Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:56 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Частни лица се представят за брокери  
Автор donald trump (дoбpяka)
Публикувано16.02.09 14:54



В последно време практиката частни лица да се представят за брокери се разрастна. В това няма нищо лошо, ако искат да си продадат имота без да плащат комисиона, ама поне малко от малко да понаучат нещо. Лошото е сред тези хора се появиха и мошеници, които искат да хванат случайни клиенти на които до им приберат комисината, да им уредят 100% кредит за който също да платят комисион и да не свършат нищо. Най-лошото е че балъци има. За сега има две такива "агенции" на които имам тел.номера, адреси и т.н. Проверени са доста сериозно.



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: donald trump]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано16.02.09 14:59



Напиши ги де! Да ги научим всички!

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: donald trump]  
Автор Creeping DeathМодератор (napalmoff )
Публикувано16.02.09 15:18



E обратния вариянт брокер да се представя за частно лице е доста по старо като практика. Тарикатските номера са патент при брокерите. Чудя се дали да не отворя специална тема. Пък и непрекъснато се възмущавате, как е пълно с некадърни брокери, а сега пък частното лице ви виновно


Редактирано от Creeping Death на 16.02.09 15:32.



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: yниKaлнa]  
Автор Creeping DeathМодератор (napalmoff )
Публикувано16.02.09 15:19



Никакви номера няма да се слагат. Това е изнасяне на лични данни без съгласието на заинтересованото лице. На лични бележки правете каквото щете .


Редактирано от Creeping Death на 16.02.09 15:32.



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Creeping Death]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано16.02.09 15:46



Ама наистина прекаляваш понякога... не ти отива на положението



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Creeping Death]  
Автор donald trump (дoбpяka)
Публикувано16.02.09 15:50



Уважаеми, знаем правилата и ги спазваме. Както виждаш дори не съм посочил и имена на фирмите, въпреки че това не е забранено. Просто искам да предпазя хората.

А за "колегите", които се представят за частни лица - списъкът е огромен. Има дори и от трите ВЕЛИКИ фирми.



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: donald trump]  
Автор Creeping DeathМодератор (napalmoff )
Публикувано16.02.09 15:57



1.Забележката не е към теб, а за униКална
2.Закачили съм правилата за ползване на услугите на дир.бг. Публикуването е забранено съгласно следното

ПОТРЕБИТЕЛЯТ се съгласява да НЕ използва УСЛУГИТЕ на DIR.BG, за да:

а) формулира, изпраща или предава по някакъв друг начин СЪДЪРЖАНИЕ, което е незаконно, вредно, заплашващо, обиждащо, предизвикващо безпокойство, нараняващо, дискредитиращо, вулгарно, неприлично, клеветящо, нарушаващо конфиденциалността на другия или неприемливо от гледна точка на расови, етнически или други причини ;





Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: seymour_stz]  
Автор Creeping DeathМодератор (napalmoff )
Публикувано16.02.09 15:58



Може ли да конкретизираш с какво прекалявам. Все пак никой не е безгрешен, ако съм сбъркал ще взема мерки да се "поправя"






Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Creeping Death]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано16.02.09 16:02



Не считам, че посочването на имената на тези лица е в разрез с правилата, тъй като ако е истина, нищо клеветящо, неприлично, обиждащо и т. н. няма.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: donald trump]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано16.02.09 16:05



Стигаме пак до ключовия момент - какво прави един брокер такъв? Документ за брокер има ли, или може би диплома? Сертификат? Трябва ли да членува в специална камара, колегия, гилдия от какъвто и да е вид, за да е брокер и ако някой друг си брокерства без надлежния лиценз, това да е нарушение?
Документално кое прави брокерът брокер, за да се говори и за "представят се за брокери"?
По отношение на мошеническите изпълнения, си има НК и НПК.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Creeping Death]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано16.02.09 16:07



Мога.
"Тарикатските номера са патент при брокерите. Чудя се дали да не отворя специална тема."

Вече изрови от нам-колко години назад напйълно умрели теми, просто да пада заяждане по тях.
Затвори една, в която някой наистина искаше помощ, вместо да я прочистиш евентуално от залелите я заяждания.
За сметка на това се каниш да отваряш нови "антиброкерски".
Не криеш по никакъв начин пристрастията си. Това определено дразни.



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Creeping DeathМодератор (napalmoff )
Публикувано16.02.09 16:08



В отговор на:

Не считам, че посочването на имената на тези лица е в разрез с правилата, тъй като ако е истина, нищо клеветящо, неприлично, обиждащо и т. н. няма.




нарушаващо конфиденциалността, дали случайно не си го изпуснал . И понеже си адвокат доколкото си спомням, дали Не се нарушава и Закона за Защита на Личните Данни, където цитирам по памет, ти трябва да си по в час. В дефеницията за лични данни е записано
Лични данни са всякакви данни, които могат да индентифицират определено лице




Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Creeping Death]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано16.02.09 16:08



А дали пък телефоните влизат в тези лични данни?





Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Пpacyнceн (грухтящ)
Публикувано16.02.09 16:10



Все се чудя що не вземат "частни лица" да се представят за инженери или адвокати

Може би защото инженерството или адвокатството не е фасулска работа като някои други

|

Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: seymour_stz]  
Автор Creeping DeathМодератор (napalmoff )
Публикувано16.02.09 16:13



Да определено, тарикатските номера са патент на брокерите, и защо да има тема
"Пазете се частни лица се преставят за брокери", а да няма "Брокери ви мамят с еди кви си номера"

И коя тема съм заключил дето може да получи някой помощ

"Депозит" за апартамент?, преди да я заключа предупредих, че вече е говорилня и ще я заключа




Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Creeping Death]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано16.02.09 16:16



"Лични данни са всяка информация, отнасяща се до физическо лице, което е идентифицирано или може да бъде идентифицирано пряко или непряко чрез идентификационен номер или чрез един или повече специфични признаци" - това е легалната дефиниция.
По-скоро считам, че посочването на телефони би представлявало вид реклама, а не лични данни.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: seymour_stz]  
Автор Creeping DeathМодератор (napalmoff )
Публикувано16.02.09 16:16



В отговор на:

А дали пък телефоните влизат в тези лични данни?




По мое тълкуване да, но дори и да не са към личните данни, са си част от конфиденциалността




Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Creeping Death]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано16.02.09 16:16



Ясно. Прав си.
Как да спестим 3% комисионна обаче не е говорилня.

Просто казвам, че като модератор поне би трябвало да прикриваш явната си пристрастност, нищо повече. Не че вече не са го казвали, но няма резултат.
Това имах предвид :-)

ПП - ама тези приказки не са за тази тема...

Редактирано от seymour_stz на 16.02.09 16:18.



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Пpacyнceн]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано16.02.09 16:17



Реално погледнато нищо не е фасулска работа, но темата е неправилно поставена.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Creeping DeathМодератор (napalmoff )
Публикувано16.02.09 16:19



В отговор на:

По-скоро считам, че посочването на телефони би представлявало вид реклама, а не лични данни.




Пряко или непряко. Дори и да не са лични данни, си е нарушено правилото на дира за конфиденциалността което съм дал в червено.

Ама ае стига, че офлудихме темата. Нека брокерите да си кажат каквото имат да си казват




Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: seymour_stz]  
Автор Creeping DeathМодератор (napalmoff )
Публикувано16.02.09 16:27



В отговор на:

Как да спестим 3% комисионна обаче не е говорилня.




Там отдавна никой не пише, а самата тема беше създадена когато не бях мод.
В интерес на истината, понеже не е ефикасна, иначе отдавна да я бях "ковнал"

Най отгоре




Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Creeping Death]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано16.02.09 16:28



Господин Модератор ако още веднъж обощиш брокерите като едно цяло, ще крещя... Ти просто извращаваш всичко което тук се пише... и все в твоя полза, когато се опитваме да кажем и покажем че има огромна разбика между агенции и брокери ти забраняваш да се пишат имена... Ами как хората ще се предпазят... не стига че ти снасяме информация ами ти едно си знаеш едно си баеш... Защо всичко изкривяваш през своя брокеромразещ мироглед... Просто не е истина, това само в България може да стане... да си имаме такъв модератор.. Скапваш клуба... ако това искаш давай, ако ли не се вразуми...

Никога не е късно да станеш за смях...

[

Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Creeping Death]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано16.02.09 16:31



Не ... няма да се оправиш... заболяването ти е хронично и за него лек няма... някои дни си добре но в някои си в много тежка форама... Като днес например...

Никога не е късно да станеш за смях...

[

Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: arrvv]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано16.02.09 16:32



Каква информация точно се "снася" тук?
За един месец аз не прочетох тук нещо, което да не е ясно на нормален средноинтелигентен човек.
Кое е вътрешна информация? Че брокерът трябва да е учтив с клиентите, или че има криза в бранша?

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано16.02.09 16:38



Информация за агенции и брокери които не са коректни... Аз мисля че това трябва да се разисква, а не да се крие, защото както при адвокатите така и при брокерите има доста некадърни... които петнят името на цялата гилдия... Мога да дам доста примери от кои агенции които въобще не съществуват, хората да се пазят, но г-н модератора не дава... Ние тук може само да се плюваме и да си отправяме нападки, кой прав и кой крив... а да се измисли нещо за да не е така положението, но това никой не иска..

Никога не е късно да станеш за смях...

[

Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Creeping Death]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано16.02.09 16:38



Именно за това говоря.
Ама ти си решаваш как да модераторстваш. Просто и на мен вече ми прави лошо впечатление отявлената ти пристрастност. В този дух ако продължиш още малко, ще останат двама-трима само да се дърлят срещу брокерите и форума ще си умре безславно.
А взаимопощта отиде, та се не видя...

ПП - а в темата, която много ти се иска да заковеш най-горе, има откровено погазване на законите. Не би ли трябвало в качеството си на модератор да реагираш, като премахнеш тези призиви, а не да ги ковеш най-отгоре като байрак за неспазване на форумните правила?

Редактирано от seymour_stz на 16.02.09 16:41.



