Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:02 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Глупи, глупи.....нови [re: spgufi2]  
Автор spgufi2 (старо куче)
Публикувано14.06.09 18:07



Така ли ? Импровизирам ? Я кажи моето момче, откога съществува изискването в УДО да фигурират всички собственици ?



Тема Re: едно друго питане при вадене на ДОнови [re: abettor]  
Автор nadejda99 (новак)
Публикувано14.06.09 18:26



Трябва ли да платя целия данък на имота, ако вадя оценката през юни? Нали е време за втора вноска?
Имам чувството, че бързат да си съберат целия данък. А като декларира новия собственик имота през юли, дали и той не плаща пак данък за същия имот от юли до декември?



Тема Re: Глупи, глупи.....нови [re: abettor]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано14.06.09 20:24



Естествено, че не съм чела всички изброени от теб изменения - нали ТИ ги написа в защита на СВОЯТА теза, и аз реших веднъж да ти имам доверие, мислейки, че точно от тези дати ВЕЧЕ е задължително да се вписват и двамата съпрузи. А ти защо цитира всичките тези дати тогава? След като се оказа, че ТОВА ЗАДЪЛЖЕНИЕ ГО Е ИМАЛО ОТ КРАЙ ВРЕМЕ?? Какво ти е оправданието тогава да защитаваш теза, че УДО не е непълно, ако няма и двамата съпрузи??? Че то си е направо фалшиво, щом не е спазено това изискване!


Това си е все едно на тежестите да е случайно пропусната една ипотечка...

И ето ти един въпрос, пиленце. Ти изискваш ли от клиентите си нот. заверени декларации по чл. 264 ДОПК преди ПД?

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Глупи, глупи.....нови [re: spgufi2]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано14.06.09 20:39



Като начало се научи да отговаряш на конкретни постинги, а не да си пишеш сам.





Тема Re: Глупи, глупи.....нови [re: spgufi2]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано14.06.09 20:41



Нотариус Петров вчера ми каза, че ако не му се надупиш, няма да ти пусне сделка.
Било така по "закон".
Спазвай стриктно изискването на Петров, че иначе ще изпуснеш комисиона.





Тема Re: Глупи, глупи.....нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано14.06.09 20:43



Че как да четеш всички изменения?!
Ти си правно неграмотна.
Учаква се от теб да запознаваш хората, за правната страна на сделката се грижат юристите в АНИ!





Тема Re: едно друго питане при вадене на ДОнови [re: nadejda99]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано14.06.09 20:44



Уви.
Ако ще продаваш имота трябва да платиш целият данък.



Тема Re: Глупи, глупи.....нови [re: abettor]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано14.06.09 21:58



А от теб се УУУУУУУУУУУУУУУУУчаква, като правиш забележки за грамотност, да бъдеш малко по-грамотен. (Тичай да го поправиш, да не го видят и другите!!)))))))

Точно това се очаква от мен, да. Запознанствата. А нашите юристи не изискват пълномощни от купувачите...



ПП - Колко дълго ще се ровиш из литературата, която имаш в къщи, за да ми отговориш изискваш ли от клиентите си нотариално заверени декларации по чл. 264 ДОПК преди ПД?


"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от ИCTИHCKATA yниKaлнa® на 14.06.09 22:02.



Тема Re: Терсененови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (минаващ)
Публикувано14.06.09 22:07



Диди, страхотно продуктивна си била снощи. Очевидно защото не е имало кой да те поотупа малко.
-----------------------------------------
В тоя клуб САМО двама човека говорят за пениси и секс - ти и глуфи.
Вероятно, защото не ви липсва

Нещо не забелязвам в цитата от моя постинг нито дума, свързана със секс...



Не забелязваш, щото си буквоед със старческо слабоумие. Или се правиш.


ПП - Време е да ми кажеш, че:
1. Няма никой в креватчето;
2. Аз не разбирам от (сделки с) НИ.

ПП2 - ти средно или висше музикално имаш?



Тема Re: Терсененови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано14.06.09 22:54



Страхотна си! Истински ме разсмя преди нощта...

Нещо не забелязвам в цитата от моя постинг нито дума, свързана със секс...

Не забелязваш, щото си буквоед със старческо слабоумие. Или се правиш.


Абе момиче, аз в СОБСТВЕНИЯ СИ постинг ли трябва да ЗАБЕЛЯЗВАМ нещо? Нали аз съм го писала? И знам какво съм писала? Аха, значи трябва първо да напиша нещо с нормален смисъл, и после да се напъна да ЗАБЕЛЕЖА в него ПОДТЕКСТ, който би навел хората със специално подсъзнание на специални мисли и тълкувания...

Добре, разбрах. Сложничко е, ама сигурно защото и ти си "сложна" личност. Многолика и многоличностна... и многоНИКНА. Другия път ще се постарая да забелязвам какво ти пиша, за да не ти навеждам розови мисли в русата главичка...


ПП - и средно, и полувисше, и висше. Каквото си избереш. И висше икономическо също имам - за случай, че си забравила. И икономика съм влязла с 6.00 по математика. На приемен изпит. Във ВИИ "Карл Маркс". Специалност МОИ. Ако ти е нужен превод - ще ти го преведа.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """



Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.