Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:11 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Моля за компетентни мнениянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор нeyдaчниk (минаващ)
Публикувано25.03.09 13:06



Ще кажа , нека да чуя още някое компетентно мнение от юристите като abettor .



Тема Re: Моля за компетентни мнениянови [re: нeyдaчниk]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано25.03.09 13:07



Аз лично мисля, след като се поизясни ситуацията (е, не съвсем, но донякъде), че сте имали добри шансове да спечелите.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Всичко това ...нови [re: нeyдaчниk]  
Автор Tweeg ()
Публикувано25.03.09 13:09



взе да заприличва на хипотетична ситуация с цел да се покаже колко онеправдани са брокерите и да се отклони вниманието от въпроси като този примерно:



По друг начин несъответствията не мога да си ги обясня: дело било една почнало, ама имало решение, сделката пропаднала, ама нотаруса бил в отпуска, на разписката имало само подпис, после и име на дъщерята, пък майката била ищец по дело за връщане на пари.



Тема Re: Моля за компетентни мнениянови [re: нeyдaчниk]  
Автор Tweeg ()
Публикувано25.03.09 13:10



Ако може и с номер на дело и в кой съд - да идем да проверим един вид.
Иначе нали се сещаш, че всичко може да кажеш :)



Тема Хахахаханови [re: нeyдaчниk]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано25.03.09 13:13



Един взел, друг дал, трети казал "Ще видим" - пълна мазня, в която само някакви пари се въртят, за да се отчита бизнес - Леле-е-е-е, ако това е дейност на брокер, ще паля свещ че съм си нямал, взимане-даване с тях !


И без човек да е с юридическа подготовка, може да види че нещата са тотално осрани, без предварителни споразумения, без договори, без правно издържана документация покрай сделката, само на неясни устни договорки, недоказуеми в съда - е гат'ти майтапа !
И цялата работа, за да се вземат някакви пари, без да се декларират за данъчно облагане, това трябва да го прочетат и данъчните, че да проверят колко от комисионните получени на ръка са останали недекларирани пред тях...

Красива мазня - спор няма.
Само едно не разбрах, защо когато питаме нещо брокерите тук ни се отговаря - Ела при нас, стани ми клиент, плати си и ще ти отговоря ! - , а кога брокер омаже правно нещата, очаква безплатна адвокатска консултация тук ?!

Моят съвет е - бръкни си в джоба здраво и си наеми добър адвокат !

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.

Тема Re: Моля за компетентни мнениянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор нeyдaчниk (минаващ)
Публикувано25.03.09 13:14



От уважение към теб, защото ти поне се стараеш да бъдеш обективен ще кажа, че имам изпълнителен лист за всички разходи по делото и ще даря парите на един дом за сираци в Младост, където съм подпомагал и подпомагам децата през годините от 1992 досега и чиято директорка преди дни почина на 53 г.. За мен темата отдавна е изчерпана, трета инстанция потвърди решението на първата - че не дължа нищо, исках да прочета повече мнения на юристи, защото знам, че къде от предварително анонсирано презрение към такива като мен, къде по - прикрито такова, има една група тук, която много би се радвала на друго решение на съда.



Тема Re: Моля за компетентни мнениянови [re: нeyдaчниk]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано25.03.09 13:16



Евалла за постъпката ти да ги дариш. Настина!

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Хахахаханови [re: valsodar]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано25.03.09 13:17



Делото е приключено както разбрахме.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Хахахаханови [re: valsodar]  
Автор нeyдaчниk (минаващ)
Публикувано25.03.09 13:17



Браво Хани, благодаря за съветите, отдавна очаквах точно твоите мъдри съвети. А ако искаш сериозно - от теб съвет ще приема тогава, когато започнеш да изкарваш пари сам, не да чакаш от мама и тате и когато натрупаш моя житейски и трудов опит.



Тема Re: Моля за компетентни мнениянови [re: нeyдaчниk]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано25.03.09 13:20



Групата юристи набързо реши твоя казус, пак в твоя полза. Печелиш поради една единствена причина - лошите отношения между майката и дъщерята.
По-интересното е защо даде този казус? Той още веднъж показва как работиш:
1. Без писмен документ.
2. Без да провериш представителна власт.
3. Без дори да знаеш дали работиш за конкретен или измислен човек.

Къде ще дариш и дали ще дариш парите не ме интересува, защото това са приказки в интернет, а съдейки по останалите ти писания на теб за нищо не може да ти се вярва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.