Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Страннен съфорумник имаме тук,  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано09.03.09 10:22



Рита, копа от 10 кладенеца вода носи. Цените не падали. И все истории първо лице единствено число.
Първа тема :
Запитване за Левски, Хаджи Димитър до 50 000 евро
Тук на лични и дадох 3 оферти на лична с цел да помогна .Тези оферти лично съм ги гледал. Никакъв интерес. Т.е. тема парттенка. Един вид :"една баба на пазара ми каза"
Втора тема :
Панелките се грабят като топъл хляб. Наредила се на опашката, свършили преди нея....
Тюх... дее*а и късмета униКален




Е цените падат




Редактирано от Caнитap на 09.03.09 12:18.



Тема Re: Страннен съфорумник имаме тук,нови [re: Caнитap]  
Автор green_crocodile ()
Публикувано09.03.09 10:38



абе, че падат цените - падат. Ама не мисля, че ще спре падането. Кой имаше да купува, бързаше да го направи до преди година, че цените растяха и се създаваха настроения, че ще растат неограничено. Стоителите, подмамени от големите маржове, се състезаваха да инвестирират и сега стотици жилища пустеят. Рано или късно ще осъзнаят, че печалбите от 500-600% вече са мираж и безвъзвратно отминали. Тогава ще пуснат цени от по 400-500 евро/кв.м, за да не фалират тотално. Сега все още се надяват, че ще продадат нещо на цени между 800-1000 евро/кв.м., ако се излъже някой.
Само погледнете какви градове израстнаха по поляните край София, които пустеят, а да не говорим, че са кал и мизерия.



Тема Re: Страннен съфорумник имаме тук,нови [re: Caнитap]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано09.03.09 10:50



Пиленце, кога ще спреш да манипулираш хората в СОБСТВЕНИЯ си клуб?

Апартаментът с голямата тераса ГО ПРОДАВАМ И АЗ. то кой ли не го продава...Цената му е твърде висока, както сам преценяваш - дадох 50 000 евро таван, ако не се лъжа!! Коментар до 50 там НЯМА ДА ИМА.

Другите 2 в новия комплекс Панорама- гледахме подобен, пак там, на същата квадратура - МАЛКИ СА МУ СТАИТЕ.

Ако искаш - мога да ти дам телефоните на агенциите, които са продали панелките в последните дни. Желаеш ли? На лична ще ти ги пратя - може да провериш. Ще ти дам и телефона на колегата, който, като го попитах за трето жилище дали ще има коментар - отговорът беше "Ако има - ще бъде нагоре"!! Желаеш ли?

Друг отчет искаш ли за дейността ми? Не, че съм длъжна да ти давам, но ме забавляваш с детинщините си... Пък съм и горда, че ПОСВЕЩАВАШ ЦЯЛА ТЕМА на моята УниКална особа!



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Страннен съфорумник имаме тук,нови [re: yниKaлнa]  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано09.03.09 10:55



То и панелка в Люлин беше продала за 1500 евро квадрата лятото.

Упс, извинявам се

продавала си.
Минало-продължително-несвършено


Редактирано от Caнитap на 09.03.09 10:56.



Тема Re: Страннен съфорумник имаме тук,нови [re: Caнитap]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано09.03.09 11:00



И за панелката в Люлин ти обясних онези дни, пиленце... ПоровИ и докажИ, че съм писала "АЗ продадох" или "АЗ продавах"

Люлин не е мой район. Казала съм, че СЕ ПРОДАВАТ там такива панели. Ясно?

Моят район е предимно центъра. Сега ме остави на мира, че уреждам едни огледи за по 300 000 евро... Център и Докторски паметник. Днес в 17,30. Да те поканя ли? Да си оплакнеш очите малко?



