Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:36 05.07.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Инвеститорите започват сериозно да размислятнови [re: abettor]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано21.03.09 12:36



може, явно не съм му обърнала достатъчно внимание

. Ще изровя имейла за да видя къде бяха имотите...

Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Re: Инвеститорите започват сериозно да размислятнови [re: indepcon/s]  
Автор dated (незапознат)
Публикувано21.03.09 12:54



Да, така е.
Виждал съм само предложение за изплащане, не ставаше въпрос за наем.



Тема Re: Инвеститорите започват сериозно да размислятнови [re: abettor]  
Автор dated (незапознат)
Публикувано21.03.09 12:58



Ставаш собственик незабавно, а строителят вписва договорна ипотека за останалата част от сумата.

От гледната точка на адвокат всичко наред ли е при един такъв начин на покупка? Ако договорът е наред, разбира се...



Тема Re: Инвеститорите започват сериозно да размислятнови [re: dated]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано21.03.09 13:10



Да! Ако договорът е наред няма проблем нито за собственика, нито за строителя.
Но това са само общи разсъждения. Ако видя самия договор мога да бъда по-конкретен.



Тема Re: Инвеститорите започват сериозно да размислятнови [re: abettor]  
Автор dated (незапознат)
Публикувано21.03.09 13:16



Благодаря!

Може би трябва да га напишеш в темата "Закупуване на апартамент-старо и ново строителство".

Мисля си, че все повече инвеститори ще започнат да предлагат по този начин имоти...



Тема Re: Инвеститорите започват сериозно да размислятнови [re: abettor]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано21.03.09 13:18



а имаш ли някакъв спомен колко евро на квадрат излизаше по този начин на плащане... Дали има голяма разлика???? Намерих го... мога да ви пусна линк, но това става въпрос за ново строителство което май не е започнало...

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: Инвеститорите започват сериозно да размислятнови [re: dated]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано21.03.09 13:21



Нанесете се в Ново Жилище – без банков кредит !
Само срещу 19 000 Евро първоначална вноска ставате собственик на нов 2-стаен апартамент в сграда Сънрайс Панорама или Сънрайс Парк
- след внасяне на първата вноска ставате собственик с нотариален акт и можете веднага да се нанесете след влизане на сградата в експлоатация
- разполагате с достатъчно време за намиране на алтернативно финансиране или банков кредит при по-добри условия
- заплащате само 5%* годишна лихва върху остатъчната вноска докато намерите алтернативно кредитиране
http://www.sunriseood.com/?utm_source=promobebe&utm_medium=email&utm_campaign=Искам+НовxДом
това линка към страницата им...

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: Инвеститорите започват сериозно да размислятнови [re: arrvv]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано21.03.09 13:26



Въобще не съм проверявал цената на квадратен метър. Вероятно ще е малко по-скъпа от другите цени, но пък това е за сметка на финансирането, което строителят прави на купувачът.



Тема Re: Инвеститорите започват сериозно да размислятнови [re: arrvv]  
Автор dated (незапознат)
Публикувано21.03.09 13:31



Да, цените на подобни жилища по това време бяха около 740-760 Е/кв. м.
Предлагаше се плащане на равни месечни вноски за 12 години (така помня).
Като крайна сума излизаше около 920-960 Е/кв.м. (пак по спомени).

Жилищата бяха напълно завършени и обзаведени - настилки, бани, кухни, мебели... Личеше си, че са пипнати от дизайнери.

Не спомням дали е имало първоначална вноска и колко е бала тя - вероятно е имало...

Не съм ходил на място, гледал съм брошура и съм си поприказвал с едно момче за всичко от фирмата.



Редактирано от dated на 21.03.09 13:33.



Тема Шегички а ?нови [re: arrvv]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано21.03.09 14:57



Да им дам 19 бона и после да изплащам останалото ? Че при 500-550Е/м2 един двустаен от 60м2 колко ли струва - я да смятаме ... ?


Ако инвеститорите искат да раздвижат пазара - нужно е да осигурят собствен лизинг. Малко им звучи непознато - виж "фалит" и куршум в главата пред офиса на банката кредитор знаят какво е





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.