Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:16 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Отказвам да се занимавм с ИСТИНСКАТА и униКалнанови  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано24.04.09 21:30



Личност . Защо ли. Ами защото от както съм мод тя няма 3 мнения или действия взаимопомощ. Основната и цел е флууд и заяждане с всички.
Ще черпя някой който ми извади 3 нейни линка с теми или отговори взаимопощ.


А, че е генератор на мнения спор няма. Халал да ви е. Няма да я трия няма да я цензурирам, но същото се отнася и за отговорите на нейните постове. Само се пазете от брутални вулгаризми.


Редактирано от Caнитap на 24.04.09 21:36.



Тема Re: Отказвам да се занимавм с ИСТИНСКАТА и униКалнанови [re: Caнитap]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано24.04.09 21:39



Няма да я трия няма да я цензурирам

Надявам се да удържиш на думата си. Но най-добре ще бъде да го кажеш за ВСИЧКИ в клуба.

Тези въпроси, въпросните, не ги зададох заради себе си. А заради всички, които са писали, пишат или ще пишат в твоя клуб. Били те брокери, или не.

Ани ти е казала най-важното. Или всички плюем и се обиждаме - или никой. Все едно е. ТИ решаваш. Важното е да е валидно за всички.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Отказвам да се занимавм с ИСТИНСКАТА и униКалнанови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано24.04.09 21:47



А коя е Ани???



Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Re: Отказвам да се занимавм с ИСТИНСКАТА и униКалнанови [re: Caнитap]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано24.04.09 21:51



Е това е нещо... не се занимавай с никой... просто ние сме големи хора и можем да се разберем... къде със спорове... къде с усмивки, къде с ирония... но можем.. повярвай... и това става въпрос за абсолютно всички, не само за брокери ами и за антиброкерите, за адвокатите, клиентите и случайно попадналите... за всички...
Пак ти казвам направи така че да бъдеш уважаван... малко ти трябва...

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: Отказвам да се занимавм с ИСТИНСКАТА и униКалнанови [re: Caнитap]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано24.04.09 22:12



Ще черпя някой който ми извади 3 нейни линка с теми или отговори взаимопощ.



http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=imoti&Number=1949791559&page=4&view=collapsed&sb=5&part=

http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=imoti&Number=1949829863&page=3&view=collapsed&sb=5&part=

http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=imoti&Number=1949820702&page=3&view=collapsed&sb=5&part=


Тук са три броя теми, две от които са мои, а в третата взимам дейно участие. В нито една от тях няма заяждане извън общоприетите рамки, което тук се прави денонощно. Напротив - пълни са с взаимопомощ. Намерих ги за 3 минути. Едната от тях даже ти даде идея за ЗАКОВАНА ТЕМА.

Пия Бейлис.


"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от ИCTИHCKATA yниKaлнa® на 24.04.09 22:47.



Тема Re: Отказвам да се занимавм с ИСТИНСКАТА и униКалнанови [re: Caнитap]  
Автор ls1 (Варна)
Публикувано24.04.09 22:18



Съжалявам за решението ти. Точно започна да се получава някакъв разговор и изказване на мнение в клуба. В последните 2-3 месеца той е полезен, а не просто чесане на езици. Сега отново ще трябва да търпим менторски тон и защита на личния и бизнес интерес.



Тема Re: Отказвам да се занимавм с ИСТИНСКАТА и униКалнанови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано24.04.09 22:32



Колкото ти си удържа на думата да не пишеш повече тук!
"Ама то шило в торба не стои".





Тема Re: Отказвам да се занимавм с ИСТИНСКАТА и униКалнанови [re: ls1]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано24.04.09 22:35



Сори но грешиш... всеки има право на мнение и изказване.. ако някой те дразни не го чети... отминавай... и мен Джейми ме дразнеше, но вече взе да ми става симпатичен с неговия негативизъм и високомерие... Просто трябва да свикнеш с начина на изказване на хората... но мисля че ако всеки е свободен да изразява мнение ще си бъдем по-полезни ... дано не греша...

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: Отказвам да се занимавм с ИСТИНСКАТА и униКалнанови [re: abettor]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано24.04.09 22:40



Ще пиша в този клуб, ако правилата се спазват. Ако не - знаеш чудесно, че не ми пречи и да не пиша. Въпреки, че нямам бан.

И призовавам ВСИЧКИ да сложат край на личните сметки от близкото минало. Аз лично повече няма да отговарям на никакви заяждания извън дадена тема.

Мисля, че много бързо ще се разбере кой кой е в този клуб. Кой защо пише и какво целИ. Стига правилата да са валидни за всички. И да няма обидени от очевАдни неравноправия.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Отказвам да се занимавм с ИСТИНСКАТА и униКалнанови [re: abettor]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано24.04.09 22:44



Ооооооооооо адвокате... ще нищим ли правото???

Сега вече съм спокойна и весела, днес бях яхнала метлата, ама мина...

Никога не е късно да станеш за смях...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.