Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:45 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема СПЕШНО!нови  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано16.07.09 16:18



Някой знае ли дали е вярно това, че службата по вписвания отказва вписване на сделка, ако в НА не е описана площ и съседи на мазе?

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: СПЕШНО!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано16.07.09 16:38



Някой знае ли дали е вярно това, че службата по вписвания отказва вписване на сделка, ако в НА не е описана площ и съседи на мазе?

Съвсем наскоро вписаха НА с мазе без указана площ. Имаше дадени съседи, обаче. Не съм ползвал познати.





Тема Re: СПЕШНО!нови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано16.07.09 16:42



Да, и аз съм го правила скоро, но хора твърдят, че има отказано вписване по такава причина - зависело при коя съдийка ще попадне... Имали вече 3 върнати. Във всеки случай - било рисковано...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: СПЕШНО!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Leper MessiahМодератор (napalmoff )
Публикувано16.07.09 16:43



Прилича ми на оня казус със УДО






Тема Re: СПЕШНО!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано16.07.09 16:44



Смях в залата!
Абе, Уни, къде пак се губи юристката ви, къде са ти маститите нотариуси, къде е шефа ти, къде са приятелките ти - лелките от СВ?
Репчиш се за неща, които не разбираш, а можеш да питаш във форум такова важно и същевременно ясно нещо!
Че и "спешно".
За момент аха-аха да надделее добротата ми. И да ти отговоря. После си викам - защо? За да почнеш пак да дрънкаш глупости и да коментираш неща, които явно не разбираш.
А няма нужда.
С удоволствие ще проследя отговорите по темата, както и дали ще успееш "спешно" да се справиш с проблема на твоя клиент. Горкият, как ли ще се почувства, ако разбере през каква форумна консултация минава "перфектната услуга", която му предлагаш!






Тема Re: СПЕШНО!нови [re: abettor]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано16.07.09 16:58



За момент аха-аха да надделее добротата ми. И да ти отговоря. После си викам - защо?

Късаш й сърцето с тия думи.





Тема Re: СПЕШНО!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано16.07.09 17:17



хора твърдят

Вече не казваш "един човек каза", а "хора твърдят" (разбирай двама или повече), което е добре. Ама пак не е сериозно. Шефа не знае ли? Сериозно питам.



зависело при коя съдийка ще попадне...

Съдиите (в т.ч. и жените такива) по вписванията работят, хортуват, пушат, пият кафенце и т.н. дейности ЗАЕДНО. И си обсъждат ей такива неща. Не, че в съда не го правят същото, ама тия от СВ нямат избор, освен да спазят буквата на закона. Вътрешното убеждение при тях не е оправдание, ако ме разбираш.


В тоя ред на мисли - няма значение при кой ще попадне твоя НА и докс към него.



Тема Re: СПЕШНО!нови [re: abettor]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано16.07.09 20:44



Ето сега ще ти кажа, скъпи.

Първо - АДВОКАТКАТА на купувача ми каза, че трябва да извадя за клиентката си - продавачка, това. Написала го е в ПД. По съвет на Ивайло Николов. Нотариус. От опит.

Второ - ТИ ВСЪЩНОСТ нямаш отговор, затова не пишеш нищо, а се задоволяваш да спамиш. Нищо ново. Простотиите ти са ми ясни.

Трето - ЮРИСТКАТА ни не е срещала досега такъв случай. Нотариусът ни - също. Но ВЪПРОСНАТА адвокатка ТВЪРДИ, че е имала три случая.


Познай какво ще направя? Утре клиентката ми отива да вади "Удостоверение за площ" . Защото НЕ ИСКА ДА СИ РИСКУВА СДЕЛКАТА. И да, ТЯ отива. Както твоите клиенти висят по опашки в СВ.

А ти си лай колкото искаш, и си спами на воля.

И не е лошо вече да си намериш гадже.

Ако писах тук - то е защото се надявах някой човек с опит да напише нещо.

Забравила съм, че тук пишат само кретени-брокеромразци.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: СПЕШНО!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано16.07.09 21:26



"Трето - ЮРИСТКАТА ни не е срещала досега такъв случай. Нотариусът ни - също. "
Сменете си юристката и нотариуса. И брокера също!



Аз, който имам не повече от една сделка на месец, съм срещал такъв казус два пъти. Да ви имам прехвалената агенция, след като се сблъсквате за пръв път с такъв случай.
А, и още нещо! За пореден път лъсна пълната ти некомпетентност. За теб думата на лелките от СВ е като "божа заповед".



Тема Re: СПЕШНО!нови [re: abettor]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано16.07.09 22:09



Да ви имам прехвалената агенция

Ей на - нямаш я. Ние си я имаме и сме си супер доволни. Както виждаш - и сделчици не ни липсват. И още няма да можем да се похвалим с "такъв казус", защото ще си набавим документите.

И как, скъпи, се справи ти самият с тези твои 2 казуса, след като за теб думите на лелките от СВ НЕ СА "божа заповед", а? Да не би да ти вписаха сделките? Ами за какви казуси ми говориш тогава? Или има казус - или няма! Или лелките са прави - или не! Последно?

Не разчитам да отговориш. Най-много да кажеш, че няма да кажеш.



Защото, както и в случая с УДО - НИКАКЪВ опит нямаш с такива казуси. Просто си измисляш. И тактика си имаш даже. Прочиташ някоя тема, спамваш 2-3 пъти в нея с уговорка, че уж "би писал" нещо, ама не ти се ще, после изчакваш още пояснения по въпроса, и започваш да фантазираш И СВОЙ опит в даден казус, като мнението ти зависи от това КОЙ КАКВО е казал...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от ИCTИHCKATA yниKaлнa® на 16.07.09 22:20.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.