Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:24 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Бихте ли ми дали съвет?нови [re: Leper Messiah]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано23.07.09 18:03



Те да ни съдят, но накрая негативите май, ще са и наши, като пресметна...Та, май е по-добре да си спестим взаимно нервите. Ищеца е на 68. Докато се стигне до съдебно решение, дали ще е жив? Или здрав?



Тема Re: Бихте ли ми дали съвет?нови [re: Leper Messiah]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано23.07.09 19:53



Ае да ти помогна да наваксаш. Като на приятелче.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ооооооооо г-н Модератор, тропнах се че съм от свитата на приятелчетата ти, това да имаш брокерче - изедниче приятелче е голямо геройство да знаеш ... това което ме светна защо ли го знам???... и защо ли с нищо не помага. Ти май не схващаш проблема... има нива дадена не на когото трябва... и защо трябва да се съдят като нещата мога да се уредят както трябва... на ти... дай ми.... Нали се сещаш че като имат съдебен спор имота е замразен... нито може да се продава, нито да се строи.. нищо... какви са тези съвети които ги даваш... ама забравих че и ти поназнайваш нещичко и даваш страхотни съвети... Но благодаря ти все пак за готовността да ми помогнеш да се ограмотя... някой път и аз ще ти дам някой "полезен" съвет в сферата на счетоводството... обещавам...



Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Re: Бихте ли ми дали съвет?нови [re: arrvv]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано23.07.09 20:02



Престани да се правиш на "Многострадална Геновева".
Всъщност има две зрънца, които умирисват (в този клуб) впечатлението за брокерите.
Другите брокери - познавам вече трима, лично и задочно, сте свестни.
Не ти ли стана ясно, че някой може да ти е "колега" и пак да е лайно?
Стига вече с тази празна солидарност.



Тема Re: Бихте ли ми дали съвет?нови [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано23.07.09 20:19



като имат съдебен спор имота е замразен... нито може да се продава, нито да се строи..

Я ме подсети къде пишеше, че искат да продават или пък, че могат да строят в неурегулиран поземлен имот, че забравих.





Тема Re: Бихте ли ми дали съвет?нови [re: abettor]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано23.07.09 20:21



Престани да се правиш на "Многострадална Геновева".
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ха ха ... днес ме изненадваш за втори път... първия че ще ме дават по телевизаята а сега пък "Многострадална Геновева". Това пък какво е??? Явно не разбираш какво казвам... просто не искам да има бан... към когото и да е.... много ли искам... а пък какво да правя като имам "слабост" съм модератора.. и начина му на модериране...



Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Re: Бихте ли ми дали съвет?нови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано23.07.09 20:25



А защо трябва да го искат в момента? Едно дело може да се проточи доста дълго... сега може и да не искат нищо, но след година или две... а случайно да си прочел че става дума за имот около къщи... могат да искат хората на си го направят УПИ /нали така се казваше/


Но както и да е... изказах мнение... но забравих, че то се приема като БРОКЕРСКО мнение... така че... не се учудвам на реакцията ти...

Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Re: Бихте ли ми дали съвет?нови [re: arrvv]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано23.07.09 21:27



В това отношение, може да се окажеш прав. В смисъл, непосредствено над нерегулираното място се намира двора и къщата на претендиращия за имота. А, в самия имот, който ни е даден в момента минава високоволтова линия, 11-метра от която, няма право на строеж и овощни дръвчета. Но човека бил електроинженер. Може да му е хрумнало нещо и за трафпост в промишлена регулация, ли се казваше.? Не знам.

Редактирано от Фoтoн на 23.07.09 21:27.



Тема Re: Бихте ли ми дали съвет?нови [re: Фoтoн]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано23.07.09 21:36



минава високоволтова линия
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
ха ха ... ще стане така, че те искат око да ти извадят, а май вежди ще ти изпишат...



Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Re: Бихте ли ми дали съвет?нови [re: arrvv]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано23.07.09 22:09



май вежди ще ти изпишат Възможно е .

Но, най-малкото, ще си получи комасиран имота и ще си го гледа от къщата , от високо



Тема Re: Бихте ли ми дали съвет?нови [re: Фoтoн]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано23.07.09 23:39



Ако бях на твое място, бих го оставил да наддава за възстановения ми имот.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.