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: arrvv]  
Автор Creeping DeathМодератор (napalmoff )
Публикувано16.02.09 16:42



Много е тънка линията, кои са коректни и кои не. Ами ако лицето плюещо по дадена агенция всъщност прави кофти номер. В тези времена на криза си е доста опасно. Я си представи, че аз блейк и джейми почнеме целенасочено плюене по агенцията ти. Колкото и да ми се иска няма да позволя, нито реклама нито субективни мнения. Съжалявам форума, и мода не са последна инстанция. Както искаш го разбирай




Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: seymour_stz]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано16.02.09 16:44



То пък кога ли е имало взаимопомощ тука?

При всеки опит някой, различен от брокер, да каже нещо, бива нападан и наръфан от "професионалните" брокери... това ли е взаимопомощта?

Разбирам, че ти по една или друга причина си "пристрастен" към брокерите, защо да няма и такива, които са от другата страна?

Клубът ще се оправи, когато престанем да се делим на "брокери" и "поплювковци". А това кога ще стане ли? Сигурно трябва част от брокерите да се разкарат оттук, щото иначе не виждам как ще стане работата. Аз лично се сещам за точно трима, които не спират да се джафкат по всяка една тема пусната тук. Е, ако спрат да го правят (независимо дали ще се махнат, или ще надмогнат "професионалните" си комплекси), всичко ще утихне и клуба ще стане като всеки друг такъв.



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: seymour_stz]  
Автор Creeping DeathМодератор (napalmoff )
Публикувано16.02.09 16:44



Не смятам да ти се обяснявам как ще модераторством повече. Темата е заварена, и аз не забелязах "погазване на законите".
Ако искаш оплачи се на администрацията




Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Creeping Death]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано16.02.09 16:45



Ако съм заслужила защо да не си кажеш... Разбира се... Била съм некоректна, обвиняваш ме в еди какво си и т.н. няма лошо, напротив ще се стремя да не допускам същата грешка... а никой не иска да плюва по агенция... аз изказвам мнение и съм отговорна за думите си...който иска да ми се обади ...

Никога не е късно да станеш за смях...

[

Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: arrvv]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано16.02.09 16:48



В случая, доколкото схващам, става въпрос за чиста измама. Дали някой ще ти свие кинтите, представяйки се за брокер или за гумопродавач, няма никаква разлика. Ако Тръмп е наясно със схемата, вместо да говори тук празни приказки, да сезира съответните органи за проверка на двете "агенции".

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Creeping Death]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано16.02.09 16:49



Абе аз един-два поста по-нагоре ти казах: Първо, ти сам си знаеш как ще модераторстваш, нито ти давам акъл, нито нищо - просто споделям, че даже и мен вече ме дразни пристрастието ти. И второ - не е тук мястото за тази дискусия.
А в "онази тема" точно ти даваш явно противозаконни съвети. Очевидно е защо искаш да заковеш авторските си творения отгоре, ама имай малко модераторско поведение, защото не прилича на пазител на правилата очевадно да ги нарушава, па и да си ги кове най-горе.



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Blake]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано16.02.09 16:50



Блейк, няма взаимопомощ защото никой не иска помощ...Ако зададеш конкретен въпрос мислиш ли че няма да ти отговоря... но на мен ми писна да се отбранявам без да съм виновна в нищо, само защото работя като брокер, ставам автоматично мошеник и мутра и т.н. Ами утре мога да работя друго, пак ли ще съм такава, едно е професията едно е човека... така че ...
И не ти ле се струва странно модератора в този клуб да хули непрекъснато брокерите и то всички....

Никога не е късно да станеш за смях...

[

Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Blake]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано16.02.09 16:52



Абе вие не се ли усещате, че освен заяждания тука друго няма?
Имаше една-две наистина теми за разискване и взаимопомощ, ама те тутакси биват заляти отново с помия и умират. А теми, които очевидно нямат нищо общо с взаимопощ, се толерират и набъбват.
Точно тук идва ролята на модератора - да не позволи да се стига до това, а не да дава всичко от себе си, подпомагайки едната страна, да се подклажда непрекъснато това заяждане.
Казвам го като човек, който работи точно по средата между теб и брокерите. Не съм пристрастен нито към едните, нито към другите.



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано16.02.09 16:54



Хм, къде е състава на измамата?





Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Creeping Death]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано16.02.09 16:55



Не ми се прави на велик. Имената на фирмите могат да се публикуват. Защо не протестираше, когато тук се говори с имена на други фирми?? Ако не тук - колегата може да ги напише в клуб "Списък на черните фирми" или каквото там беше, и да ни каже.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано16.02.09 16:55



и аз бих го направила, но колегите от имот13 незнайно къде изчезнаха и си смениха телефоните...

незнам колегата за кои агенции има впредвид, но при мен дойдоха от имот13 и такъв театър се разигра, че просто ме е яд, че не направих скрита камера за да ви го пусна после

Никога не е късно да станеш за смях...

[

Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: seymour_stz]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано16.02.09 17:01



Виж чл. 209 и следващите от НК и ще си отговориш дали е или не е измама ситуацията, описана от Тръмп.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано16.02.09 17:03



Е аз чл. 209 го знам, ама фактите, които Тръмп излага далеч не са достатъчни, за да разбереш точната фактическа обстановка, та да направиш правилния извод е ли осъществен, или не състава му.