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Страннен съфорумник имаме тук,нови [re: Caнитap]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано09.03.09 11:19



Виж незнам дали ще повярваш, но действително интереса към панелките расте, поне по телефона и правим огледи... Просто те станаха доста по-изгодни и се търсят от хората без претенции като жилище за живеене. Все още нямам тази година сделка с панелка, но съм ходила на доста огледи... Въобще пазара в момента е СТРАХОТЕН, или безценица или цени до бога, незнам трябва по някакъв начин да се оправи, защото повярвай вече незнам коя цена е реална и коя не...
Наскоро научих и друго нещо интересно, банките "повръщат пари", точно такъв беше израза на човека от банката, но кредитирането е спряно от други хора в други банки. Другото което ми беше интересно да науча е че лошите кредити са под 2% в същата банка... Дали е така? Незнам просто предавам думи....

И друго според този човек нещата щяли да си дойдат на мястото края на тази година, началото на другата...
Никога не е късно да станеш за смях...

[

Редактирано от arrvv на 09.03.09 11:20.



Тема Re: Страннен съфорумник имаме тук,нови [re: arrvv]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано09.03.09 12:08



Смяташ ли наистина, че той се интересува от тези проблеми? Целта му е да иронизира и да манипулира.... ако мине номерът.



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Страннен съфорумник имаме тук,нови [re: arrvv]  
Автор Hani_G (ентусиаст)
Публикувано09.03.09 12:46



Да не са станали по 100-150 евро вече? Като станат тогава използвай думи като страхотен ! Окей?



Тема Re: Страннен съфорумник имаме тук,нови [re: Hani_G]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано09.03.09 13:21



Искаш ли да прочетеш какво казвам... да пазара е хаос, или високи или ниски цени, средното ниво някак се загубва... А защо не ми отговори за твоето мнение за банките...

Никога не е късно да станеш за смях...

[

Тема Re: Страннен съфорумник имаме тук,нови [re: arrvv]  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано09.03.09 13:58



Хайде, нали си ми приятелче аз ще ти кажа набързо с няколко изречения.
Кризата която сега засяга цял свят включително и нас, не е онези дето познаваме от виденово, луканово, или петър младеново време . Тя е криза на свръхпредлагането. Това е проблема Свръхпредлагане, пренасищане от Стоки. Парите и те са стока. И при тях има свръхпредлагане. Същевремено обаче няма покупателно търсене. По време на великата депресия за да се стимулира търсенето и да се спре катастрофалното падане на цените се е стигнало дори и до унищожаване на стоките.
Примерно кафето се е горяло в локомотивите и т.н.

Такава криза не е имало от тогава. Т.е. Предлагането да надхвърля многократно търсенето .

Обяснението е с две думи и е много набързо, но ако пуснеш на Гоогъл "Великата депресия" ще разбереш повече.

Пак подчертавам. Не е кризата на която сме свикнали. Т.е на дефицит, а на свръхпредлагане




Тема Re: Страннен съфорумник имаме тук,нови [re: Caнитap]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано09.03.09 15:39



Аз съм съгласна за пренасищането но мисля че това не е причината, поне от хората които ми се обаждат... една голяма част чакат да паднат цените, другите не могат да вземат кредит поради осигуровки, получават достатъчни пари но ги осигуряват на по-ниско ниво...
А че София е станала ад, затова въобще не ща да говоря... масимум се изнервям тук. Аз избягвам въобще да ходя по южни райони, Лозенец, защото там ме хваща нервната криза, тесни улици нескончаеми блокове направо незнам как живеят там...

Никога не е късно да станеш за смях...

[

Тема Re: Страннен съфорумник имаме тук,нови [re: arrvv]  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано09.03.09 15:48



Mного си права, с жената искахме да се местим в къща, ама третия дето го чакаме ни развали плановете. Даже искахме да се местим в малък град, ма е много сложно






Тема Re: Страннен съфорумник имаме тук,нови [re: Caнитap]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано09.03.09 15:57



Е това е и моя проблем... имам дете на 10 години и не мога да отида някъде на село по простата причина, че първо там няма училища, а ако трябва да пътуваме не се виждам как ще ставам толкова рано. Просто човек се бори да подсигури добър живот на детето, а дали не греши като го набива в тази лудница - незнам. Единственото нещо което ме спасява, е че живеем в сравнително тих и спокоен район, където строителите щяха да настъпят пълна пара но кризата ги секна.... Значи и от кризата има полза...



