Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 07.07.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Оная тема с караваните.  
Автор jamie (градинар)
Публикувано12.07.09 20:48



Помните ли я ? На дедо някой си - да ме извини ама не ми се търси сега.
Имате парцел с ток, вода, канал. Слагате караваната. Възможни грижи от община или ЧЕЗ или ВИК или който и да е затова че си ползвате благинките в каравана (т.е. тока, водата и кенефа) ?




Тема Re: Оная тема с караваните.нови [re: jamie]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано13.07.09 11:54



може просто да си плащаш наема за мястото, и нищо допълнително



Тема Re: Оная тема с караваните.нови [re: jamie]  
Автор dated (незапознат)
Публикувано13.07.09 12:01



ЧЕЗ и ВиК си гледат измервателните уреди и друго не ги интересува.
Щом токът и водата са законни няма да кажат нищо.

Може да има проблеми само ако някой комшия започне да ги засипва с жалби и доноси. И то само ако обърнат внимание на доносите...



Тема Re: Оная тема с караваните.нови [re: jamie]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано13.07.09 15:36



Общинският съвет,там където искаш да слагаш караваната,трябва да е издал наредба по чл.56 от ЗУТ-за временните преместваеми обекти.
Казано по-просто-питай в общината,разрешенията ги разписва гл.архитект така или иначе.



Тема Re: Оная тема с караваните.нови [re: jamie]  
Автор fortuna_ (заслужена)
Публикувано13.07.09 22:35



Ако парцелът не е срещу Народното Събрание, мисля, че може да се "снишиш" зад ЗУТ-а

. Един съсед беше паркирал цял фургон пред блока ( на Общински терен) - от онези дето в соц. времената , май и още де, ги ползваха за битуване на строителните работници - сещащ ли се - едни такива големички , 2-стайни и на голееми колела с гуми. Даже имам подозрения, че го беше леееко "приватизирал" от едно ЖП ведомство дето куче влачи- диря няма и така си отвися паркиран фургона 10-тина години докато дойдат да го приберат с полиция от Общината. Така че си помисли дали да се главоболиш с общински разрешения




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.