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: yниKaлнa]  
Автор Creeping DeathМодератор (napalmoff )
Публикувано16.02.09 17:04



От както съм модератор няма публикувани имена на фирми. Имаше една тема която съзрях скрита реклама заключих я.
Смятам че идеята за черните списъци е добра. Все пак тук е "взаимопомощ", не "подложи кора"




Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: donald trump]  
Автор dated (незапознат)
Публикувано16.02.09 17:04



"Лошото е сред тези хора се появиха и мошеници, които искат да хванат случайни клиенти на които до им приберат комисината, да им уредят 100% кредит за който също да платят комисион и да не свършат нищо."

Ако искаш може да напишеш по-подробно за какво става въпрос. Без данните им...
Данните - в черните списъци.
И толкоз...



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Creeping Death]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано16.02.09 17:05



"Адрес" променя правилата" - очите ли ме лъжат, или има споменато име???



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Creeping Death]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано16.02.09 17:08



ехееееееееее от кога си станал такъв защитник на агенциите и брокерите...или при теб важи максимата всички в еди кюп...няма добре няма лоши

Никога не е късно да станеш за смях...

[

Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Blake]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано16.02.09 17:08



Отчете ли го този човек, дето ти го напомних вчера? Хайде да промениш въпросната нула...

"При всеки опит някой, различен от брокер, да каже нещо, бива нападан и наръфан от "професионалните" брокери... това ли е взаимопомощта?"


Това тук не е място, на което "някой, различен от брокер" да дойде и да плюе на воля по брокерите. (Или поне не би трябвало да бъде, макар, че прочутият ни модератор се напъва неимоверно да превърне клуба точно в това). Това е място, на което обикновен гражданин да дойде и да зададе въпрос, или да поиска мнение. И да - ВСЕКИ има право да го даде. Но нека мненията си останат НЕНАПЛЮТИ от останалите. Или оборени с интелигентни доводи и факти.

Друга тема е вече вечната препирня КОЙ има право да дава съвети - дали този, който е купил (продал) три имота, или тези, които по цял ден се занимават с това.

А относно прогнозите - нека тези, които ги правят, да се преместят в клуб "Религия и мистика" ...



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: seymour_stz]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано16.02.09 17:10



Така е, но все пак от последното му изречение стигам до заключението, с което не обвързвам никого тук, нали така трябва да се изразя, Хелл, че Тръмп има информация, която не споделя в темата, но която все пак би представлявала основание за разследване на случая от компетентните органи.
Неправилно се изразих в два постинга по-горе, а именно ЧЕ МОЖЕ БИ става въпрос за измама, а дали е или не е измама, това го определя съдът.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: seymour_stz]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано16.02.09 17:11



аз ти обясних защо умират темите. твой проблем е дали ще го разбереш или не. все пак, присъстваш съвсем отскоро тук, и си изтървал няколко златни примера (които не смятам да си губя времето да изравям).

а за да не набъбват темите, модератора трябва да вземе една от двете страни, което той и прави. щото ако вземе страната на брокерите, аз пък бих го обвинил в пристрастност. мисля няма смисъл това да го коментираме повече.

а специално за тебе - вижда се към кой си (без)пристрастен. не знам причината, не искам и да я знам. фактът, че продължаваш да набъбваш тази тема, го доказва.

иначе, няколкото несполучливи опита тук да се възцари мир, завършиха безславно, за което вина имат и двете страни. наблягам на И ДВЕТЕ...



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: yниKaлнa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано16.02.09 17:12



Ще ме прощаваш много, обаче ти за необикновен гражданин ли се считаш? Честно да ти кажа, стилът ти на писане е такъв, че неминуемо води до желание хората (обикновени или не), да те контрират.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано16.02.09 17:15



Ами просто така пестеливо представени нещата абсолютно не могат да ти позволят да квалифицираш каквото и да е. Какво означава: "Взел комисионна, ама не свършил нищо". Комисионна не се ли дължи при вече сключен договор? Ако е платил, значи вече има договор, ерго, нещо свършено. Ако пък е платил предварително някаква комисионна за нещо, на какво основание е платил? Нали все трябва да има основание - договор, било то писмен, или устен? Просто Тръмп не казва абсолютно нищо, освен една декларация: взе пари и не свърши нищо. Няма факти. Няма нищо. И какъв извод да правим сега - на база гадания какво може би се е случило?



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Blake]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано16.02.09 17:17



"а за да не набъбват темите, модератора трябва да вземе една от двете страни, което той и прави"

Напротив, точно това НЕ БИВА да прави, защото игнорира веднага една голяма част от потребителите.
Трябва да бъде, или поне да си дава вид на безпристрастен, и да кастри опитите за конфронтация И НА ДВЕТЕ СТРАНИ.



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: yниKaлнa]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано16.02.09 17:19



Добре, вземам си бележка и добавям единица към нулата. От което резултата, искам да ти кажа, не се променя особено.

---
Друга тема е вече вечната препирня КОЙ има право да дава съвети - дали този, който е купил (продал) три имота, или тези, които по цял ден се занимават с това.
---
Остави това на питащите - най-малкото НЕ СИ ТИ човека, дето да казва КОЙ има право да дава съвета - ако четящите преценят, че могат да ти имат вяра - ще го направят. Съмнявам се обаче това да стане, ако се позачетат малко по-сериозно в написаното от теб последните две седмици. Това е ЛИЧНО МОЕ мнение.
Аналогично и препоръката ти за "Религия и мистика" - ще я прескоча с насмешка - времето ще покаже доколко е мистика, и доколко истина.



