Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:16 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Въпрос????нови [re: seymour_stz]  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано12.03.09 14:02



В отговор на:

Нека сега ти го поШЕСТЯ, че не съм брокер.










Що ли не забелязвам линк към канторката ти в Раднево гусин С.К. ...



Редактирано от Caнитap на 12.03.09 14:07.



Тема Re: към abettorнови [re: arrvv]  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано12.03.09 14:04



Ето пак... ОБОБЩЕНИЯ... нали това си говорихме... във всяко стадо си има мърша... Кой ти дава право да обиждаш всички....

Е твоето мнение не е ли същото






Тема Re: към abettorнови [re: Caнитap]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано12.03.09 14:11



това е моето мнение



Никога не е късно да станеш за смях... [

Тема Re: към abettorнови [re: arrvv]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано12.03.09 15:10



Проблемът ми е, че съм 14 години адвокат и не съм доволен от нито едно АНИ.
Дали проблемът е в мен?



Тема Re: Въпрос????нови [re: Caнитap]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано12.03.09 15:27



Щото не ти трябва да знаеш за тези линкове

ПП - нито към кантората ми в Стара Загора, нито към кантората ми където и да е другаде, както си добре осведомен. Ако ти потрябвам, очевидно знаеш къде да ме намериш.

Отделен е въпроса как точно си узнал инициалите ми и къде ми е кантората, но за това трябва да питаме администратора на форума - дали имаш право да бъркаш в базите данни и да публикуваш тези очевидно служебни неща тук...

ПП - А ако взема да сложа линк към Президенството на щатите, дали ще стана американски президент, как мислиш?

А защо изтри твоето и моето мнение след тези???

Редактирано от seymour_stz на 12.03.09 15:58.



Тема Re: към abettorнови [re: abettor]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано12.03.09 15:27



Да...

защото си работил само с проблемни АНИ... просто истинските АНИ не опират до адвокат, те просто си имат свои ... А ти си се сблъсквал само с некомпетентни агенции и брокери... които искат "бързо да забогатеят"
Всеки път като се пише за агенциите АНИ подскачам /защото аз се казвам Ани/ и първия път като влязох тук представи си чета "АНИ взе комисионна от 6%" Направо бях смаяна, първо че не е така и второ от къде на къде ще ме пишат по форумите

Никога не е късно да станеш за смях... [

Тема Re: към abettorнови [re: abettor]  
Автор donald trump (дoбpяka)
Публикувано12.03.09 15:27



Не, проблемът е в кръга хора около теб и колегите с които си контактувал. Моята цялата рода е от адвокати, но аз предпочитам да си ползвам външни хора за тези услуги.



Тема Re: Въпрос????нови [re: Mamarli]  
Автор Dzoro (tipster)
Публикувано12.03.09 17:39



Въобще не се връзвай, че така е прието!!! Ако се разсъждава така, можеше още да сме под турско робство!!!
Ако нещо не ти харесва, се опитай да го промениш... и въобще си го слагай, ако се наложи да прескочиш брокониерите... Между клиентите на агенциите е ПРИЕТО да прескачаш брокерите


А ти искат 400лв за един оглед, щото "по света няма беден брокер"- цитат

Became she, what she became!

Тема Re: Въпрос????нови [re: Mamarli]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано12.03.09 21:36



Виж, повечето наемодатели си дават апратаментите за реклама на възможно най-голям брой агенции, и отделно сами ги предлагат. Так, че дори да търсиш чрез посредник, вероятността няколко броя агенции да те заведат на един и същ апартамент е голяма.Така, че относно разнообразието не се минаваш кой знае колко.
Адвокатът трябва да е работещ в сферата на недвижимите имоти, и не е чак толкова скъп, а " прочита" на собствеността, която той ще направи е в пъти по-компетентно мнение, отколкото на брокера...
Компютърната справка можеш и сам/а да си я извадиш, не е трудно.

Наемодателите не са никак страшни, още повече, че и те не умират от желание да плащат комисиони.
Хич не му се плаши.Твърденията, колко е сигурно да наемеш или закупиш чрез посредник са вятър и мъгла, лично съм се убеждавала стотици пъти.В тая държава , вълкът си върши сам най-добре работата



Think Big & Kick Ass in Business and Life

Тема Re: към abettorнови [re: abettor]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано12.03.09 21:51



Оооо, хич не се притеснявай, аз от близо 8 години през ден се прескачам с АНИ и едва две агенции с трима брокера стават за работа. Единят брокер е архитект, другият инжинер, а третия следва право в момента...
Така, че нека станем двама, дето проблема да не е в нас!
За същият период от време, съм се натъкнала на 4-ма некомпетентни адвокати, но имай в предвид, че материята по която работеха е наистина сложна -европейско и международно право, а не продажба на панелка. Да не ти говоря с парцелите каква веселба е , но ти си го знаеш!



Think Big & Kick Ass in Business and Life


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.