Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Хора, помагайте!!!  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано06.04.09 22:43



Или аз съм некадърен брокер, или пазара е толкова побъркан че аз не мога да се оправя
Спешно търся:
2ст. панел в Люлин без 1 и 5 панел до 40000Е, но да има поне 60кв.м.
1ст. панел в Слатина до пазара до 40000Е
офис или двоен гараж на партер поне 40 кв.м. за 30-33000Е в гео Милев Слатина Редута..
къща в Левски, Орландовци, може и за ремонт но да има двор поне 300кв.м до 40000Е
Помощ за кредит... ипотечен... коя банка отпуска реално кредити на панелки... трябва ми да ипотекираме тристаен панел в Слатина за 40000Е, за да купим къща за тези пари... Клиентите имат предимство в ДСК но там докато се размърдат ще изпуснат къщата...
Къща 2етажна в Левски до 80000Е
Това са съвсем реални клиенти с кеш пари и не мога да им намеря нищо... зарезил...



Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Re: Хора, помагайте!!!нови [re: arrvv]  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано07.04.09 11:21



Малко взаимопомощ, много заяждания.



Ще пазя темата чиста, докато пусналия ми каже, че има/няма смисъл. След това ще я заключа




Тема Re: Хора, помагайте!!!нови [re: Caнитap]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано07.04.09 12:36



Изненада ме!

Благодаря!
Надявам се да сме си полезни... аз смятам и по нататък да има взаимопомощ, пускам търсене и топ оферти... ако нямаш против... но говорим за наистина изгодни неща доста под стойността... това не е за да печеля, а ако иска някой действително да си купи нещо интересно да се обади...
Просто време е да престанем с нашите дразги, а наистина да си помагаме...

Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Re: Хора, помагайте!!!нови [re: arrvv]  
Автор benimaks ()
Публикувано07.04.09 12:37



За съжаление на тези цени нямаме нищо, но ще разпитаме . По повод кредита:Освен панелката, готови ли са да сложат като обезпечение и къщата? Какво самоучастие имат? Дай повече инфо.



Тема Re: Хора, помагайте!!!нови [re: benimaks]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано07.04.09 12:48



Те са готови и къщата да сложат, но тя се намира в с. Мусачево а извън София не кредитират.
Ситуацията е следната... къщата е 40000Е те искат да ипотекират 3ст. панел в Слатина за да я купят... предложих им да заложат и къщата но от ДСК са им отказали защото е извън София...
А клиентите са страхотни сладури... младо семейство... макар че ми врътнаха номер и са ходили по селото да разпитват за телефона на собственика и са се свързали с него... но нещата с един разговор между страните си дойдоха на мястото.

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: Хора, помагайте!!!нови [re: arrvv]  
Автор benimaks ()
Публикувано07.04.09 13:00



На постоянен трудов договор ли са?
На колко се осигуряват?
Какъв процент самоучастие?



Тема Re: Хора, помагайте!!!нови [re: arrvv]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано07.04.09 19:13



Последната информация за кредит, с ипотека върху панелен апартамент е, че такива дават Уникредит Булбанк.



Тема Бинго.нови [re: arrvv]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано07.04.09 23:11



"предложих им да заложат и къщата но от ДСК са им отказали защото е извън София"

Ще ти уври главата. Ама ще те боли доста дотогава, по твой избор



ПП: Модераторе, здрасти Не трябва ли обявите (като тази тема) да не пълнят клуба ?




Тема Re: Бинго.нови [re: jamie]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано07.04.09 23:45



А ти защо пиле в твоя клуб където си модератор, имаш подобни... Тук е взаимопомощ а не клуб заяждане... дойдеш заядеш се и си заминеш... не ти ли писна... остана само ти... А престани... не съм те молила да ми пишеш... нито пък искам да разговарям с теб... Така че...
А ако държиш модератора да изтрие темата... никакъв проблем...


Но едно нещо се убедих, че тук действително има взаимопомощ.. защото доста хора ми писаха на бележки... за което изключително им БЛАГОДАРЯ!!!

Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Re: Бинго.нови [re: jamie]  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано08.04.09 09:45



В отговор на:

Ще ти уври главата. Ама ще те боли доста дотогава, по твой избор




Ще и уври разбира се, за разлика от други които все още смятат , че панелка за 30000 евро е добра инвестиция, след като я пуснеш под наем за 200 евро . Това го казвам без грам ирония и за двата случая. Явно има брокери които усещат вятъра на промяната и други които са си заровили главата в пясъка, ама дупето им стърчи

В отговор на:

Не трябва ли обявите (като тази тема) да не пълнят клуба ?




