Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:50 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Оригинални документи!нови [re: abettor]  
Автор spgufi2 (пристрастен)
Публикувано04.05.09 13:19



От мен би получил съдействие във вид на копия от документи, а проверките ще си ги прави както реши, има брокери, адвокати, може и да си ги прави сам.



Тема Аха, разбрах....нови [re: spgufi2]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано04.05.09 14:04



....за теб е важно да продадеш апартамента. Не е важно сделката да е чиста. А дали го продава собственик, дали има тежести - купувачът да се оправя.

Мерси, даде ми поредно доказателство защо съм те сложил при двамата брокери, които не стават за нищо!





Тема Re: Аха, разбрах....нови [re: abettor]  
Автор spgufi2 (пристрастен)
Публикувано04.05.09 16:38



И аз разбрах. И всички разбраха. Пускаш теми, за да се опитваш да ни оплюваш и да доказваш отново как нищо не разбираш от нашата работа. Все пак, заради другите четящи - за мен е важно да продам имота, защото това ми е работата, с това се храня, но е важно и когато отидем при нотариуса всичката документация да е наред, купувачът да се е запознал с историята на имота и собствеността му. Ако купувачът е мой клиент, ще направя всичките възможни проверки на собсвениците и на имота, ако не е, ще си ги прави сам и това го знае всяко хлапе. Останалото са твои интерпретации на брокеромразец и лаик.



Тема Re: Аха, разбрах....нови [re: spgufi2]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано04.05.09 18:14



"Все пак, заради другите четящи - за мен е важно да продам имота, защото това ми е работата, с това се храня"
Не ти е това работата, глупи.
Имотът го продава собственика.
Ти си нещо като сводник в твоя случай. Пускаш една курва, ама не гарантираш, че няма сифилис.
Ако беше истински брокер, щеше да знаеш, че проблеми при сделката после ще рефлектират върху твоя "клиент", продавача.
И затова щеше да си размърдаш гъза и да провериш всичко, нищо, че "не ти било работа".





Тема Re: Аха, разбрах....нови [re: abettor]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано04.05.09 18:23



Ти си нещо като сводник в твоя случай. Пускаш една курва, ама не гарантираш, че няма сифилис.
...............................................................................................................................
охо и еротика вмъкна в нашата работа... макар че писанието ти е доста хард.....

... Виж имат нещо общо в двете професии... просто и при двете сме на повикване....

Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Re: Аха, разбрах....нови [re: arrvv]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано04.05.09 18:39



Като махнем харда държа на мнението си, че брокера трябва да гарантира чиста сделка.





Тема Re: Аха, разбрах....нови [re: abettor]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано04.05.09 18:46



Брокера няма как да не гарантира чиста сделка... от която и страна да е... по простата причина, че нещата са доста обвързани... там има две страни борещи се за едно нещо....но колегата доколко го разбрах искаше да каже, че той е сигурен за сделката, но няма да прави проверки за нещо което не му се заплаща... В смисъл той знае какво продава и че то е чисто, но проверката да си я направи клиента...поне така го разбрах...

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: Аха, разбрах.... [re: arrvv]  
Автор spgufi2 (пристрастен)
Публикувано04.05.09 18:50



Е как става така, че ти ме разбра, адвокатчето - не ? Не иска да каже, че е разбрал, трябва да плюе.



Тема Re: Аха, разбрах.... [re: spgufi2]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано04.05.09 19:00



Колега, може ли да ти направя една забележка...

Ти просто не обичаш да обясняваш, а говориш с набързо... аз ще те разбера, друг колега също предполагам... но клиентите и другите във форума трудно ще те разберат... затова предполагам ви липсва диалог... А и друг въпрос... сега съм те хванала... като говориш за банките, ДСК ли визираш?

Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Стига си колегиосвала..... [re: arrvv]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано04.05.09 19:02



....неудачника.
Повече от ясно каза, че когато е брокер на продавача не си мърда пръста за тежести.
Няма какво да си гукате "по брокерски".....просто му чети постингите и не правете потребителите на идиоти!



Редактирано от abettor на 04.05.09 19:02.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.