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: seymour_stz]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано16.02.09 17:23



ако не си забелязал досега, поне през първите 2 дни модераторстване, модератора беше безкрайно учтив и търпелив към тези, които не спряха да го заливат с помия и сътвориха десетки еднообразни и нямащи нищо общо с тематиката на клуба. Ако аз бях модератора, нямаше да изтърпя и половината от това време, и отдавна главните герои да бяха изритани за поне седмица да си помислят. А сигурно сам прочете какво стана в тези техни излияния - говорещите за комплексите на другите изкараха своите собствени наяве, тези, дето обвиняваха другите в злобеене, не спряха да злобеят по нечий чужд адрес, и т.н. Ти да не би да толерираш това?



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: seymour_stz]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано16.02.09 17:24



Това, че има договор, далеч не значи, че нещо е свършено. Това, че е платил комисиоННо възнаграждение (комисиоН или комисиоНа) без договор, си е проблем на плащащия. Ако дам пари на някого, изобщо не е задължително да сме сключили договор - нито писмен, нито устен. Могат и с опрян на главата пистолет да ми искат пари и аз да ги дам, случки много.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано16.02.09 17:30



Ако дам пари на някого, изобщо не е задължително да сме сключили договор - нито писмен, нито устен.

Напротив, това не е вярно. За каквото и да му ги дадеш, все си е някакъв вид договор. Ако му ги даваш просто ей така, без да очакваш насрещна престация - имаш договор за дарение. Ако му ги даваш, за да му помогнеш за известно време, пък той да ти ги върне после, имаш договор за заем. Ако му ги даваш, за да ти свърши нещо, имаш договор за поръчка, изработка и прочие, в зависимост какво точно ще ти върши. Ако му ги даваш, за да ти даде той нещо друго насреща, имаш продажба.
И всички тези договори могат да бъдат и устни, не е задължително да ги пишеш. Аз те виждам на улицата, и ти казвам: "Братле, на ти пет лева, квото искаш прави с тях, нищо не ща насреща" - ето ти договор за дарение.





Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: seymour_stz]  
Автор Пpacyнceн (грухтящ)
Публикувано16.02.09 17:30



Като е модератор, не значи, че не може да има мнение. Трябва да е безпристрастен относно триенето, заключването и банването. Иначе има пълното право да защитава позицията си, както всеки друг участник във форума.

|

Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Пpacyнceн]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано16.02.09 17:31



Ами че аз нещо друго да съм казвал?



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: yниKaлнa]  
Автор Hani_G (ентусиаст)
Публикувано16.02.09 17:33



ще ти се, като почнат да се сбъдват прогнозите ти предлагам да си смениш работата, защо нямаш никаква идея от цени и пазар, можеш да показваш жилища и затова искаш 6%? Айде няма нужда



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: seymour_stz]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано16.02.09 17:36



Мерси за лекцията, явно наистина учиш право.
Понеже днес явно ми е ден, в който не се изказвам както трябва, добави пред "договор" в моя постинг думата "посреднически", понеже изцяло писах за настоящата случка.
Иначе се съгласявам с теб по отношение на теоретичната ти разработка. Верно днес не ми е в ред главата.



Your future dream is a shopping scheme.

Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано16.02.09 17:40



Не, няма за какво да се извиняваш :-) САмо оспамихме темата, ама просто исках да кажа, че от написаното от Тръмп абсолютно никакъв извод за измама не може да се направи - липсват фактите, има само едно твърдение :-)

А не уча право, практикувам го :-)



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Blake]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано16.02.09 17:42



За да не си спорим безкрайно за правата - аз предложих когато обикновения гражданин зададе въпрос - отговарящият да пише КАКЪВ е. Дали страничен наблюдател, дали брокер, дали адвокат или човек с личен опит в покупко-продажби на недвижими имоти. Защото най-дразнещото е (БЕЗБРОЙ ПРИМЕРИ, вкл НВМодератора!!!) някой от ВАШАТА групичка да закаканиже разни съвети с толкова компетентен тон, че ако не беше опасно за хората - щеше да е само смешно.

Нека човекът, задал въпроса, сам да си прецени на ЧИИ съвети да даде ПОВЕЧЕ тежест, ако разбира се, има разлика в мненията.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: seymour_stz]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано16.02.09 17:43



Е, поне хванах насоката.


То тука неоспамена тема няма, споко.
На Тръмп му чета между редовете, мисля, че той точно това имаше предвид - че са се навъдили мошеници, дето се правят на брокери. Така или иначе той ще си каже, когато се появи, каква е ситуацията.

Your future dream is a shopping scheme.

Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Blake]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано16.02.09 17:46



Много си продуктивен днес! Не мога да ти насмогна в отговорите!



Ако не знаеш - ЧОВЕК НЕ МОЖЕ ДА ИЗБЯГА ОТ МИНАЛОТО СИ! Няма как да назначиш примерно Хитлер на някакво благообразно място, и околните да се зарадват много. Щото, видите ли, 2 дни си вършел работата прекрасно...

