Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:00 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ОФФ - нашто Глупи.....  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано09.07.09 17:44



.... полази и в "Право".




Навремето така направи сестра му Уни, като беше банната от тук.
Бе тези брокери нямат ли си адвокати, ми все в право ходят да питат?



Тема Re: ОФФ - нашто Глупи.....нови [re: abettor]  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано09.07.09 17:48



Ходят да питат, щото ги мързи или не могат да мислят






Тема Re: ОФФ - нашто Глупи.....нови [re: Caнитap]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано09.07.09 17:53



В случая той е обиден, струва ми се.


Че не може да мисли е ясно.



Тема Чудя се...нови [re: abettor]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано09.07.09 18:24



...дали е много зряло всеки да драска какво да е в този клуб, защитен от някакво си ОФФ? Всяка секунда от премного свободното си време?

А, не забелязах кой го е направил. Значи - няма да питам повече за зрялост.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Чудя се...нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано09.07.09 18:33



Ти си чуди на брат ти, който оспами една ясна и спокойна тема и се пренесе в друг клуб.
Сега за теб, в цветничко, с едри букви:
"ЯСТРЕБА НАПИСА, ЧЕ И ДРУГИ НОТАРИУСИ ИЗПОВЯДВАТ СДЕЛКИ СЪС СИО КОГАТО В УДО Е НАПИСАН САМО ЕДИНИЯ СЪПРУГ, НО ЗА ЦЕЛИЯ ИМОТ НЯМА ЗАДЪЛЖЕНИЯ.

С една дума - чисто информативна тема, на един отдавна известен факт. Няма нужда да трупате ти и брат ти брой мнения, че и да пренасяте отдавна ясни и многократно дъвкани теми в целия дир.



Тема Re: Чудя се...нови [re: abettor]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано09.07.09 20:37



Поредните ДРЪН ДРЪН...

Когато АЗ цитирах четири имена на ВИДНИ СТОЛИЧНИ НОТАРИУСИ, които КАТЕГОРИЧНО отказват да го направят - ТОВА НЯМА НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ. Когато една птица, без никакви имена, спомене, че има нотариуси, които правят обратното - СЕ ВАДИ ЦЯЛА ТЕМА И СЕ ВДИГА ШУМ ДО НЕБЕСАТА!!!

Плюс това, твърде "интелигентно" е да се набиват някакви незначителни факти, а да не се обръща внимание на най-главното - ЧЕ БРОКЕРЪТ ИМА ЗА ЦЕЛ ДА НАПРАВИ БЕЗПРЕПЯТСТВЕНА СДЕЛКА, А НЕ ДА ПРОВАЛЯ ИЗПОВЯДВАНЕ, ДА СЪДИ НОТАРИУСИ ИЛИ ДА СЕ ПРАВИ НА ВЕЛИК, ТРОПАЙКИ ИМ С КРАКА.

Абе - комунизъм, та дрънка. Добре, че нямате лагери на разположение.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Глупето2нови [re: abettor]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано09.07.09 20:37



не беше ли обучител на адвокати ?
Начи е в Право за да обучава, аз така ги виждам нещата






Тема Re: Чудя се...нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано09.07.09 22:00



Сестро, всички нотариуси са "видни" и знаят закона. Но някои го прилагат по един начин, други по друг.
И през акъла не ми е минало да споря за право с брокер.
Особено да споря за право с музиканти.
Въпреки това и аз, и сума ти хора търпеливо и мотивирано ви обясниха ЗАЩО НЯМА ПРАВЕН ПРОБЛЕМ.
Айде няма нужда повече от приказки в стил ЕЖК (една жена каза) или "19 години съм брокер и съм най-велик".
Който прочел, прочел. Който разбрал разлика между собственост и данъци, разбрал.
Който иска да слушка с изплезен език и да изпълнява всичко, заради единия комисион....прав му път.
Но именно затова правото е интересна наука и няма един единствен път. И именно затова нотариусът не е нищо повече от човек завършил право и отказите му подлежат на съдебен контрол.
Е, за брокерите той е ГОСПОД, знам. Пустия му комисион!





Тема Re: Глупето2нови [re: jamie]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано09.07.09 22:03



Мани, мани.
Днес бях на дело в Монтана и видях един адвокат, мамата си трака.
От сто километра си личеше, че той е отличникът от випуска на Глупи.





Тема Re: ОФФ - нашто Глупи.....нови [re: Caнитap]  
Автор spgufi2 (старо куче)
Публикувано10.07.09 09:54



Реших, че в клуб "Право" ще се намерят мислещи юристи, които ще изкажат мнението си, защото тук няма как да разчитам на мнението на някой счетоводител, който се опитва да "ми набива в главата" правни постулати, неразбирайки нищичко от това, нито на мнението на някакъв нафукан безработен адвокат, за който нотариусите, които мислят различно от него са някакви нещастници. Все забравям да спомена нотариусите, които същият този недоучил адвокат визира - Танев, Манчев, Анадолиев, Каменов. И още.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.