Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:01 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: След като се видянови [re: indepcon/s]  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано25.03.09 18:14



В такъв брокер, грешка няма !!!

Случайността и инцидентните сделки с го опазили да продаде на някоя мутра имот с проблеми, да види тогава как тези хора решават извънсъдебно споровете.






Тема Re: Моля за компетентни мнениянови [re: нeyдaчниk]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано26.03.09 02:53



Неудачник, обръщението ми към теб е изключително сериозно.

Ти си тотален инвалид в сферата на правните науки.Този пример, дето си го постнал най-отгоре, е неоспоримо доказателство на твърдението ми.

Аз обаче не знам, дали ти знаеш, че е така.Ако още веднъж те чуя, да ни разказваш, как " проверяваш имота и собствеността", как "нямаш нито една рекламация" , от "безброй сделки и за двете страни ", как оброрваш конструктивно "адвокатите по бракоразводни дела" и как ние всички тук сме седнали да се заяждаме с теб, щото си нямаме друга работа, рискуваш следното:
- в скоро време думата "неудачник" да стане нарицателна за "брокер"
- ако, недай се боже, хората ,четящи тук, те разпознаят в реалността, да си останеш без сделка до края на дните си.

Има интернет, има учебници, има пл. Славейков нафрашкан със сергии от книги... Информация бъка навсякъде около теб.Ограмоти се малко! Нали продаваш имоти, а не кифли!

Даваш ли си сметка, че с това което пишеш тук, и дружно ни развеселяваш на почивки, какъв неоспорим срам си, за и без това окарикатурения бранш, в който се подвизаваш.??

Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Редактирано от indepcon/s на 26.03.09 03:13.



Тема Re: След като се видянови [re: abettor]  
Автор нeyдaчниk (минаващ)
Публикувано26.03.09 09:50



Глупостите са от теб, щом твърдиш, че съм страна по ПД ! А това дъщерята и майката да поискат от мен да им намеря имот при определени условия не е ли устен договор ? Ти наистина ли си юрист ?



Тема Re: След като се видянови [re: нeyдaчниk]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано26.03.09 09:55



Че е устен договор, устен е. Обаче като се сговнят нещата, върви доказвай пред съда устни договори. Ти пак си имал късмет де, ама поради други причини.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Моля за компетентни мнениянови [re: indepcon/s]  
Автор нeyдaчниk (минаващ)
Публикувано26.03.09 09:56



Самият факт, че се разгневихте толкова, показва единствено и само колко нищо не отбирате от имоти. За да не падам на нивото ти, няма да напомням безумията от рода на "солидарна отговорност", " отговорност за "фалшива лична карта" /това е съвсем прясно/, "ти си част от ПД", това са все писания на хора, които дават съвети тук ! Боже опази !



Тема Re: След като се видянови [re: нeyдaчниk]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано26.03.09 10:05



Или си си забравил очилата, или си още снощен.


Я се върни пак и виж какво съм написал: Че не си страна по ПД е повече от ясно.

Едно НЕ да виждаш случайно? Или ти четеш мнения така, както проверяваш НА.



Тема Re: Моля за компетентни мнениянови [re: нeyдaчниk]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано26.03.09 10:10



В голяма грешка си. Никой не ти се гневи, развличаш ни сутрин, докато си пием кафето.


След банана на Уникална и абдикацията на някои никове,ти определено си утвърдения клубен шут.



Тема Re: След като се видянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор нeyдaчниk (минаващ)
Публикувано26.03.09 10:16



Не знам дали е късмет, или всъщност не е трудно да схване човек, бил той и юрист, че предварителен договор и посреднически договор нямат нищо общо и ако аз съм си свършил работата по посредническия договор, няма нито една причина някой да си иска парите обратно.



Тема Re: След като се видянови [re: abettor]  
Автор нeyдaчниk (минаващ)
Публикувано26.03.09 10:21



Не съм снощен, слагам си очилата, прав си, не съм видял добре. Може би причината е, че се налага тук непрекъснато да се отбраняваме и мнителността ми в един момент ме е подвела. А ти си спести квалификациите като "шут", макар мода да приветства това, когато е казано от някой от вас. Пиши си нелепици , свързани с имотите, ама не прескачай границата, става ли ?



Тема Re: След като се видянови [re: нeyдaчниk]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано26.03.09 10:33



Ти не само не си довидял добре, но и вече разви в няколко постинга какво съм бил "казал". Чети, чети преди да пишеш. И НА чети добре.
Що се отнася до квалификациите ти сам си ги слагаш. Особено с тази тема, но и с предишните.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.