"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано16.02.09 17:48



За ТОЗИ клуб аз съм НЕОБИКНОВЕН гражданин. ОБИКНОВЕН съм, когато пиша в клуб Право, например.

Защо ли ми се струва, че това ти е напълно ясно, но пишеш, колкото да има пиперлива разправийка? Което е специалитет на вашата групичка...

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: yниKaлнa]  
Автор Hani_G (ентусиаст)
Публикувано16.02.09 17:54



Ти наистина тук си необикновен човек, огромни претенции и никакво покритие, само глупости, а относно съветите ти, трябва да се прави точно обратното !!! Пак ще кажа, че нямаш никаква идея от пазари, цени, затова твойте съвети са антисъвети, точно обратното трябва да се прави на това което казваш. Осъзнай се малко, какви глупости пишеш...



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Hani_G]  
Автор spgufi2 (пристрастен)
Публикувано16.02.09 17:59



Великий малък Че, пак се изпускаш, ще докладвам на Модератора и ще те накаже до стената !



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: spgufi2]  
Автор Hani_G (ентусиаст)
Публикувано16.02.09 18:02



същото важи и за теб.



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Blake]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано16.02.09 18:28



Ами ако искате, що не си направите една оф-лайн среща, па да се хванете за косите както трябва, ами само разваляте хубавия бой с кавгите си тука.
За жалост добрата идея за клуба обаче само губи от такива като вас. И няма кой да въведе ред, щото... да не споменаваме напразно името Му, отявлено играе в единия отбор и само ви гледа сеира, та като леко скандалчето затихне, да го разпали с все сила.
Някакси други ми бяха очакванията за тук. И няма защо да се чудите, че никой освен вас не влиза в клуба. Няма и да влезе.



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Hani_G]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано16.02.09 18:50



"Ти наистина тук си необикновен човек, огромни претенции и никакво покритие"


А твоето покритие мога ли да го чуя?

И още - да си ме чул някога да правя прогнози? И изобщо - да правя нещо друго, освен да пиша по практични въпроси, свързани със сделките с недвижими имоти? (Извън, естествено, подобаващите отговори на вашите глупости и обиди. Не съм човек, който да понася безропотно несправедливости, още по-малко - изречени от некомпетентни комплексари)

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема ПРИЗНАВАМ СИнови [re: yниKaлнa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано16.02.09 18:54



че съм НЕКОМПЕТЕНТЕН КОМПЛЕКСАР. Моля Модът да не банва УниКална, тъй като това е самата истина.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: ПРИЗНАВАМ СИнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано16.02.09 18:59



Е, щом признаваш, че си произнасял(а) несправедливости - може и да си такъв (ава) наистина.

Модът сигурно ще се прибере вкъщи след малко. Споко, сигурно ще ме банне. Търся си сега кърпичка - за сълзите си...



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: seymour_stz]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано16.02.09 21:25



За съжаление тук можеш да видиш само нападки и забележи към брокерите , няма добри брокери всички сме в кюпа на лошите, алчните и наглите...Един човек преди време се беше обърнал с молба да му помогнем да си купи имот в България, да го ориентираме в цени и т.н., можеш само да погледнеш темата в какво се превърна...А като споменен че г-н модератора е мотика лопата в зависимост от настроението, но винаги против брокерите, можеш да предположиш в какво се превръща този клуб... Блейк едно си знае едно си говори, когато му задам конкретен въпрос - отговор няма, Хани пък въобще не е в България момчето, но раздава с размах съвети и даже направо се опитва да се налага... Дзоро перманентно се заяжда, така че нищо ново, Джейм въобще за имоти не говори само за брокери, а г-н Модератора направо си е целенасочено против нас.. е как може да се говори нормално и да се обсъждат НИ, не може...
Тук сме го превърнали в комплексарски клуб, всеки си избива комплексите на гърба на другия...

Никога не е късно да станеш за смях...

[

Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: arrvv]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано16.02.09 23:15



Да, видях, за съжаление



Тема След като няма ценз за брокер НИ,нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано17.02.09 00:35



какво пречи на когото и да е да се представи за такъв?

На практика какви са "креватните брокери" - да запитам ... не са ли точно същите частни лица

По тази същата логика - ако аз като частно лице се представя за "креватен" - нима е измама примерно?




Тема Виждаш ли,нови [re: arrvv]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано17.02.09 00:41



присъствието ти в тоя клуб не е задължително.
Стига се оплаква, не получаваш незаслужено отношение. Нито ти, нито другите наглеци.
Пак си помисли за какво е тоя клуб, все ми се струва че тесногръдо си представяш нещо брокерско...е, уекинко си в грешчица, затова и някак ти е дискомфортно напоследък тук






Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: arrvv]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано17.02.09 10:08



продължаваш с неаргументирани мнения и откровени лъжи - чакам да ми посочиш смислен въпрос, на който не съм ти дал отговор, МОЛЯ!

