Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:40 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема СПЕШНО!  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано16.07.09 16:18



Някой знае ли дали е вярно това, че службата по вписвания отказва вписване на сделка, ако в НА не е описана площ и съседи на мазе?

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: СПЕШНО!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано16.07.09 16:38



Някой знае ли дали е вярно това, че службата по вписвания отказва вписване на сделка, ако в НА не е описана площ и съседи на мазе?

Съвсем наскоро вписаха НА с мазе без указана площ. Имаше дадени съседи, обаче. Не съм ползвал познати.





Тема Re: СПЕШНО!нови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано16.07.09 16:42



Да, и аз съм го правила скоро, но хора твърдят, че има отказано вписване по такава причина - зависело при коя съдийка ще попадне... Имали вече 3 върнати. Във всеки случай - било рисковано...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: СПЕШНО!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Leper MessiahМодератор (napalmoff )
Публикувано16.07.09 16:43



Прилича ми на оня казус със УДО






Тема Re: СПЕШНО!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано16.07.09 16:44



Смях в залата!
Абе, Уни, къде пак се губи юристката ви, къде са ти маститите нотариуси, къде е шефа ти, къде са приятелките ти - лелките от СВ?
Репчиш се за неща, които не разбираш, а можеш да питаш във форум такова важно и същевременно ясно нещо!
Че и "спешно".
За момент аха-аха да надделее добротата ми. И да ти отговоря. После си викам - защо? За да почнеш пак да дрънкаш глупости и да коментираш неща, които явно не разбираш.
А няма нужда.
С удоволствие ще проследя отговорите по темата, както и дали ще успееш "спешно" да се справиш с проблема на твоя клиент. Горкият, как ли ще се почувства, ако разбере през каква форумна консултация минава "перфектната услуга", която му предлагаш!






Тема Re: СПЕШНО!нови [re: abettor]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано16.07.09 16:58



За момент аха-аха да надделее добротата ми. И да ти отговоря. После си викам - защо?

Късаш й сърцето с тия думи.





Тема Re: СПЕШНО!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано16.07.09 17:17



хора твърдят

Вече не казваш "един човек каза", а "хора твърдят" (разбирай двама или повече), което е добре. Ама пак не е сериозно. Шефа не знае ли? Сериозно питам.



зависело при коя съдийка ще попадне...

Съдиите (в т.ч. и жените такива) по вписванията работят, хортуват, пушат, пият кафенце и т.н. дейности ЗАЕДНО. И си обсъждат ей такива неща. Не, че в съда не го правят същото, ама тия от СВ нямат избор, освен да спазят буквата на закона. Вътрешното убеждение при тях не е оправдание, ако ме разбираш.


В тоя ред на мисли - няма значение при кой ще попадне твоя НА и докс към него.



Тема Re: СПЕШНО!нови [re: abettor]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано16.07.09 20:44



Ето сега ще ти кажа, скъпи.

Първо - АДВОКАТКАТА на купувача ми каза, че трябва да извадя за клиентката си - продавачка, това. Написала го е в ПД. По съвет на Ивайло Николов. Нотариус. От опит.

Второ - ТИ ВСЪЩНОСТ нямаш отговор, затова не пишеш нищо, а се задоволяваш да спамиш. Нищо ново. Простотиите ти са ми ясни.

Трето - ЮРИСТКАТА ни не е срещала досега такъв случай. Нотариусът ни - също. Но ВЪПРОСНАТА адвокатка ТВЪРДИ, че е имала три случая.


Познай какво ще направя? Утре клиентката ми отива да вади "Удостоверение за площ" . Защото НЕ ИСКА ДА СИ РИСКУВА СДЕЛКАТА. И да, ТЯ отива. Както твоите клиенти висят по опашки в СВ.

А ти си лай колкото искаш, и си спами на воля.

И не е лошо вече да си намериш гадже.

Ако писах тук - то е защото се надявах някой човек с опит да напише нещо.

Забравила съм, че тук пишат само кретени-брокеромразци.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: СПЕШНО!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано16.07.09 21:26



"Трето - ЮРИСТКАТА ни не е срещала досега такъв случай. Нотариусът ни - също. "
Сменете си юристката и нотариуса. И брокера също!



Аз, който имам не повече от една сделка на месец, съм срещал такъв казус два пъти. Да ви имам прехвалената агенция, след като се сблъсквате за пръв път с такъв случай.
А, и още нещо! За пореден път лъсна пълната ти некомпетентност. За теб думата на лелките от СВ е като "божа заповед".



Тема Re: СПЕШНО!нови [re: abettor]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано16.07.09 22:09



Да ви имам прехвалената агенция

Ей на - нямаш я. Ние си я имаме и сме си супер доволни. Както виждаш - и сделчици не ни липсват. И още няма да можем да се похвалим с "такъв казус", защото ще си набавим документите.

И как, скъпи, се справи ти самият с тези твои 2 казуса, след като за теб думите на лелките от СВ НЕ СА "божа заповед", а? Да не би да ти вписаха сделките? Ами за какви казуси ми говориш тогава? Или има казус - или няма! Или лелките са прави - или не! Последно?

