Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Хора, помагайте!!!нови  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано06.04.09 22:43



Или аз съм некадърен брокер, или пазара е толкова побъркан че аз не мога да се оправя
Спешно търся:
2ст. панел в Люлин без 1 и 5 панел до 40000Е, но да има поне 60кв.м.
1ст. панел в Слатина до пазара до 40000Е
офис или двоен гараж на партер поне 40 кв.м. за 30-33000Е в гео Милев Слатина Редута..
къща в Левски, Орландовци, може и за ремонт но да има двор поне 300кв.м до 40000Е
Помощ за кредит... ипотечен... коя банка отпуска реално кредити на панелки... трябва ми да ипотекираме тристаен панел в Слатина за 40000Е, за да купим къща за тези пари... Клиентите имат предимство в ДСК но там докато се размърдат ще изпуснат къщата...
Къща 2етажна в Левски до 80000Е
Това са съвсем реални клиенти с кеш пари и не мога да им намеря нищо... зарезил...



Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Re: Хора, помагайте!!!нови [re: arrvv]  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано07.04.09 11:21



Малко взаимопомощ, много заяждания.



Ще пазя темата чиста, докато пусналия ми каже, че има/няма смисъл. След това ще я заключа




Тема Re: Хора, помагайте!!!нови [re: Caнитap]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано07.04.09 12:36



Изненада ме!

Благодаря!
Надявам се да сме си полезни... аз смятам и по нататък да има взаимопомощ, пускам търсене и топ оферти... ако нямаш против... но говорим за наистина изгодни неща доста под стойността... това не е за да печеля, а ако иска някой действително да си купи нещо интересно да се обади...
Просто време е да престанем с нашите дразги, а наистина да си помагаме...

Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Re: Хора, помагайте!!!нови [re: arrvv]  
Автор benimaks ()
Публикувано07.04.09 12:37



За съжаление на тези цени нямаме нищо, но ще разпитаме . По повод кредита:Освен панелката, готови ли са да сложат като обезпечение и къщата? Какво самоучастие имат? Дай повече инфо.



Тема Re: Хора, помагайте!!!нови [re: benimaks]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано07.04.09 12:48



Те са готови и къщата да сложат, но тя се намира в с. Мусачево а извън София не кредитират.
Ситуацията е следната... къщата е 40000Е те искат да ипотекират 3ст. панел в Слатина за да я купят... предложих им да заложат и къщата но от ДСК са им отказали защото е извън София...
А клиентите са страхотни сладури... младо семейство... макар че ми врътнаха номер и са ходили по селото да разпитват за телефона на собственика и са се свързали с него... но нещата с един разговор между страните си дойдоха на мястото.

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: Хора, помагайте!!!нови [re: arrvv]  
Автор benimaks ()
Публикувано07.04.09 13:00



На постоянен трудов договор ли са?
На колко се осигуряват?
Какъв процент самоучастие?



Тема Re: Хора, помагайте!!!нови [re: arrvv]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано07.04.09 19:13



Последната информация за кредит, с ипотека върху панелен апартамент е, че такива дават Уникредит Булбанк.



Тема Бинго.нови [re: arrvv]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано07.04.09 23:11



"предложих им да заложат и къщата но от ДСК са им отказали защото е извън София"

Ще ти уври главата. Ама ще те боли доста дотогава, по твой избор



ПП: Модераторе, здрасти Не трябва ли обявите (като тази тема) да не пълнят клуба ?




Тема Re: Бинго.нови [re: jamie]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано07.04.09 23:45



А ти защо пиле в твоя клуб където си модератор, имаш подобни... Тук е взаимопомощ а не клуб заяждане... дойдеш заядеш се и си заминеш... не ти ли писна... остана само ти... А престани... не съм те молила да ми пишеш... нито пък искам да разговарям с теб... Така че...
А ако държиш модератора да изтрие темата... никакъв проблем...


Но едно нещо се убедих, че тук действително има взаимопомощ.. защото доста хора ми писаха на бележки... за което изключително им БЛАГОДАРЯ!!!

Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Re: Бинго.нови [re: jamie]  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано08.04.09 09:45



В отговор на:

Ще ти уври главата. Ама ще те боли доста дотогава, по твой избор




Ще и уври разбира се, за разлика от други които все още смятат , че панелка за 30000 евро е добра инвестиция, след като я пуснеш под наем за 200 евро . Това го казвам без грам ирония и за двата случая. Явно има брокери които усещат вятъра на промяната и други които са си заровили главата в пясъка, ама дупето им стърчи

В отговор на:

Не трябва ли обявите (като тази тема) да не пълнят клуба ?




Е нали аррвв ми е слабост За нея свестна,доналд, бенимакс мога да направя изключения, не за друго а защото знам, че няма да превърнат сайта в портал имоти.

П.П. Все още се чудя как да направя една статична тема за обяви





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.