Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:06 20.09.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Няма да прочета всичко, което сте писалинови [re: нeyдaчниk]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано20.03.09 14:29



по простата причина, че в този клуб продължава повече да се плюе, отколкото да има смисъла на "взаимопомощ". Но ще споделя за себе си.
Занимавам се с покупко-продажби от 2001 г. Освен за собствените си сделки съм отговаряла и за тези на отдел от 5-6 човека.
Независимо от всичко това, когато правя лични сделки с имоти ползвам брокери. И съм ужасно недоволна от работата им.
НО - когато сделката е лична, човек влага прекалено много емоция и е много възможно да пропусне някои важни неща. И ДА - смятам, че е по-добре да се ползват брокери.
Големият въпрос е как да бъде намерен правилния. Но това и без това го разисквате във всяка втора тема.



Тема Re: Защо е по - добре да има посредник при сделка ?нови [re: arrvv]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано20.03.09 14:38



Не би трябвало да ти се налага ти да оценяваш верния отговор. Твоята задача, би трябвало, е да водиш клиента, да правите оглед и при съгласие да го пращаш в правния ви отдел.
Не знам как си делите 3-те %, но ми се струва, че трябва да сте на заплата. Прилична заплата, защото и вашето не е лесно, но без да има изискване да се занимавате с други, нетипични за вас неща.



Тема Re: Защо е по - добре да има посредник при сделка ?нови [re: нeyдaчниk]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано20.03.09 14:39



"също, само ще ти кажа, че няма адвокат, който да знае и може повече от мен, когато става въпрос за сделки с недвижими имоти. "

Да, да! Твоята скромност е потресаваща.





Тема Re: Защо е по - добре да има посредник при сделка ?нови [re: нeyдaчниk]  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано20.03.09 14:44



Ти па вземи си пиши със стария ник. Отдавна нямаш бан






Тема Re: Защо е по - добре да има посредник при сделка ?нови [re: Caнитap]  
Автор нeyдaчниk (новак)
Публикувано20.03.09 15:01



Ще ми го напомниш ли ?



Тема Re: Няма да прочета всичко, което сте писалинови [re: Karinka]  
Автор нeyдaчниk (новак)
Публикувано20.03.09 15:04



И аз мога да напиша много редове за колеги, с които не искам да работя. Правилният брокер според мен, е провереният такъв, голямата част от моите клиенти се обаждат след като са получили препоръка от някой, останал доволен от работата ми.



Тема Re: Защо е по - добре да има посредник при сделканови [re: abettor]  
Автор fortuna_ (заслужена)
Публикувано20.03.09 17:12



Уникална, ти ли си ма, булка?

Не е Уни-то, а Гупи-то ,бре....не може да му сбъркаш стила на "простичко ти обяснявам" или "нима не е ясно" последвани от образувани бла-бла



Не го сдържа, завалията, да пропагандира нуждата от организаторската дейност (вж Договора за поръчка в другата тема) на брокера, дето й викат посредничество



Тема Re: Защо е по - добре да има посредник при сделканови [re: fortuna_]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано20.03.09 17:18




Ми още свиквам, не го разпознах.
Аз понеже пиша само с един ник и още нямам опит с раздвоенията на личността.



П.С. Както пишеше в един брокерски договор: "Декларирам, че нямам душевно разстройство"



Тема Re: Защо е по - добре да има посредник при сделканови [re: fortuna_]  
Автор нeyдaчниk (новак)
Публикувано20.03.09 17:18



Налага се да се обяснява простичко и по много пъти заради такива като теб, щото сложничкото ви идва в повечко. А Гупито не знам кой е, ама трябва да е доволен само заради факта, че го помниш и не понасяш, другото няма да е комплимент за него.



Тема Re: Няма да прочета всичко, което сте писалинови [re: Karinka]  
Автор fortuna_ (заслужена)
Публикувано20.03.09 17:28



Големият въпрос е как да бъде намерен правилния (брокер).

Мисията невъзможна! По нашите географски ширини се предлагат само ОРГАНИЗАТОРСКИ услуги по-безотговорни от организацията на кетъринг или детско парти, но за сметка на това на цената на годишния ти доход






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.