Е нали аррвв ми е слабост За нея свестна,доналд, бенимакс мога да направя изключения, не за друго а защото знам, че няма да превърнат сайта в портал имоти.

П.П. Все още се чудя как да направя една статична тема за обяви




Тема Re: Бинго.нови [re: Caнитap]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано08.04.09 10:31



Виж нека поясня, както навсякъде така и тук има хора с по-малки възможности които си търсят жилище за живеене. Те предпочитат по-голяма квадратура и не ги интересува панел тухла или ЕПК, важното е да са в София и да имат покрив над главата. Аз съвсем отговорно твърдя че колкото и изгодно сега да им излезе като покупка после разходите ще са огромни... рано или късно ще влезе закона на топлоефективността, ще започнат укрепване, саниране, дограма и т.н. Това са все разходи които те не предвиждат... Винаги съм им го казвала, но те предпочитат да купят сега а да мислят после...
И друго... какво да правят като новото строителство е толкова "шантаво" 1 ст. панел която има стая и кухня и 45кв.м. чисто не се равнява на 1ст. ново строителство, който има само една стая... и чистата площ е не повече от 30кв.м.
Затова моя клиент иска панел, защото има три деца, близначета и още едно... ако за тези пари си купи ново строителство всичките те трябва да спят в една стая....
И последно, ако тази тема е дразнеща за някои хора, моля, модератора да я изтрие... но не съм я пуснала с цел да получа наготово информация, да спестя труд или пък да печеля... просто исках да има взаимопомощ... както и стана... пак благодаря на всички които ми писаха на беллежки...



Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Re: Бинго.нови [re: arrvv]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано08.04.09 11:08



Все забравям къде му беше на Джеймито клуба! Ще ми подскажеш ли?
После може да отидем през нощта и да бу наспамим яко (злорадо се хиля).





Тема Re: Бинго.нови [re: abettor]  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано08.04.09 11:55



В отговор на:

После може да отидем през нощта и да бу наспамим яко (злорадо се хиля).









Тема Re: Бинго.нови [re: abettor]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано08.04.09 12:00



СУПЕР ИДЕЯ!

.....

Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Ти ме уби....нови [re: Caнитap]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано08.04.09 12:06



......"авто-мото"!
Нищо не разбирам от коли.


Ще трябва само да флудя!



Тема Re: Бинго.нови [re: arrvv]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано08.04.09 12:07



Аре тогава! Ще те водя на делова вечеря и после ще седнем и ще му наспамим........:)



Тема Re: Ти ме уби....нови [re: abettor]  
Автор нeyдaчниk (член)
Публикувано08.04.09 12:20



Ти и от имоти не разбираш, па кво от това ?!



Тема Re: Бинго.нови [re: abettor]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано08.04.09 12:49



А заведението в което ще ходим... продава ли се... или се отдава под наем...

... професионално изкривяване....

Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Наистинанови [re: Caнитap]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано08.04.09 23:15



за Арвв и Бенимакс ще трябва да са изключения - предвид двете им теми


След като си дал линк към моя клуб - бих искал да поразведа желаещите малко. Виждате хубава тема за обяви и реклами. Има си и дата кога е създадена Всички обяви и реклами извън нея са коментирани и след известно време - изтрити.

ПП: Мисля че има тънка граница между взаимопомощ и използване на ноу-хау. Забелязвам че "професионалистите" тук хал хабер си нямат какво правят, дразни ме че очакват някой друг да им изгради работещ бизнес-модел. Това не е безплатно




Тема Re: Ти ме уби....нови [re: нeyдaчниk]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано09.04.09 08:55



Може, може.
Но неудачниците разпознавам веднага!





Тема Re: Бинго.нови [re: arrvv]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано09.04.09 08:57



Аааааа, това е по твоята част! Ти ще питаш дали заведението се продава, аз ще избирам от менюто!





Тема Re: Наистинанови [re: jamie]  
Автор нeyдaчниk (член)
Публикувано09.04.09 09:44



Ти пък от коя точно позиция оценяваш "професионалистите" ? И ти ли си въобрази, че от теб чакаме да ни изградиш работещ бизнес - модел ?!



Тема На васнови [re: нeyдaчниk]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано10.04.09 21:57



не мога. Много са ви дървени главите - и килийно образованието.
Когато човек усети че не се справя (както в случая авторката) - логично е или да се дообразова (което тя определено не харесва), или да ползва консултант. Знам че ти е трудно да го проумееш - но това си е твой проблем.




