и изведнъж НЯКОЙ НЕГОВ ДОВЕРЕН ПРИЯТЕЛ му казва, че този блок потъвал...

Сори, че се повтарям с подобни проблеми, но какво да се прави - само който не работи - той няма проблеми...



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от ИCTИHCKATA yниKaлнa® на 27.07.09 22:15.



Тема какъв брокер си [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано27.07.09 22:14



щом не знаеш какво точно продаваш ???






Тема Re: Някой да е чувал... [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано27.07.09 22:18



ПП. Забравих да помоля тези, които си гризат ноктите вече три дни в очакване да напиша НЕЩО, за да спамят върху него, да почиват малко. В противен случай на момента лъсва същността им . Очаквам ВЗАИМОПОМОЩ.

ПП2 - от гризане на ноктите моля да ви остане време да забележите, че аз НЕ ПРОДАВАМ нищо. В случая КУПУВАМ. И то - не аз, а клиентът ми.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от ИCTИHCKATA yниKaлнa® на 27.07.09 22:19.



Тема Re: Някой да е чувал... [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано27.07.09 22:50



Проверката е доста проста. Забиваш един кол до блока и слагаш една срещу друга добре закрепени отметки – една на блока, другата на кола. Ако отметката на блока след време е по-надолу, значи блока потъва, ако е по-нагоре, значи се издига, ако са една срещу друга след една година, взимаш капарото.
Ако междувременно не мине баба Илийца.
Тези работи, обаче си личат. Най често напукани стени. Или просто видимо потъване. Но ако сама не си се сетила да намериш домоуправителя и просто да попиташ, ще ти отнема лиценза.
В София нищо не потъва без да е заснето от телевизията.

Не можеш без клуба, а ?



Тема Re: Някой да е чувал... [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор donald trump (дoбpяka)
Публикувано27.07.09 22:57



Уни, кажи на твоят клиент че неговият приятел просто му завижда. Какво точно се има предвид че потьва - един метър на година може би. Аз живея над 20 години в този квартал и не съм видял или чул подобно нещо. Преди години се говореше че 18 блок в Сухата Река потъвал. 5 см. на година. Еми точно там съм живял 15 години и няма такова нещо - пък блока е два пъти по-голям от 69, а е и на много по-натоварено кръстовище. А причината може и да е друга.....



Тема Re: Някой да е чувал... [re: bipet]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано27.07.09 23:02



Не можеш без клуба, а ?


Нещо не си допрочел. Някои неадекватни (както обикновено) многознайци тръбят, че съм абдикирала ОТ КЛУБА. Те смятат, че ЩОМ отказвам да дискутирам с тях персонално, поради демонстрирана простащина от тяхна страна, това значи, че съм спряла да пиша В КЛУБА. Нищо ново - те както обикновено, се отъждествяват с цял един клуб, с цяла една гилдия...с цял един свят... Без да си дават сметка, че са всъщност незначителна част от всичко това.

Ще питам живущите в блока, естествено. Днес не остана време. И в района ще попитам - имам познати. И за пукнатини ще проверя. И да - казах на клиента, че няма начин това да е вярно, и да не се е разчуло навсякъде... Но, както обикновено, вечерта посегнах -КЪМ ПРИЯТЕЛИТЕ СИ ОТ КЛУБА,

, ако могат - да помогнат. Ако пък не могат - аз ще им помогна - поне да си поспамят. Видимо скучаят без мен.

Към теб персонално - да ти споделя, де. Напоследък разкарвам по огледи една кредитна инспекторка от една банка. Тя твърди, че само след 6-7 месеца банките ще ТЪРСЯТ по улиците хора, на които да дадат ипотечни кредити, и пак ще започнат да дават на куцо и кьораво. Приблизителен цитат: "Банката от какво ще живее? Нали й трябват лихви да събира, не може само да ги раздава... иначе ще започнем да затваряме офиси - не ги ли виждаш-на всеки ъгъл са!!"

Просто споделям.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Някой да е чувал...нови [re: donald trump]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано27.07.09 23:05



Да, и аз така казах - за завистта. Ама да ти кажа честно - то пък една завист - да си купиш панелка...

Бл. 67, а не 69. За 18 и аз бях чувала - мазетата му били пълни с фек...., и разни други подобни кошмари...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Някой да е чувал...нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано27.07.09 23:59



„Познавам“ поне 5 000 души, който от 2-3-4 месеца не са взимали заплата, нищо, че ходят на работа / в случая забележка от рода да работят, а не само да ходят, не върви/
Едни други се молят да бъдат съкратени. Но и това си е е.... майката /извинявай/, щото няма пари за съкращение.
Трети пък пускат по 6 мес. неплатен отпуск в очакване на чудото.
От тази гледна точка хората си викат, а бе, к’ви кредити. Имам предвид взетите вече. Какво остава за нови.
Аз пък си викам, гл’ей го тоя Бойко. Каква корупция, к’ви 5 лв. Майната и на корупцията.
Няма производство.
И аз ти споделих за кредитната инспекторка.
А ти без клуба не можеш. Ма нема лошо. Някак си оставам с впечатлението, че някои хора не могат пък без теб.
Клубни работи, така да се каже.



Тема Re: Някой да е чувал...нови [re: bipet]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано28.07.09 00:04



Аз не твърдя, че мога без клуба. Напротив - ето, пиша. Само обръщам внимание, че не съм спирала демонстративно, за да си струва да отбелязваш "прописването" ми. Просто имах работа тия дни. И забавления малко повече от обикновеното.



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Някой да е чувал...нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано28.07.09 06:50



Ми питай живущите в блока, питай в РДНСК.....баси въпроса!
"Някой дали бил чул за потъващ блок еди къде си?"
Въпрос във форум. Баси нелепия въпрос.
И както винаги в началото на постинга си тръгваш с обиди.
Нормално, за възрастта ти.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.