Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:06 08.07.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Предложение  
Автор bipet (досаден)
Публикувано18.03.09 19:16



Предлагам Модератора да махне всякакви банове и ограничения.
Не знам защо Модератора реши да направи някои брокери герои на деня и поради какви заслуги.
Не знам защо Модератора се хваща на елементарните уловки на брокерите и ги прави зорлем мъченици.
Можем и сами да преценяваме колко струват мненията на брокерите и доколко острите им понякога реакции са плод на обикновено безсилие или невъзпитано държание и доколко на по-емоционална защита на „правдата“.
Вместо Модератора да „канонизира“ някои брокери по необясними причини, по добре да ги остави да се изкажат на воля и ще им мине. Най-много да затвърдят и без това ласкавите ни мнения за тях. Какво толкова ?

Прочем, ако се предадем на чуждиците, форум в интернет не означава ли флуд, тролене, прояви на логорея и тем подобни ? И покрай всичко това от време на време може да се прочете нещо по същество.



Тема Re: Предложениенови [re: bipet]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано18.03.09 19:18



Подкрепям предложението.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Предложениенови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано18.03.09 19:50



И аз!

Никога не е късно да станеш за смях...

[

Тема Re: Предложениенови [re: bipet]  
Автор dated (незапознат)
Публикувано18.03.09 20:51



И аз се присъединявам към Движението за Права и Свободи.





Тема Re: Предложениенови [re: bipet]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано18.03.09 20:53



и на мен ми е скучно така... отворя... прегледам... и затворя...няма емоции, няма писания, няма нищо.. останахме само май ния с тръмп... гадно...

Никога не е късно да станеш за смях...

[

Тема Re: Предложениенови [re: arrvv]  
Автор нeyдaчниk (непознат )
Публикувано19.03.09 10:12



В крайна сметка това е форум, може да поспорим, може да се заяждаме, ако може някак без лични нападки или обиди, защо заяждане да е повод някой да бъде отстранен ? Смея дя кажа, че тук заяждането от лагера на мода е в пъти повече от това на брокерите, колко отстранени има от този отбор ? Според мен има двоен аршин. Моля модератора да се опита да бъде по - независим и справедлив.



Тема Re: Предложениенови [re: bipet]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано19.03.09 10:28



Аз пък смятам, че не трябва да се занимавате с модератора, а всеки да си гледа работата и да се държи възпитано.
Кой и защо е баннал е негово право и въпрос на неговата субективна преценка.





Тема Re: Предложениенови [re: abettor]  
Автор нeyдaчниk (непознат )
Публикувано19.03.09 10:46



Значи нямаме право да критикуваме, така ли ? Не смятам, че Уникална се е държала лошо, най - малкото не по - лошо от теб например, в твоите писания отвсякъде лъха на заяжданка с брокерите,факт е, че модератора се дразни от нея, не от теб. Не оспорвам правата му, имам право обаче да критикувам и мода, и президента, нали ?



Тема Re: Предложениенови [re: нeyдaчниk]  
Автор donald trump (дoбpяka)
Публикувано19.03.09 10:51



Не забравяй, че той е адвокат. Брокер и адвоката не се търпят повече от 5 минути. Виж също какво става и в техният форум. Някой, като попита нещо и ще го изядат.



Тема Re: Предложениенови [re: нeyдaчниk]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано19.03.09 10:58



Критикувай каквото си искаш. Никой не може да ти забрани това. Аз просто казах, че модераторът, служебно избран за такъв, има право на окончателна преценка.
И теми от типа на "моля другарко" са излишни.
Що се отнася до уникалната аз се застъпих за нея при първия й бан (има го в темите, не ми се търси). "Уникалното" й поведение доведе до втория бан, който аз намирам за повече от обоснован.
А иначе - да, не харесвам брокерите. 12 години съм адвокат и до момента при мен са идвали само с проблеми от брокерите. Което не значи, че слагам всички брокери под еднакъв знаменател, но поне аз не съм срещнал читав такъв.
Успешен ден!



Тема Re: Предложениенови [re: donald trump]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано19.03.09 11:00



Вероятно говориш за бамбинка, 4и4ковата4ервенотиквени4ка :)
Не обобщавай за целия форум.



