Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Агенциите за недвижими имотинови  
Автор Keлeжo (непознат )
Публикувано28.04.09 01:25



За какво тези нахалници искат 1/2 наем комисионна ? За това че аз съм се обадил на обява където не пише че това е агенция и те са дошли да ми "покажат" апартамента ? Нито ми свалят цената, нито ми правят някаква услуга ? За едното появяване искат да вземат 1/2 наем

Егати нахалниците, няма да им платя нищо, ще ги лъжа и ще ги мамя както те се опитват да излъжат мен, да мрът тези гадове!



Тема Re: Агенциите за недвижими имотинови [re: Keлeжo]  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано28.04.09 09:11



Ми такъв е пазарат

.

И аз смятам, че половин наем си е обирджийство.

Ма това е мое лично мнение




Тема Re: Агенциите за недвижими имотинови [re: Caнитap]  
Автор spgufi2 (пристрастен)
Публикувано28.04.09 09:32



Модератора, ти май толкова си изтрещял в омразата си към нас, че даже пожеланието да мрем от този нещастник не триеш и му се радваш ?!



Тема Re: Агенциите за недвижими имотинови [re: Keлeжo]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано28.04.09 09:41



А ти не попита ли като се обади, какви са условията, за наемане на апартамента. И от луната ли падаш, че като се обърнеш кам агенция дължиш комисионна...
А това твое изказване ще го пусна на администратора на форума за да види какви пожелания даваш... той на прецени дали е редно да има такъв тона на разговори...
Но и друго нали знаеш... от твоята уста в твоята пазва отива.... така че внимавай с клетвите....



Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Re: Агенциите за недвижими имотинови [re: Keлeжo]  
Автор spgufi2 (пристрастен)
Публикувано28.04.09 09:52



да мрът тези гадове!
-------------------
Да ти се връща ! Поздрав от брокерите !



Тема Re: Агенциите за недвижими имотинови [re: arrvv]  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано28.04.09 09:55



Кажи ми сега нормална комисионна ли е един оглед, та да вземете половин наем. Ами ако собственика на апартамента изтрещи нещо и те изпъди на втория месец???

Тук се чепкаме за 3-те процента, ама и тази практика за половината наем, пък отскоро и за цял си е живо обирджийство.




Тема Re: Агенциите за недвижими имотинови [re: Caнитap]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано28.04.09 10:05



Тук се чепкаме за 3-те процента, ама и тази практика за половината наем, пък отскоро и за цял си е живо обирджийство.



Аз предлагам една тема :"Трябва ли клиентът да плаща изобщо нещо на брокера, или обратно - брокерът трябва да плаща на клиента за радостта да си поконтактува с него?



Майтап бе, Уйли...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Агенциите за недвижими имотинови [re: Caнитap]  
Автор spgufi2 (пристрастен)
Публикувано28.04.09 10:06



Нормално е, а ако собственика изтрещи, вината не е наша. Знем отдавна, е тебе най те тормози какви пари получаваме и никога няма да разбереш, че това за какво се договарят двама души не ти влиза в работата, когато си клиент, имаш право да се договаряш както си щеш, а НЕ ТИ ЛИ НАПРАВИ ВПЕЧАТЛЕНИЕ КАКВО И КАК Е НАПИСАЛ ТОЗИ , СЪЗДАЛ ТЕМАМА, ИЛИ И НЕГО ЩЕ ПОДКРЕПИШ ?!



Тема Re: Агенциите за недвижими имотинови [re: Keлeжo]  
Автор donald trump (дoбpяka)
Публикувано28.04.09 10:09



Замисли се че 1/4 от агенциите вече вземат 1 месечен наем за комисиона. Освен това, освен огледа и информацията се предлагат още доста неща. По отношение на некоректността - има си лек за такива хора.



Тема Re: Агенциите за недвижими имотинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано28.04.09 10:10



Скубете бе. Малко ви остана

.


Гледам хубаво си ми почернила едната част от постинга, и си го изкоментирала. Другата не си.
То си е така, де като вземеш комисионната, какво ти пука. Са оправят наемател-наемодател.
Собственик-купувач.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.