Никога не е късно да станеш за смях... [

Тема Re: Страннен съфорумник имаме тук,нови [re: Caнитap]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано09.03.09 16:40



Нещо не разбрах това тема за кризата ли е, или за някакъв страННен съфорумник?

Защото, ако ще отваряш теми с безумно и манипулативно съдържание, само за да има къде да пласираш още по-безумните си мнения относно кризата - поне не го прави на гърба на съфорумниците си.

Очаквам поне едно извинение за глупостите, в които СЕ ОПИТА да ме въвлечеш с тази тема.

ПП- Относно кризата - свръхпредлагане имаше и през миналото лято. Или - поне това, което вие наричате "свръхпредлагане". А цените си бяха високи. Въпреки "свръхпредлагането". Нищо общо няма настоящата криза със свръхпредлагането. А с алчността на тези, които предлагат и другите, дето ги финансират. В светован мащаб.

А това, че "Кризата която сега засяга цял свят включително и нас" я сравняваш по НЯКАКЪВ НАЧИН с "онези кризи, дето познаваме от виденово, луканово, или петър младеново време " направо ни просна на земята от смях. Горкият "цял свят", дето не е знаел, че неговата криза има нещо общо с нашите си тук кризи, но не е точно същата, а има някаква разлика, която дребна разлика се наричала СВРЪХПРЕДЛАГАНЕ в сектора на недвижимите имоти в големите градове на България и в курортните й комплекси......


Редактирано от yниKaлнa на 09.03.09 20:41.



Тема Re: Страннен съфорумник имаме тук,нови [re: Caнитap]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано09.03.09 23:22



То с криза или без криза, сапуненият балон, така или иначе щеше да се спука.
И във Франция се е пукнал в края на 70-те
В Испания в края на 80-те

То всяко нещо си има начало и край.
Нищо ново под слънцето. Но като визия, тук пазара наподобява най-вече на Испания...Още 2006 един немски инвиститор се канеше да инвистира в София, ахаа да скочи и той в кюпа, ама пусти испански кошмар все го преследваше . Сърце не му даде, и взе, че си замина, нищо, че изорахме София за да му изнамираме парцели...
Немците не са авантюристи като англичаните...

Think Big & Kick Ass in Business and Life


Тема Re: Страннен съфорумник имаме тук,нови [re: yниKaлнa]  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано10.03.09 10:12



я сравняваш по НЯКАКЪВ НАЧИН с "онези кризи, дето познаваме от виденово, луканово, или петър младеново време "

Кризата която сега засяга цял свят включително и нас, не е онези дето познаваме от виденово, луканово, или петър младеново време .

T.E. нямат нищо общо.

И да лакумията е виновна казал съм го хиляди пъти. Кризата просто помогна балона да се спука по-бързо






Тема Re: Страннен съфорумник имаме тук,нови [re: Caнитap]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано10.03.09 10:23



Няма как да усетиш тънката разлика. Включил си ги, двете кризи, в едно и също изречение. Все едно да пишеш : "Канчето няма нищо общо с динозавъра, сега канчето е от алуминий"... Еднакво нелепо е.

Абе - какво ли ти обяснявам...

Още си чакам извинението за голословните обвинения и манипулации от вчерашната тема. Има да почакам...

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Страннен съфорумник имаме тук,нови [re: yниKaлнa]  
Автор CaнитapМодератор (napalmoff )
Публикувано10.03.09 10:40



Няма как да компенсирам това което очевидно нямаш.
За в бъдеще ще се старая всяко едно изречение, да е максимално ясно, като за хора като теб .

П.П. и няма за какво да се извинявам




Тема Re: Страннен съфорумник имаме тук,нови [re: Caнитap]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано10.03.09 11:01



"П.П. и няма за какво да се извинявам"

Въпрос на гьонсуратлък.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Страннен съфорумник имаме тук,нови [re: Caнитap]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано10.03.09 16:22



Във всеки НОРМАЛЕН форум такава тема, насочена лично с цел заяждане към определен съфорумник, и с никаква връзка с тематиката на клуба би била изтрита мигновено от модератор.

Тук е пусната от модератор.

Е затова вижте на какво е заприличал този форум. И колко човека ви четат глупостите в него.

Лек ден на всички :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.