Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:42 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Закупуване на къща с двор -нови [re: arrvv]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано06.03.09 18:10



Не е само там, говоря от личен опит в други общини.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Закупуване на къща с двор -нови [re: Caнитap]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано09.07.10 19:45



какво трябва да се знае :
Продавам къща с двор, с разрешително за строеж, на 1 етаж и вече два пъти ми се обаждат едни образи да ме питат имам ли разрешително за строеж на .... 2'ри етаж.

Ми аз откъде да знам?Казах им да питат някой архитект, вероятно трябва план или нещо подобно...Какво да им отговоря на такива следващия път?

"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: Закупуване на къща с двор -нови [re: Caнитap]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано02.05.14 16:51



Къде тая къща ? Не съветвам.Купи си парцел,и си построй къща,бетона вибрирай.
Купувал съм къща,а и съм строил.Комшията вика,-той завалията нямаше пари и вместо арматура N12 сложи N8. Когато сам си строиш къщата,влагаш любовта на твореца.
Има един тарикатлък първо.Шест месеца обикаляш с колата да гледаш грозни къщи,да се отвратиш,но и да разсъждаваш какво аджиба им е грозното,да си школуваш погледа и естетиката.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.