Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:49 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Защо е по - добре да има посредник при сделканови [re: Caнитap]  
Автор donald trump (дoбpяka)
Публикувано22.03.09 23:01



Първото няма да го коментирам, защото спора е излишен. Всеки си има виждане за нещата.
По отношение на indepcons все още се въздържам, защото не ми се ще да я излагам, а и честно казано нямах време за това. Цялостен анализ на писанията и би ми отнело поне половин ден.



Тема Re: Защо е по - добре да има посредник при сделканови [re: donald trump]  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано22.03.09 23:19



Kаквото и да коментираш, това е моето впечатление и обективно съсътояние на нещата.
Посредничите по една услуга която не е регламнтирана законово.
Ще ти дам един пример с нашата професия.
Ние както добре знаеш работиме с чужди документи, ако недогледаме обаче няма оправдание, ама чакай сега те документите са на шефа, аз съм прост счетоводител. Носиме солидарна отговорност и пред клиенти и пред данъчни и пред шефа


А колкото до това, че не искаш да коментираж колежката с факти и аргументи, не ми се оправдавай. Ти олекваш.


Редактирано от Caнитap на 22.03.09 23:21.



Тема Re: Защо е по - добре да има посредник при сделканови [re: Caнитap]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано22.03.09 23:39



Ти мани - аз също очаквах някакъв анализ. Язък ни за чакането. Както и очаквах да се пуснат поне 4-5 договора, които АНИ-тата сключват с клиентите си, но дочаках само произведенията на неудачник. Гола-вода.



Тема Re: Защо е по - добре да има посредник при сделканови [re: Caнитap]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано22.03.09 23:40



Виж извинявай, че се намесвам, но нещо пак започва да те тресе заядливата...
Първо, обясни вина, че законово не са регламентирани нещата... Защо не искат закон, нима незнаят че има АНИ, нима вършим нещо незаконно... хайде стига с този регламент... Дойде адвоката тук, надигна ви акциите и вие започвате всичките къде да цитирате, къде да копирате /фортуна ме може да го изрази с нейни думи затова заигра копи и пейст/неговите думи. Добре той защо не съдейства за прокарването на такъв закон, аз не мога, ти също, така че кой остана, този който разбира и може...
някой път си абсолютно адекватен за разговори, някой път говориш ей така само за да става приказката...
Един въпрос има ли АНИ на пазара... има... преследвани ли са от закона за незаконна дейност... не... тогава какъв ти е проблема, кой по-точно закон нарушаваме...
Отговорности това е другото нещо което ви е трън в очите... обясни ви се в детайли, какво повече искаш... или просто вие се превръщате в защитници на бедния отнеправдан клиент който си плаща и пак ни търси...
Хайде стига вече...
Ако искаш нормални разговори ще ги получиш, но ако искаш да продължаваме да се дърляме на групички, няма да стане, накрая и на мен и на всички ще писне и ще си останете във Взаимопомощ клуб АНТИБРОКЕР... невярвам това да го искаш!!!!

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: Защо е по - добре да има посредник при сделканови [re: arrvv]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано22.03.09 23:46



Не знам дали той е заядлив.
Ти например, обзалагам се не знаеш, че има отделни законови наредби за отглеждане на кокошки-носачки и свини-майки. С много строги правила. Не се майтапя.
Вие сте някакво неясно и затворено общество, без каквито и да е принципи и правила.
Не мога да отговарям защо нямате законова уредба. Мога само да предполагам, че това е изгодно на големите агенции и умишлено държат нещата така.



Тема Re: Защо е по - добре да има посредник при сделканови [re: abettor]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано22.03.09 23:51



ти не разбра ли, че след твоите изказвания договор никой няма да пусне.. Извинявай, но когато някой пусне нещо става плод на подигравки и понеже повечето от тук пишещите не рабират, започват да те копират по най-смешен начин...
Едно нещо искам да те помоля, когато някой греши, му го кажи в очите и му посочи в какво точно греши, а недей да става плод на твоите подигравки и негативни нападки, само защото няма твоите знания в областта на правото... Това е най-малко некоректно... ако искаш да помагаш помагай, но ако искаш само да покажеш колко много знаеш и колко добър юрист си, не е мястото тук...

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: Защо е по - добре да има посредник при сделканови [re: abettor]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано22.03.09 23:53



Те, като му дойде времето, тия големите, и правилата ще наложат.
Ще изхвърлят зад борда сума ти и брокери и агенции...
Но все се надявам тия дето могат и стават , и които имат усет към промените, да останат на кораба...

Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !



Тема Re: Защо е по - добре да има посредник при сделканови [re: abettor]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано22.03.09 23:53



Да, ама ти в момента нас ни взимаш на мезе /съжалявам за грубия израз/... пак питам правим ли нещо незаконно... ако е така кажи какво...

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: Защо е по - добре да има посредник при сделканови [re: indepcon/s]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано22.03.09 23:59



Ето пак... значи вие не правите разлика между добър брокер, а между голяма агенция и малка агенция... Искам да те попитам теб понеже работиш с АНИ, кои агенции /не споменавяй имена само големи или малки/имат по-качествени брокери... не може да не си си направила някаква статистика за самата себе си.
Виж аз днес съм брокер, утре съм например търговски представител, вдруги ден например офис асистент, но където и да съм трябва да си върша работата с желание и старание независимо дали съм в огромна фирма или никому неизвестна....

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: Защо е по - добре да има посредник при сделканови [re: arrvv]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано23.03.09 00:04



"ако искаш да помагаш помагай, но ако искаш само да покажеш колко много знаеш и колко добър юрист си, не е мястото тук..."

Да ви напиша договора ли искаш? Все си мислех, че работите с утвърдени такива! Нелепиците (договорите) на неудачник коментирах юридически. Насмешката ми беше свързана с абсолютната им юридическа простотия, не с постналия ги.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.