Не разчитам да отговориш. Най-много да кажеш, че няма да кажеш.



Защото, както и в случая с УДО - НИКАКЪВ опит нямаш с такива казуси. Просто си измисляш. И тактика си имаш даже. Прочиташ някоя тема, спамваш 2-3 пъти в нея с уговорка, че уж "би писал" нещо, ама не ти се ще, после изчакваш още пояснения по въпроса, и започваш да фантазираш И СВОЙ опит в даден казус, като мнението ти зависи от това КОЙ КАКВО е казал...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от ИCTИHCKATA yниKaлнa® на 16.07.09 22:20.



Тема Re: СПЕШНО!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано16.07.09 23:07



Аз не знам дали си фантазирам, но с всеки твой постинг лъсва вопиющата правна некомпетентност както на теб, така и на хората около теб.
Да, вероятно имате още някоя-друга сделчица.
Просто хората няма откъде да знаят, че ги обслужва кръчмарска певица, която за всичко пита във форумите.
Когато приемат нормативна регулация за професията "брокер" се приготви пак за чака-рака по кръчмите.
За брокер не ставаш. Глуповата си, пък и не си в първа младост! Освен ако не си платиш за тапията.





Тема Re: СПЕШНО!нови [re: abettor]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано16.07.09 23:36



В този твой пореден страховит СПАМ, няма както винаги нито нещо юридическо, нито нещо професионално. Би трябвало вече да се засрамиш от това, че писанията ти винаги всъщност са бълване на гнусотии по нечий адрес. Аз знам, че от това живееш и с това си захранваш самочувствието. Както виждаш - стоически понасям всички гнусотии, които пишеш по мой адрес. Не се питай защо - просто съм филантроп. Не мога да откажа на ближния си някаква радост...

Сега, след като си получи УДОВОЛСТВИЕТО, дали ще можеш да заспиш спокойно? Не забравяй да вземеш душ...

И не забравяй всъщност утре ДА ПРОВЕРИШ как стои въпросът с този казус. И ти, и аз знаем, че днес го чу за пръв път... Значи - дори те ограмотявам.



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: СПЕШНО!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано16.07.09 23:51



Аз знам КАК СЕ РЕШАВА ТОЗИ КАЗУС.
Вземи си ти душ и си помисли да пренасочиш енергията си в клуб "Запознанства".
КПД-то ти тук е доста ниско!






Тема Re: СПЕШНО!нови [re: abettor]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано17.07.09 00:05



Аз знам КАК СЕ РЕШАВА ТОЗИ КАЗУС.


Да де. Знаеш, естествено.. но няма да ни кажеш..

Нещо ново под слънцето?

ПП - Все си мисля, че ТИ имаш нужда от клуб Запознанства... а ти си го знаеш най-добре.
И не си само ти.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Уф,нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано17.07.09 00:33



пак си преяла с отровни гъби


То се вижда кой пита и не знае ....




Тема Re: СПЕШНО!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано17.07.09 00:38



Ми защо да ти кажа на теб?
Нито си интересна, нито идваш на срещи, скучна бабишкера-пишман-брокерка.....
Защо да ти казвам нещо?
Ако искаш подаяния ми прати на лична сметката си, да купиш некой ЛЕБ.





Тема Re: СПЕШНО!нови [re: abettor]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано17.07.09 06:49



Ако искаш подаяния ми прати на лична сметката си, да купиш некой ЛЕБ.

Момче, не разбра ли още, че ти е вредно да се сравняваш с мен по каквото и да било? Във всички области губиш... (ОСОБЕНО по нещата, с които се купува ЛЕБ!):-)))))))

Единственото ти преимущество е, че си по-млад от мен, но в нашия случай това просто значи "по-зелен"... пък и - да не се бъркаме в божиите дела...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: СПЕШНО!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано17.07.09 08:05



"Момче, не разбра ли още, че ти е вредно да се сравняваш с мен по каквото и да било? "

Абсолютно не мога да се сравнявам с теб по свирене на чака-рака в кръчмите. Там държиш първенството.
Що се отнася до другите ти качества ще трябва да ги видя лично, за да се убедя. Само ме предупреди да си нося слънчеви очила, за да не бъда заслепен от сиянието, което излъчваш.





Тема Re: СПЕШНО!нови [re: abettor]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано17.07.09 10:41



свирене на чака-рака в кръчмите

Отново "адекватен". Това за чака-рака го отнеси към ФСБ. Те са свирили след мен в същите "кръчми"...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: СПЕШНО!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано17.07.09 16:48



Иван Лечев и досега свири.
Нито е станал брокер, нито продава кебапчета.
Как не те беше срам да се сравняваш с ФСБ, чалгарке?
Между другото, манията ти за величие малко сдаде багажа. Очаквах да посочиш, че Пинк Флойд са ти били подгряваща група.
Некадърница!



