Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:54 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ОФФ - Трябва ли модераторът да спазва правилата?нови  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано17.03.09 09:44



Цитирам две правила:

3.Задължително е спазването на добрия тон. В спора се ражда истината, не и махленската кавга. Обиди и лични нападки ще бъдат трити( за тези които се правят на неразбрали, лична обида или нападка е всеки приет от обществото епитет за обиден. Отправен лично към участник, било чрез ника му, било чрез пряк или непряк отговор на негова тема) , а този който си ги е позволил, ще бъде отстранен за една седмица. След три едноседмични отстранявания, забраната ще е постоянна Все пак клуба е за взаимопомощ. Ако на някой му се псува на воля, има си "Клуб за попръжни”

6.Рекламите, обявите и спама са абсолютни забранени. За раклама и обяви си има специализирани сайтове, а спама в пощите ни е достатъчен .


Питам - дали съм "неразбрала", ако смятам, че епитетът "тъп, тъпа" влиза в групата " всеки приет от обществото епитет за обиден" ? Ако е така, моля най-настоятелно за една седмица да бъде отстранен ник Санитар, според правило №3, който наруши това правило - ето как:

Re: А МОРАЛЪТ НА КЛИЕНТИТЕ !!!!!!!!!!!! [re: yниKaлнa]
Автор Caнитap (napalmoff )
Публикувано 16.03.09 09:14

Бих казал, че си адски тъпа

-------------------------------------------------------
Както всички могат да се убедят - епитетът е адресиран до определен участник в клуба от определен участник в клуба.

Второ - изненадана съм от реакцията на същия ник - Санитар, на откровена обява, пусната в клуба, противоречаща на правило № 6. Ето как:

Продавам подземен гараж в Мл.4
Автор mirho (Аз)
Публикувано 16.03.09 23:13

Продавам подземен гараж в Мл.4 в комплекс ксения.
17m2 - 7500E
pgospodinov73@yahoo.com

-----------------------------------------------------
Тема Re: Продавам подземен гараж в Мл.4 [re: mirho]
Автор Caнитap (napalmoff )
Публикувано 17.03.09 09:07

Успех!

---------------------------------------------------
Това, последното пожелание за успех, е написано от самия модератор, в пряко нарушение на правило №6.

Настоятелно моля за реакция от страна на модератора!

Мисля, че тази тема не може да бъде изтрита, защото има съответното ОФФ пред заглавието си...

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: ОФФ - Трябва ли модераторът да спазва правилата?нови [re: yниKaлнa]  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано17.03.09 09:56



Не вади нещата от



И не търси под вола теле.

По точка 3 отдавна трябваше да почиваш
П.П. Редакция
Извинявам се и по т.4


Редактирано от Caнитap на 17.03.09 10:54.



Тема Re: ОФФ - Трябва ли модераторът да спазва правилата?нови [re: Caнитap]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано17.03.09 10:04



Искам доказателства. Първо - за нещото, което е извадено от контекст и второ - за откровени обиди, написани от мен по нечий адрес.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: ОФФ - Трябва ли модераторът да спазва правилата?нови [re: yниKaлнa]  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано17.03.09 10:10



Нямаш ли сделка за 240 000 евро. Обърни внимание на нея






Тема Re: ОФФ - Трябва ли модераторът да спазва правилата?нови [re: Caнитap]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано17.03.09 10:14



Имам, да. Освен нея имам и много други неща за вършене. Въпреки това мога да обърна внимание на някои нарушения, нали? Защото ако всички си заравяме главите в пряката си работа и оставяме някои да нарушават правилата (които дори сами са написали) - ще стигнем до положението, до което е стигнала цялата ни държава.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: ОФФ - Трябва ли модераторът да спазва правилатнови [re: yниKaлнa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано17.03.09 10:16



Жено, сбъркала си си професията, от теб би излязъл чудесен прокурор.



Your future dream is a shopping scheme.

Тема Re: ОФФ - Трябва ли модераторът да спазва правилатнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано17.03.09 10:24



Прав си. Винаги са ми казвали, че задължително е трябвало да завърша право. Само че половината ми познати смятат, че съм родена за адвокат, а не за прокурор...



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: ОФФ - Трябва ли модераторът да спазва правилата? [re: Caнитap]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано17.03.09 10:26



Само да те питам - ако ти напиша (или на някой друг) - "Бих казала, че си пълен идиот, но ще се въздържа" - това би ли се смятало за обида? Да си знам, де...



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: ОФФ - Трябва ли модераторът да спазва правилата?нови [re: yниKaлнa]  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано17.03.09 10:31



В отговор на:

Искам доказателства. Първо - за нещото, което е извадено от контекст и второ - за откровени обиди, написани от мен по нечий адрес.




Имаш ги в поста ми, като линк. Не ме карай да се убеждавам в една от двете тези . А именно
1.Смяташ другите за тъпи
2.Самата ти си.

Както и да е заяжданията ти нямат край, благодаря все пак, че в този напрегнат ден за теб в който имаш сделка за 240 000 евро обръщаш внимание на моята скромна особа. За разлика от теб обаче аз нямам много време да се занимамавам с твоята униКална личност и си на една крачка да престанеш да пишеш в клуба поне до края на месеца. Успех със сделката и да почерпиш.

П.П. И недей да мислиш другите за тъпи Моля те. Не ти прави добра услуга. Обърни внимание и на подписа си :


"Винаги има поне още една гледна точка..."
Няма как само ти да си правата




Тема Re: ОФФ - Трябва ли модераторът да спазва правилата?нови [re: yниKaлнa]  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано17.03.09 10:36



В отговор на:

"Бих казала, че си пълен идиот, но ще се въздържа"


, Не ако добаиш "Или смяташ другите за такива"


Повече няма да ти се обяснявам, имаш да гониш важна сделка за 240 000 евро, обърни внимание на нея. И понеже знам, че такава сделка е свързана с много тичане, труд и подводни камъни ще ти освободя малко време. Поне да края на месеца .





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.