Тема Re: На васнови [re: jamie]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано10.04.09 22:02



Авторката на темата е свястна, учи се и ще става все по-добра в професията.
С нея ще ти спамим някоя нощ в твоя клуб!


Не я бъркай с този Мунчо, който бил шоумен, и който освен логореята няма с какво да се похвали.




Тема Авторкатанови [re: abettor]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано10.04.09 22:06



ми падна в очите като се изказа че не устискала дори да завърши 2-седмичния курс за брокери. Мързелът ме отвращава...
Добре дошли в клуба ми. Имате коли, нали? Иначе нямате тема






Тема Re: Авторкатанови [re: jamie]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано10.04.09 22:10



О, мен шофьор ме кара........отделно имам три акаунта и платено прокси.......само кажи да ти наспамя!



Майтапя се!

Брокерската професия има нужда от регулация, това е всичко.



Тема Един кликнови [re: abettor]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано10.04.09 22:12



за проксито - и нямаш нищо


Мммм идеята за личен шофьор не е лоша. Никак не е лоша
Трябва да папкам повече !




Тема Re: Един кликнови [re: jamie]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано10.04.09 22:20



Мноо си зле...... първо вече не четеш айпита, второ това е платено прокси. С екстри.


Майтапя се..........просто ти казвам, че тя е свустна брокерка, т.е. иска да се учи.



Тема Re: Авторкатанови [re: jamie]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано10.04.09 22:24



Виж дали съм ти паднала или не в очите ти, слабо ме интересува и ти не си много високо в моите..... А и недей да говориш от мое име какво съм устискала и какво не... Аз ти обещавам най-тържествено че ще ти платя от мен този курс и ако ти го издържиш ще ти дам идопълнително за джобни...
Извинявай но мога да преценя кога ми говорят професионално и кога някой гледа да претупа нещата и да ми говори бля бля...
Аз не съм от хората които да се впечатлява от някакъв господин никой от щатите който идва и ми говори как там се продават имоти... от това което разбрах и се повтаряше през цялото време е как да действаш психологически на клиента за да го накараш да купи... как да назубряш фрази за да му действаш подсъзнателно и т.н.
Аз не искам да действам подсъзнателно...


Ако за теб това е мързел... здраве му кажи...

Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Майтапи се ти,нови [re: abettor]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано10.04.09 22:28



всъщност по-голямата гавра е да ти променя писаното в постинга и да го заключа

Има да береш срам публично.

Не, тя КАЗВА че иска да се учи. Основният проблем на "профи"тата тук е че искат пазара да се нагажда, вместо да осъзнаят че трябва да го изучат и да се нагодят те.




Тема Re: Авторкатанови [re: arrvv]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано10.04.09 22:32



Апелирам да се сдобрите.
Джейми е много свестен, но тежък характер.
А предложението ми да му наспамим си стои. Ще ме банне на куковица!





Тема Рече и отсече.нови [re: arrvv]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано10.04.09 22:33



"Аз ти обещавам най-тържествено че ще ти платя от мен този курс и ако ти го издържиш ще ти дам идопълнително за джобни... "

Очаквам парите ти, един курс няма да ми навреди. Джобните ми в момента са около $75 дневно, да си нямаме неприятни изненади после.
Колкото дали говоря от твое име - цитирам твои думи. Освен ако тук и сега не се отричаш от тях?


Виждаш ли проблема си - лектора е бил тук да те научи на нещо, ти обаче си "по-велика" и си преценила че няма смисъл. Явно трябва да започнеш по-отдалече - да се научиш да изслушваш. От кои хора си няма особено значение - писах вече за пазара, брокерите и нагаждането.




Тема шЪ шЪ,нови [re: abettor]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано10.04.09 22:35



гледам че се натиска пари да ми дава. Обичам такива хора !






Тема Re: Авторкатанови [re: abettor]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано10.04.09 22:38



Аз не съм се карала с никой за да се сдобрявам... той ме напада и незнам защо... явно не съм му симпатична... ама и това е човешко... той също не ми е любимец... така че едниствения начин е да не му обръщам внимание ... а той да не ми отговаря...

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: Рече и отсече.нови [re: jamie]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано10.04.09 22:46



Джейми има полезна информация има и подвеждаща информация... Извинявай но съм човек и ако ще да се откажа от НИ, но никога няма да повтарям като папагал пред всеки един клиент заучени фрази...
И това не е защото съм по-велика, а защото не го приемам като маниер на работа...
винаги съм казвала че човек се учи докато е жив, но искам полезна информация, например как да подобрим качеството на услугата, как да развиваме бизнеса като предлагаме съвкупност от нови неща, как хората да нямат съмнения към АНИ и куп други интересни и полезни неща...
Психологията е основата на бизнеса... но не и манипулацията.... не съм ли права???