Тема Re: Предложениенови [re: abettor]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано19.03.09 11:03



Е точно тук не си прав...извинявай но този клуб е за спорове, мнения и конструктивна критика а не заяждане... не може мода да си позволява да пуска тема за Уникалната /не съм й адвокат и не я защитавам, просто констатирам/ а в същото време да затваря моята и на всеки друг..... тема която е пусната за да се обсъжда... е сори, ама това наистина дразни... Ти поне си юрист и трябва да защитаваш правата на човека... Вчера преглеждах другите клубове, повярвай изчервих се от писанията там... и това не трябва да се допуска, ама тък и мода прекалява... не може всяка една тема която не му изнася да се заключва или трие... От какво се страхува... нека всеки чете това което иска, или ние ще се правим на пишещи ВЪВ ВЕЛИКИЯ КЛУБ недвижими имоти и при нас може да има само лицемерие и благи думи...
На това му се вика опорочаване....
...

Никога не е късно да станеш за смях...

[

Тема Re: Предложениенови [re: abettor]  
Автор donald trump (дoбpяka)
Публикувано19.03.09 11:04



Не усещаш ли че прекаляваш и преминаваш извън добрият тон. За разлика от теб не съм на 20 години.



Тема Re: Предложениенови [re: abettor]  
Автор нeyдaчниk (непознат )
Публикувано19.03.09 11:07



Пропищяха хората от АНИ-тата.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Ти ли не слагаш всички под общ знаменател ?
--------------------------------------------------------------------------------------------
12 години съм адвокат и до момента при мен са идвали само с проблеми от брокерите.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
А може би искаш при теб да идват хора , дето нямат проблеми ? Ако можеш да ми обясниш какво значи "проблеми с брокерите" ще ти благодаря .



Тема Re: Предложениенови [re: bipet]  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано19.03.09 11:09



Хайде ще се изкажа и аз и ще заключа и тази тема.

1.УникаЛна генерира уникален поток от заяждания. Аз като мод трябва да чета и да проверявам всяко едно дали някой е обиден настъпен и т.н. Нямам физическата възможност. Затова е с бан
2.Наци, подвизаващ се напоследък с прозвището олигофрен. Лични нападки и обиди на лична. Със заплахи за физическа саморазправа. Ако не знаете пиша в един друг форум срещу циганията на циганите. Наци стигна до там да ме плаши със Цветелин Кънчев който му бил клиент, имал ми бил личните данни, щял да му ги даде. (не че той и някой други НПО-та ги нямат )
3.Спгуфи2 тръгна по пътя на наци, заяждания клониране на никове. Неговия Бан е махнат 1 седмица след налагането му

Т.е. Бан имат уникална и Наци (олигофрена) На УниКална ще го махна в края на месеца. Олигофрена ще си олигофренясва докато съм мод.




Тема Re: Предложениенови [re: donald trump]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано19.03.09 11:22



Не позна, на 22 съм...... само дето съм бил и модератор на въпросния клуб повече от пет години. Вероятно имам око да разпознавам спама там и сериозните питания.





Тема Re: Предложениенови [re: bipet]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано19.03.09 11:24



Специално за бана на униКална съм ПРОТИВ махането му. Нищо лично, но е крайно време въпросната госпожа да се научи и да спре да пуска глупави заяждания за дреболии, с които явно се цели разваляне на нормалната атмосфера в клуба (която между другото взе да се получава напоследък). Вярно, все още има противоречия и дрязги, които няма как да изчезнат, поради особеното разделение на два лагера с коренно противоположни интереси. Но въпреки всичко , добрия тон обикновено се запазва. Докато не влети униКална, разбира се. След което почва лично заяждане с модератора, обикновено на тема "що си без/със шапка", и напрежението ескалира. Аналогично и спгуфи2 и наци, там е малко по-различно положението, но все пак...

Ако се спре с абсолютно безмисленото заяждане с модератора, приемането на факта, че съществува и друго мнение по даден въпрос, и правото на всеки да се изкаже ПО ТЕМАТА (!!!), мисля банове няма да се налагат...



Тема Re: Предложениенови [re: Caнитap]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано19.03.09 11:25



УникаЛна генерира уникален поток от заяждания. Аз като мод трябва да чета и да проверявам всяко едно дали някой е обиден настъпен и т.н. Нямам физическата възможност. Затова е с бан
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ти прочете ли това което си написал.... ама наистина....
Значи за твоето спокойствие, някой е получил бан....
Защо не го написа в правилата
точка еди коя си: Който наруши спокойствието на модератора получава бан..
не разбираш ли това колко е трагично....

Никога не е късно да станеш за смях...

[

Тема Re: Предложениенови [re: donald trump]  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано19.03.09 11:26



И тримата сме наборчета Колега






Тема Re: Предложениенови [re: arrvv]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано19.03.09 11:26



стига, не влизай в обувките на другите, моля те... виждам, не отричаш факта за генерирания поток заяждания...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.