Иначе аз да коментирам ли вашето поведение - ти непрекъснато се заяждаш за каквото и да било, униКална държи винаги да е най-компетентната, ако се окаже, че не е, се заяжда непрекъснато за глупости, гуфито е г-н Голямата Работа - никой не може нищо да го пита или да му каже, щото (питащия/казващия) е комплексар и злобар, евентуално поплювко. Свестна приблизително си отговаря на името, с леки забежки тип "и аз съм брокер", както и г-н тръмп - обикновено с последните двама може да се говори сравнително нормално и културно.



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: yниKaлнa]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано17.02.09 10:19



Аз лично бих посъветвал всеки, който има МАЛКО мозък в главата си, да се допита до адвокат, а не до форум. Щото и аз мога да си сложа табелата "АНИ" и да давам акъл за каквото се сетя, с претенциите че съм АНИ, схващаш ли? Имаш ли някакви конкретни доказателства, че всъщност си брокер? Нещо диплома, тапия и т.н.? А ако покажеш какъвто и да е документ, какво доказателство имаш, че зад името, написано на него, стоиш ти? Айде да не изпадам в още подробности, тук всеки може да се представи за Наполеон, въпроса е отсрещните да не му се връзват на 100%.

Всъщност, целта на клуб за взаимопомощ е лицето, което пита, да събере максималко възможно количество информация от себеподобни (в смисъл, изпаднали някога в аналогична ситуация, или такива които знаят нещо за ситуацията като цяло). Няма значение дали отговорите са от специалист или не. Всеки РАЗУМЕН човек, след като събере първоначално някаква информация по запитването си, ще я подложи на анализ, търсене и доразвиване. Идеята е тук да хване просто онова зрънце, от което да започне. А и какво значение има кой от отговарящите какъв е? Дори и да отговаря брокер, питащия как може да се застрахова, че това не е менте-брокер, креватен-брокер, пишман-брокер или какъвто и да е друг? Или може би трябва да приеме, че само ти и още 5 човека тук сте Най-Големите ли? Не ставай смешна, попрекаляваш в самолюбието си.

И откъде си сигурна, че примерно (!!!) ще дадеш на питащия изчерпателен отговор на тема селскостопански парцели? Ако ти като брокер си продала (пак примерно) 10 такива, дали имаш идея дали Дзоро примерно не е продал 30, и има вероятност да е доста по-компетентен от тебе?

Предполагам разбираш накъде бия - не искам пак да се почне със заяждания, просто престанете да се мислите за Боговете на НИ - и вие сте обикновени хора като всички останали.

Нека човекът, задал въпроса, сам да си прецени на ЧИИ съвети да даде ПОВЕЧЕ тежест, ако разбира се, има разлика в мненията.

Изключително верен съвет. Дано човекът да не си гради мнение на база етикетчета кой какъв (иска да) е, а на база анализ на получената информация!!!



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Blake]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано17.02.09 10:32



Нищо от това, което си написал, не променя моята молба за афиширане кой-кой е, когато пише. Естествено, ако има честност и коректност. Аз лично НИКОГА няма да давам съвети за нещо, в което не съм сигурна. Провери в темите на външни посетители дали непременно се обаждам навсякъде. Ако не се чувствам достатъчен специалист - просто си мълча. Или пиша - не съм сигурна. Потърси и ще видиш.

Целият проблем е, че ПОВЕЧЕТО ОТ ВАШАТА ГРУПИЧКА (и трябва да го признаеш, ако си честен!!!!!!!!!) НЯМАТ този вътрешен самоконтрол и САМООЦЕНКА. Те плясват веднага мнение, без да указват от къде са го научили, или поне да пишат "това е лично мое мнение". И то - с компетентен тон. ТИ САМИЯТ не може да не си установил, че често тези мнения са НЕВЕРНИ. И понеже няма как човек да глътне хапче за самоконтрол и самооценка - универсалният подход е ДА СЕ ПИШЕ КОЙ КОЙ Е в отговориТе. Тогава наистина "Нека човекът, задал въпроса, сам да си прецени на ЧИИ съвети да даде ПОВЕЧЕ тежест, ако разбира се, има разлика в мненията. "
Дали обявяването ще е лъжа.... това четящият сам ще си поеме като риск. Но поне ние тук се познаваме. И ако някой от вас се представи за брокер - ще го спипаме веднага...(то май в този клуб освен ние и вие - друг не пише, така че - измамите няма да са толкова трудни за улавяне)



Пък и надали си мислиш, че тези, които задават тук въпроси, ще предприемат РЕШАВАЩА крачка само и единствено следвайки нашите (ИЛИ ВАШИТЕ )съвети.


"Дано човекът да не си гради мнение на база етикетчета кой какъв (иска да) е, а на база анализ на получената информация!!!" - А АКО ИНФОРМАЦИЯТА Е ОПРЕДЕЛЕНО НЕКОМПЕТЕНТНА, НО ДАДЕНА С ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВЕЩ ТОН??

"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: yниKaлнa]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано17.02.09 10:39



Провери в темите на външни посетители дали непременно се обаждам навсякъде. Ако не се чувствам достатъчен специалист - просто си мълча. Или пиша - не съм сигурна. Потърси и ще видиш.
---
това и аз го казвам за себе си, можеш да провериш аналогично...