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Не си.нови [re: arrvv]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано10.04.09 23:12



Понеже си проспала курса. Проумей го - ти си в сферата на услугите. Когато те наема - ти трябва да ме накараш да се чувствам добре, да защитаваш моите интереси. Също както сервитьорката, на която човек оставя и бакшиш когато е доволен. Може и да ти звучи цинично - но в сферата на услугите най-ясно се вижда че клиента е ЦАР. Ти си на работа, аз обаче - не. Затова и не сме равни когато аз ти плащам.

ПП: И си добави "Иван щерев" в КЮ-то че с тия недоклатени фрий сайтове и с тия КЮ-та като гимназистки само ме разсмивате. Кога ще проумеете че трябва да сте сериозни?


Редактирано от jamie на 10.04.09 23:17.



Тема Re: Не си.нови [re: jamie]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано10.04.09 23:19



А някога да съм двърдяла нещо друго? Разбира се че клиента е с предимство... и разбира се че трябва да се чувства и да усеща че цялото внимание е насочено към него... Разбира се че трябва да си защитя клиента...
По този въпрос две мнения няма...

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Налага сенови [re: arrvv]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано10.04.09 23:26



да се съглася отчасти с Абетора - учиш се.
Сега ми обясни парадокса - как си обявила имот без цена, в чието описание виждам "цената се коментира"?
Ако ме накараш и да ти го посоча, нямам думи - нямам и бакшиш






Тема Re: Налага сенови [re: jamie]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано10.04.09 23:44



Това мой имот ли е? Т.е аз ли го рекламирам? Първо лично аз никога не рекламирам имот без цена, по простата причина че соц. конткати не ми липсват и не искам непрекъснато да ми звънят... Второ ние сме няколко колеги във фирмата с общи оферти... ние нямаме водещ брокер.. и всеки сам си пуска офертите...
Ако някога е имало текст с фразата "цената се коментира" то е защото самия собственик иска така... Много хора не разбраха че не сме на Кирков.. че има цена и при сериозен интерес може да се смъкне, а не само за спорта или за да си задоволят любопитството колко могат да свалят
Водя си един клиент от три месеци... ама не сериозно, когато има нещо се обадя иначе не се тапъвам, защото той е от типа - например това НИ струва 50000Е, а той - купувам го за 25000Е, дори и да успея да му го сваля на 25000Е той губи интерес и иска ново НИ, пак да се пробва колко може да свали... Сега е харесал нещо и ужким ще купува... иска сделка за три дни... във вторник да сме пред нотариус, като утре ще прави втори оглед с жена му...
Да видим ... какво ново забавление си е измислил... вече очаквам всичко от него

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Неееее,нови [re: arrvv]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано11.04.09 00:16



АЗ го продавам.
Много си застреляна, не ти ли хрумва че АНИ и ТИ в очите на клиента сте едно и също. Ето - в момента аз те критикувам че не си оформяш офертите - а ти ми се хлъзгаш че бил колега. Ето ти сега немърливостта на колегата (ако допуснем че не си ти) на твоята глава.
Кирков са на светлинни години от вас - те правят продажби дори когато нещата изглеждат невъзможни и определено нямат залежала стока


Да не съм луд да се разправям с вас без да имам параметрите на имота (един от които представи си е колко струва). В търговията стока без цена носи славата на аматьор и мошеник на продавача, замисли се над това.




Тема Re: Неееее,нови [re: jamie]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано11.04.09 00:47



Много си застреляна
=========================================================
Не грешиш жива съм...


От всичките ти писания разбрах само че с теб диалог не може да се води... Сори но аз бях дотук с писанията ми към теб...

Ако искаш можеш да ходиш да се гръмнеш ти някъде!!!!!



Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Ето точно тованови [re: arrvv]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано11.04.09 00:51



драга ти отговаря на темата. Пазара не ти е виновен, липсата на качества на продавач ти създават проблем.
Лека






Тема Re: Неееее,нови [re: arrvv]  
Автор fortuna_ (заслужена)
Публикувано11.04.09 09:32



...с теб диалог не може да се води...

Неправилен подбор на думи или...? Тъй като други си водим съвсем успешно диалог с Джейми, правилният израз е:
" ...с теб диалог не МОГА ДА ВОДЯ...."






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.