Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:58 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Мдам, мдам....нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано15.06.09 16:25



Що за глупост е целия ти пост, къде си била с какво си пазарувала. И къде. сичките магураджии и тогавашна номенклатура пазаруваха в кореком.

Много добре знаем, кой и как излизаше "на запад". Нито аз, нито абетора сме толкова малки .

Баща ми е един от малкото българи работил за това българин да лети в космоса. Нали се сещаш, че заради това е видял запада през крив макарон. Въпреки, че е канен по симпозиуми и на работа.

Колкото до ваденето на данъчно оценка, и рисковете и . Всеки един документ трябва да се гледа под лупа




Тема Re: Терсененови [re: arrvv]  
Автор spgufi2 (старо куче)
Публикувано15.06.09 16:46



Колежке, не съм мислил, че ще се наложи да ти обяснявам отново, ама явно се налага. Няма проблем в НА да съществува само единият съпруг и това не е разминаване, защото НА и УДО са много различни документи, проблем е ако и в УДО е така, а защо е така можеш да разбереш по най - простичкия начин - обади се на произволен нотариус, аз вече се уморих да доказвам, да пествам.



Тема Стигам до следния изводнови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано15.06.09 17:00



след изчитане на тази тема: брокерите явно обичат играта "Стани богат", като ползват жокери 3/3, помощ от публиката и обади се на ... нотариус.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Мдам, мдам....нови [re: Caнитap]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано15.06.09 17:03



Що за глупост е целия ти пост, къде си била с какво си пазарувала.

Много ми е любопитно защо търсиш глупости САМО в моите постове. Дори и да ги има - защо не се поогледаш КОЛКО ГЛУПОСТИ СА СЕ ИЗПИСАЛИ в темата, която уж трябваше да е защитена от спамове и пр....

Много добре знаем, кой и как излизаше "на запад". - знаете може би от разкази. Аз знам от опит. ЕДИНСТВЕНИТЕ българи, които по ОНОВА време излизаха ТАМ, без да са задължително куки, бяхме ние, музикантите.

Всеки един документ трябва да се гледа под лупа - точно това беше идеята на темата ми - ДА ПРЕДУПРЕДЯ ХОРАТА ДА СИ ГЛЕДАТ ДОКУМЕНТИТЕ ПОД ЛУПА.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Мдам, мдам....нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано15.06.09 17:07



И аз искрено благодаря. Убедила съм се и друг път, че си птица, която понякога умее да бъде искрена и да превъзмогне предубеждението си към презряната брокерска гилдия!



Спокойно мога да се похваля, че наистина бях не само ДОБРЕ, а и ДОБРА. Оркестърът си беше мой и доста добре поработихме с реконтракти навсякъде, където се появихме... (Сега ме накара да се разнежа в приятни спомени....)))))))))))
Е, за жалост - това е една от професиите, които са "до време".

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Терсененови [re: spgufi2]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано15.06.09 17:41



Не бе, обясни пак.
Значи според теб не е проблем в НА да е единият съсобственик, а в УДО е проблем.
Да ти имам знанията.


Или казано иначе - НА, в който е само единият съпруг не е "непълен", нали?
Но УДО-то е по-важно е от НА?





Тема Re: Мдам, мдам....нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано15.06.09 17:42



Мдам, млада си била, харчила си се.........кво е "реконтракт"?





Тема Re: Мдам, мдам....нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано15.06.09 17:47



Мале, мале.......така наречените ти клиенти знаят ли че си била певачка и си пазарувала в кореком?


Питам, щото явно това ти е някаква тръпка от миналото.
Която, за твое съжаление, няма никаква връзка с настоящото ти занимание.



Тема Re: Стигам до следния изводнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано15.06.09 17:49



Ми че на кой да се обадят?
Нека не забравяме, че брокерите даже не знаят законите (за справка УНИ, за да не обобщавам).
И питат, горките.Лошото е, че каквото им кажат приемат за чиста монета.





Тема Re: Терсененови [re: abettor]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано15.06.09 17:57



Значи според теб не е проблем в НА да е единият съсобственик, а в УДО е проблем
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Да мен действително ме интересува това.. защо в НА фигурира един човек, а в ДО е задължително да са двамата... Не трябва ли по тази логика и в НА да са задължително и двамата.. защото излиза че НА е на едно име, а в ДО са две..,

Никога не е късно да станеш за смях...




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.