Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:46 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Моля за компетентни мнениянови [re: dated]  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано25.03.09 13:20



Всичко зависи защо и как са взети парите, има един тънък момент, ама хайде и аз няма да го светкам .
Жокер тия пари, зададък, аванс, или са оставени примерно на "отговорно пазене "

Или като депозит по сделка




Тема Re: Хахахаханови [re: нeyдaчниk]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано25.03.09 13:23



Явно истинското ти поприще е за Смешник, а не като брокер, защото не спираш да ме развеселяваш с бисерите , които пишеш тук.

Чудя се , дали да не взема да си ги събирам и да ги издам в един наръчник " Как най-бързо да докараме АНИ до фалит ?"



И като гледам, как явно ме бъркаш с други, то явно рецептата ти е изтекла и се нуждае от подновяване с по-силни успокоителни в нея.
Знам , че срива на имотния пазар действа депресиращо, ама не се коси - след има-няма 20-25 години всичко ще е вече О.К. , а ти ще разказваш на внуците си какъв велик брокер си бил - те поне ще ти вярват.
Дорде не прогледнат де !

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.

Тема Re: Моля за компетентни мнениянови [re: нeyдaчниk]  
Автор Tweeg ()
Публикувано25.03.09 13:24



А това какво е:

В отговор на:

Няма нужда да ми казват счетоводителите, вече платих 400 лв. глоба




Последно спечели или загуби?

П.С. добър опит нeyдaчниk ама другия път се постарай повече. Изгради сюжетна линия и я следвай, че много се омота този път.



Тема Re: Моля за компетентни мнениянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор нeyдaчниk (минаващ)
Публикувано25.03.09 13:25



Не го казах , за да очаквам аплаузи, това не е нещо, което правя на Коледа и с цел реклама или избягване на данъци, правя го по вътрешно убеждение. Като бивш шоумен съм ходил по страната десетки пъти на благотворителни участия, ама няма нужда да се изхвърлям тук, това е друга тема. Ще ти дам още подробности, за да разбереш горчилката ми. Преди няколко години на същата тази дъщеря и съпругът и купихме апартамент до Ц. гара и тя бидейки доволна от нас /мен/ , се обади да търсим жилище на мама. Всеки път отивах у тях, товарех количката на детето в колата, взимах ги двете, ходехме по огледи , след това ги връщах до тях. Когато трябваше да получа някакъв документ, ходех до тях, направих почти 50 % отстъпка от комисиона, отнасях се с нея като с дъщеря. Колко брокери познаваш дето си взимат клиентите от домовете например ? Да не задълбавам, спирам с тая тема.



Тема Re: Моля за компетентни мнениянови [re: Tweeg]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано25.03.09 13:26



А , човека се пробва в късия разказ, ама много се оплете в лъжите си.
Поне да бе писал, че е опнал междувременно щерката и разписката е за сексуални услуги - по-щеше да хване дикиш в сюжетната му линия



Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.

Тема Re: Моля за компетентни мнениянови [re: Tweeg]  
Автор нeyдaчниk (минаващ)
Публикувано25.03.09 13:26



Не ме разочаровай, мисли ! Глобата платих на НАП, това няма нищо общо с делото.



Тема Re: Моля за компетентни мнениянови [re: abettor]  
Автор нeyдaчниk (минаващ)
Публикувано25.03.09 13:29



Тези нелепици не се нуждаят от коментар.



Тема След като се видянови [re: нeyдaчниk]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано25.03.09 13:34



че съдът е решил във ваша полза, какви му бяха мотивите пак да питам искам, че ми стана любопитно. И бездруго повече конструктивизъм по темата няма да има, тъй че кажи.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Хахахаханови [re: valsodar]  
Автор нeyдaчниk (минаващ)
Публикувано25.03.09 13:34



Ти наистина ли смяташ, че никой не те е разпознал Хани ?



Тема Re: Хахахаханови [re: нeyдaчниk]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано25.03.09 13:38



Предполагах, че сред брокерите пишещи тук има и такива с настъпили сериозни психически отклонения, в следствие от срива на имотния пазар, но ето че едно мое предположение, започва да се подкрепя с факти в твое лице.

За разлика от новоизлюпената ти регистрация, моята тук е още от онова далечно време, в което се направиха клубовете на Dir.bg, много преди даже да я има и директория "Взаимопомощ".

Но, параноята не прощава, не всички лекарства могат да се преборят успешно с нея, така че моите съчувствия и благопожелания за скорошно излекуване



Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.