Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Предложение  
Автор bipet (досаден)
Публикувано18.03.09 19:16



Предлагам Модератора да махне всякакви банове и ограничения.
Не знам защо Модератора реши да направи някои брокери герои на деня и поради какви заслуги.
Не знам защо Модератора се хваща на елементарните уловки на брокерите и ги прави зорлем мъченици.
Можем и сами да преценяваме колко струват мненията на брокерите и доколко острите им понякога реакции са плод на обикновено безсилие или невъзпитано държание и доколко на по-емоционална защита на „правдата“.
Вместо Модератора да „канонизира“ някои брокери по необясними причини, по добре да ги остави да се изкажат на воля и ще им мине. Най-много да затвърдят и без това ласкавите ни мнения за тях. Какво толкова ?

Прочем, ако се предадем на чуждиците, форум в интернет не означава ли флуд, тролене, прояви на логорея и тем подобни ? И покрай всичко това от време на време може да се прочете нещо по същество.



Тема Re: Предложениенови [re: bipet]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано18.03.09 19:18



Подкрепям предложението.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Предложениенови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано18.03.09 19:50



И аз!

Никога не е късно да станеш за смях...

[

Тема Re: Предложениенови [re: bipet]  
Автор dated (незапознат)
Публикувано18.03.09 20:51



И аз се присъединявам към Движението за Права и Свободи.





Тема Re: Предложениенови [re: bipet]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано18.03.09 20:53



и на мен ми е скучно така... отворя... прегледам... и затворя...няма емоции, няма писания, няма нищо.. останахме само май ния с тръмп... гадно...

Никога не е късно да станеш за смях...

[

Тема Re: Предложениенови [re: arrvv]  
Автор нeyдaчниk (непознат )
Публикувано19.03.09 10:12



В крайна сметка това е форум, може да поспорим, може да се заяждаме, ако може някак без лични нападки или обиди, защо заяждане да е повод някой да бъде отстранен ? Смея дя кажа, че тук заяждането от лагера на мода е в пъти повече от това на брокерите, колко отстранени има от този отбор ? Според мен има двоен аршин. Моля модератора да се опита да бъде по - независим и справедлив.



Тема Re: Предложениенови [re: bipet]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано19.03.09 10:28



Аз пък смятам, че не трябва да се занимавате с модератора, а всеки да си гледа работата и да се държи възпитано.
Кой и защо е баннал е негово право и въпрос на неговата субективна преценка.





Тема Re: Предложениенови [re: abettor]  
Автор нeyдaчниk (непознат )
Публикувано19.03.09 10:46



Значи нямаме право да критикуваме, така ли ? Не смятам, че Уникална се е държала лошо, най - малкото не по - лошо от теб например, в твоите писания отвсякъде лъха на заяжданка с брокерите,факт е, че модератора се дразни от нея, не от теб. Не оспорвам правата му, имам право обаче да критикувам и мода, и президента, нали ?



Тема Re: Предложениенови [re: нeyдaчниk]  
Автор donald trump (дoбpяka)
Публикувано19.03.09 10:51



Не забравяй, че той е адвокат. Брокер и адвоката не се търпят повече от 5 минути. Виж също какво става и в техният форум. Някой, като попита нещо и ще го изядат.



Тема Re: Предложениенови [re: нeyдaчниk]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано19.03.09 10:58



Критикувай каквото си искаш. Никой не може да ти забрани това. Аз просто казах, че модераторът, служебно избран за такъв, има право на окончателна преценка.
И теми от типа на "моля другарко" са излишни.
Що се отнася до уникалната аз се застъпих за нея при първия й бан (има го в темите, не ми се търси). "Уникалното" й поведение доведе до втория бан, който аз намирам за повече от обоснован.
А иначе - да, не харесвам брокерите. 12 години съм адвокат и до момента при мен са идвали само с проблеми от брокерите. Което не значи, че слагам всички брокери под еднакъв знаменател, но поне аз не съм срещнал читав такъв.
Успешен ден!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.