Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Терсененови [re: arrvv]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано15.06.09 18:25



защо в НА фигурира един човек, а в ДО е задължително да са двамата


Виж, кое къде е задължително - не го определяме ние с теб. Има някъде някъв член ;-))), който казва, че в ДО е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да са отбелязани ВСИЧКИ собствениц, вкл. съпрузи, които не фигурират в НА. Очевидно НЯМА никъде друг член, в който в НА да са отбелязани ВСИЧКИ собственици.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Мдам, мдам....нови [re: abettor]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано15.06.09 18:33



.........кво е "реконтракт"?

Ха да видим сега! Логиката не ти ли говори що за животно е тва?

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Мдам, мдам....нови [re: abettor]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано15.06.09 18:38



Това е лесно: re-contract, явно е простонароден термин за удължаване срока на действие на договор. Да не е като некои желирани котки.



Your future dream is a shopping scheme.

Тема Re: Мдам, мдам....нови [re: abettor]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано15.06.09 18:38



Мале, мале.......така наречените ти клиенти знаят ли че си била певачка и си пазарувала в кореком?
Питам, щото явно това ти е някаква тръпка от миналото.
Която, за твое съжаление, няма никаква връзка с настоящото ти занимание.


О, лъжеш се. Връзката с настоящото ми занимание и бившата ми професия е много голяма. Свикнала съм да постъпвам и да се държа така, че да се харесвам на тези, от които ми зависи хляба- нещо, задължително и за двете професии... разбира се - когато ПОЖЕЛАЯ.



Няма да повтарям за покупателните възможности, които ми се отварят и при двете професии!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Мдам, мдам....нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано15.06.09 18:40



Трябваше да оставиш абето да се помъчи... я го изтрий, да видим дали ще се сети!



В нашия случай не се отнася за УДЪЛЖАВАНЕ на срока, защото най-често договорите са едномесечни и си следват един след друг, на различни места, а говорим за НОВ контракт, след време, в свободен и за двете страни месец, често - и с по-добро заплащане, ако харесат групата.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от ИCTИHCKATA yниKaлнa® на 15.06.09 19:09.



Тема Re: Терсененови [re: abettor]  
Автор spgufi2 (старо куче)
Публикувано15.06.09 18:43



Прави ли ти впечатление, че те чакам теб, великия брокер, да ми докажеш къде пише че при СИО в ДО трябва да са и двамата съпрузи?
-------------------------
Този въпрос ми го зададе няколко пъти.
-----------------
Издаване на удостоверение за данъчна оценка на недвижим имот
АДМИНИСТРАТИВНО-ПРАВНИ ПРОЦЕДУРИ

Всеки собственик на недвижим имот има право да изиска да му бъде издадено удостоверение за данъчна оценка при прехвърляне или учредяване на вещни права върху недвижим имот по чл. 264, ал. 1 от Данъчно-осигурителния процесуален кодекс (ДОПК).
Удостоверението за данъчната оценка се издава от служител на общинската администрация по местонахождение на имота, след подаване на молба по утвърден образец.

...............Когато имотът е съсобственост или съпружеска имуществена общност, в удостоверението се записват данни за всички съсобственици, както и задълженията им за имота по вид и размер.
-------------
Аз ти отговорих с това. Никакъв коментар естествено.



Тема Re: Терсененови [re: arrvv]  
Автор spgufi2 (старо куче)
Публикувано15.06.09 18:46



Колежке, на какъв език да ти обясня, че НА и УДО са съвсем различни документи ?! Давам пример - ако имота е на името на майка ми и баща ми, но единия умира, то собствениците на същия този имот вече ставаме трима , според Уд. за наследници - майка ми, брат ми и аз, но в нотариалния акт продължава да бъде само майка ми. Когато отида за УДО , ще впишат и мен и брат ми, разбра ли ?



Тема Re: Мдам, мдам....нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано15.06.09 18:54



Ми тогава защо се казва реконтракт?

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Мдам, мдам....нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано15.06.09 19:11



Еееее, птиче, не ме разочаровай... РЕ значи ПОВТОРЕН. Като РЕконструкция. Като РЕстарт.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Ето, че ...нови [re: spgufi2]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано15.06.09 19:38



... аз лично научих нещо ново. А то е, че процедурата по която община Девня издава документи е общовалидна в страната.






Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.