Тема Re: СПЕШНО!нови [re: abettor]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано17.07.09 17:59



Излизаш извън нерви май. И извън добрия тон. Продължавай все така и от утре ще си говориш сам. Филантропията ми има граници.

Не само Иван Лечев свири още. Това не значи, че не сме свирили в едни и същи "кръчми".

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: СПЕШНО!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано17.07.09 18:24



Влизам в досадния ти тон.
Иван Лечев е име.
ФСБ са име.
Не смей да се бъркаш с тях.
Ти си една некадърна страхливка, която даже не смее да дойде на клубна среща. Защото я е страх, че някой ще я "залее с киселина".
Анонимна "уникална". Бивша чалгаджийка.
Баси манията за величие те тресе.



Тема Re: СПЕШНО!нови [re: abettor]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано17.07.09 20:51



Баси манията за величие те тресе

Аха, ето го цитатчето. Като се върна - ще ти копна от кой мой пост към теб си го копирал.

Къде казах, пиленце, че съм велика колкото ФСБ и Иван Лечев?? Не казах ли САМО че сме свирили на едни и същи места? Твоята адвокатска логика някак не ти ли говори, че в заведение, където свирят групи от ранга на ФСБ, НЕ СЕ ДОПУСКАТ НЕКАДЪРНИЦИ?

То не е като в българската съдебна система - щом си взел диплома за адвокат - вече си велик...



Айде, попърхай сега самичък, отивам да ям гъби с масло. Брани днес на Витоша. Не от мен, де. Аз, както вече си прочел, имах подписване на ПД. Сделка, с други думи. Четвърта в последните 2-3 месеца. А продавачката, в понеделник, с капарото от днес, капарира ДРУГО жилище. Пак с мен. Значи - пет сделчици.

А, и за раздумка на мода - ПРОДАВА тухла, а КУПУВА панел.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: СПЕШНО!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано17.07.09 21:39



Най лесно е на принципа на пробата и грешката.
Я си представи,че мине...примерно...





Тема Re: СПЕШНО!нови [re: 3ъл_Дyx]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано17.07.09 22:22



Мацката не можа да извади удостоверение за площ. Нотариусът обеща да оправи някак работата... ще видим на 27.07.... дано да мине.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: СПЕШНО!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано17.07.09 23:20



Точно в момента не ми е интересно да споря с теб.
Покажи си, пиленце, мутрата на някоя среща.
За кой ли път ти гарантирам, че няма да те заливат с киселина.....
Ти си решаваш!



Тема Re: СПЕШНО!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано17.07.09 23:21



Амчи?
Би ли светнала нас, простите, това удостоверение за площ как се вади?



Тема Re: СПЕШНО!нови [re: abettor]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано17.07.09 23:38



ЗНАМ, защото ми обясни адвокатката, но НЯМА да ти кажа. Защо пък да го споделям точно с теб?



Лека нощ! Ако се събудя - ще пиша пак... Все пак - гъби са си!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: СПЕШНО!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано18.07.09 00:01



Адвокатка?
Нима се появи?
Баси смешната агенция си............





Тема Re: СПЕШНО!нови [re: abettor]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано18.07.09 00:55



Aааа...и нашите ги няма.Т.е. от 1-2 годии има по някой,ама преди това хлопваха кепенците за по два месеца лятото.Те разводи и делба на кокошки нямат...изобщо не поемат такива дела...все корпоративни клиенти облсужват и лятото ако ми потрябва някой...става мазало.
От липсата им има един положителен ефект-научих неща,дето по принцип не ми трябват.





Тема Re: СПЕШНО!нови [re: 3ъл_Дyx]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано18.07.09 06:13



Питай ме мен как се оправям с едни полски клиенти. Искат неща от днес за днес. Много спешно било :)



Тема Re: СПЕШНО!нови [re: abettor]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано18.07.09 07:53



Адвокатка?
Нима се появи?
Баси смешната агенция си............
..................................................................

Още по-смешна съм. "Адвокатката" като казах, имах предвид АДВОКАТКАТА НА КУПУВАЧКАТА, която изисква този документ. Тъй като го изисква, защото е имала проблеми и друг път - минавала я е вече пътечката и знае как се прави. Затова ми каза. Но в района на нашия обект съответните технически служби отговорили, че точно за това каре (а не въобще, което означава, че за ДРУГИ квартали ВАДЯТ!!) НЕ ВАДЕЛИ такъв документ, защото нямало техническата документация. Можело да дойдат и да замерят на място. И тъй като това изисква време, а ние правим 4 сделки вързано и бързаме - нотариусът пое ангажимент да оправи нещата.

Как точно - няма да ви кажа.)))))))))))))))))))))

Както вече си забравил - НАШАТА адвокатка не знаеше.

Както и ти.

Простено ви е... простотиите на СВ са всеизвестни.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: СПЕШНО!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор valdes13 (непознат )
Публикувано20.07.09 10:15



Няма такова нещо.



Тема Re: СПЕШНО!нови [re: valdes13]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано20.07.09 11:18



Добре, Ваше Величество - специалист по всичко...



"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.