Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:41 09.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: О, случайно съм....нови [re: spgufi2]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано26.05.09 14:41



интереса на клиента е най - важен за нас, защото ако той не е защитен, ние няма как да защитим своя

дрън-дрън ярина. Сърбал съм ви попарата и последното нещо, за което ви беше грижа беше моят интерес.

но както казах - никой не е по-голям от пазара. и 150% комисион да ви дадат се таз, щом хората вече не щат да купуват. Тогава може би ще се сетите, че:
* трябва да сте любезни,
* не трябва да губите времето на клиента, за да ходи на оглед на апартамент, НЕотговарящ на неговите критерии
* практиката да клипвате с мобилния и да чакате обаждане от клиента е от 20 век
* трябва да посещавате имота и да проучите всичките му силни и слаби страни преди да водите клиенти на оглед
* трябва да се срещате с клиенти изкъпани и с чисти и изгладени дрехи, които не са купувани от Илиянци
* търсенето на имот не се ограничава само до ровене из имот.бг, имоти.нет и Софийски имоти между две мнения в клубс.дир.бг
и още куп други неща



Тема "Негово Величество Пазара"нови [re: spgufi2]  
Автор dated (незапознат)
Публикувано26.05.09 15:01



цените се определят от Негово Величество Пазара, не от строители, брокери и поплювковци, т.е. - от съотношението между търсене и предлагане, което на зависи нито от строители, нито от брокери, нито от теб.

"Негово Величество Пазара" е нещо виртуално. Прави се и зависи от реални хора.

Та - строители, брокери, банкови институции, политици, продавачи и купувачи правят "Негово Величество Пазара". Значи - някои хора могат и да го манипулират в някаква степен. И тези хора, можещите да манипулират в някакви граници цените си ги нагласят за собствена изгода.

Неслучайно са всекидневните статии по вестници и в Интернет.

"Негово Величество Пазара" е нищо без участниците, които го създават.



Тема Re: О, случайно съм....нови [re: f(x)dx]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано26.05.09 16:30



Браво! Само ще допълня, че някаква нагла преди две-три седмици отказа на моя позната за наем на магазин в центъра. Първо й викала по телефона, после го затворила.Жената си намери наемател без брокер, пилих й малко на главата й после й простих за глупостта.
Ти сериозно ли пишеш, че го има момента с клипването??????



Тема Re: Ихааа.......нови [re: f(x)dx]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано26.05.09 16:33



Добре бе, съгласен съм с теб. Аз съм решил да бия камшика на 1000 евро на квадрат. Що трябва некъв си посредник да иска още 15 %?
За ква услуга?
С една елементарна база данни нуждата от подобни използвачи отпада.....все едно да ми искат 15% за справка в нотариата......



Тема Re: Ихааа.......нови [re: spgufi2]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано26.05.09 16:34



Знам, личи ти!


Силата ти в ПД-ри е потресаваща!



Тема Re: Ихааа.......нови [re: abettor]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано26.05.09 16:46



Що трябва некъв си посредник да иска още 15 %?
------------------------------------------------------------------------------------------------------
защото живееш в 21 век и сферата на услугите е доста развита, това първо
второ некакъв си посредник не иска 15%, а му предлагат 15%...
И трето ти говориш от гледна точка на адвокат, а не като клиент, но една покупко-продажба не е само документи, докато се стигне до тях бая работа има
И последно... нали знаеш че никой не те кара да използваш услугите на АНИ... защо риташ тогава, какъв ти е проблема...



Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Колко са 15% комисионна от нулеви продажби?нови [re: f(x)dx]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано26.05.09 16:55



И 50% да станат комисионните за посредника, като няма продажби, какво правим, а ?



Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.

Тема Re: Колко са 15% комисионна от нулеви продажби?нови [re: valsodar]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано26.05.09 18:02



Първо добре дошъл отново, беше ми домъчняло за теб..


И второ не бери грижа... все някой ще купи...няма непродаваем имот, просто си чака клиента...

Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Re: Комисионите за имоти скочиха до 15%нови [re: f(x)dx]  
Автор strangebrew (8 по Рихтер)
Публикувано26.05.09 18:50



Хе, ами над 20% (22.2 по-точно) как ти звучи? И на такава оферта попаднахме в петък.





Тема По една проста причина.....нови [re: arrvv]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано26.05.09 18:54



....когато видиш обява от ч.л. зад него стои най-често АНИ. Вие не предлагате услуга, а сте като паразити. Пускате лъжливи обяви, лъжете, мамите, криете си клиентите дори от "колегите". Това са публични тайни, не са нещо ново. Но 15 % е малко прекалено, не мислиш ли?
Казах го сто пъти - една компютърна база данни за покупко-продажби ще ви издуха от пазара. Защо ли я няма? Защо ли нямате закон и всекви лелки с основно образование са брокерки?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.