универсалният подход е ДА СЕ ПИШЕ КОЙ КОЙ Е в отговориТе
---
нищо вярно няма в това - дето се вика, някой спокойно може да пише, че е министъра на финансите, както ти пишеш че си брокер... непознатия човек дали ще повярва? А ако някой пишман-креватен-брокер даде съвет с изключително вещ тон, споменавайки накрая че е брокер, какво правим?


А АКО ИНФОРМАЦИЯТА Е ОПРЕДЕЛЕНО НЕКОМПЕТЕНТНА, НО ДАДЕНА С ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВЕЩ ТОН??
---
Ако е така, при последващия анализ това ще се установи. все пак, ако ти кажат в някой клуб, че краставиците са червени, при опита ти да намериш снимка на червена краставица в интернет (например) определено ще попаднеш на камък...

Така че вярвай ми, етикетчето, което всеки си слага - нищо не говори...



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Blake]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано17.02.09 10:49



Колко агенции са ти ти отказали оглед заради комисионна? това те питах поне три пъти но ти не ми отговори...

Никога не е късно да станеш за смях...

[

Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: arrvv]  
Автор Creeping DeathМодератор (napalmoff )
Публикувано17.02.09 11:08



На мен ми отказаха, оглед на къща в Нови хан Трябва да поровя да видя коя е агенцията, ще ти я пратя на лична. Отделно спгуфи обясняваше на Блейк, че ако не му плати комисисионна, ще види имот през крив макарон




Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Creeping Death]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано17.02.09 11:40



Едно е да кажеш едно е да откажеш...

Никога не е късно да станеш за смях...

[

Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: arrvv]  
Автор Hells bellsМодератор (napalmoff )
Публикувано17.02.09 11:43



Ми нали се сещаш, че не и се молих. Прескочих я

.

Ама ако ми беше харесала къщата можеше и да и платя. Както направих с апартамента . Хареса ми платих си, не че ми хареса обслужването ама ся, нема са правим на по циганин от брокерите




Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Hells bells]  
Автор spgufi2 (пристрастен)
Публикувано17.02.09 11:47



Ще се оплача на другаря модератор, дето наричаш брокерите цигани ! Виждаш ли кой започва първи, а дъвка ?



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: spgufi2]  
Автор for whom the bell tollsМодератор (napalmoff )
Публикувано17.02.09 11:49



Оплачи се.






Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: spgufi2]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано17.02.09 11:51



В езика ни е навлязъл изразът "циганЯ се", "въртя цигански номера" и изобщо словосъчетания, базирани на циганските нрави.



Your future dream is a shopping scheme.

Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Hells bells]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано17.02.09 11:52



Виж на този свят всеки си има разбирания и начин на мислене... Щом така си преценил, то господ бави но не забравя, така че някой път и ти ще бъдеш шляпнат.... и прескочен



Никога не е късно да станеш за смях... [

Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Hells bells]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано17.02.09 11:54



И обиждаш????



Никога не е късно да станеш за смях... [

Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: arrvv]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано17.02.09 11:54



Хаха, това 11 божа заповед ли е? Не прескачай посредника, ХАХА, искрено ме разсмя, сега чакам божият гняв да се изсипе върху Хелл.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: arrvv]  
Автор for whom the bell tollsМодератор (napalmoff )
Публикувано17.02.09 11:55



Аз на сила пари не взимам

.
А да ми се дърви някаква леля с израза
"Нашата агенция взима еди колко си така, че ще правиме ли оглед" и да ми говори на "ти" без да ме е видяла. Не е познала




Тема Офф - бръкна ми да не ти казвам къденови [re: for whom the bell to]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано17.02.09 11:57



с пунктуация и граматика.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: for whom the bell to]  
Автор spgufi2 (пристрастен)
Публикувано17.02.09 12:06



Не аз, народът го е казал - "Дай на прост човек власт и му гледай сеира !".



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: arrvv]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано17.02.09 12:10



Колко агенции са ти ти отказали оглед заради комисионна? това те питах поне три пъти но ти не ми отговори...
---------------------------

Айде сега трезво да преценим кой е заслепен от злоба и/или чете между редовете:

13.02.09 17:04



Блейк, не ми отговори на въпроса: Колко агенции са ти отказали оглед заради комисионна??? И най-вече кои се те????
------------------------
13.02.09 17:07


агенциите са 2, имена не помня, щото както писаха тука - не се интересувам кой продава - обаждам се на обява за ново строителство, вдига ми агенция. Мен ме интересува апартамента, не агенцията...

На втория отказ всъщност ми светна лампичката че просто мога да обиколя района и да си намеря сам сградата дето ме интересува.
---------------

Днеска сме вече 17.02.09, питаш ме отново, пак ли да отговарям, или това достатъчно за да ти затвори поне за малко голямата уста?



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Blake]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано17.02.09 13:06



Блейк не злобея, просто като пиша тук не е нищо лично към никой, просто темперамента ме гони, всеки си има някакви принципи и цели, тях се опитвам да ги защитавам...

Никога не е късно да станеш за смях...

[

Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: arrvv]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано17.02.09 13:41



очаквах поне едно "а, извинявай, не видях", но ще се направя, че и това е достатъчно като отговор...

иначе "просто като пиша тук не е нищо лично към никой", съчетано с конкретни имена, малко не ми се връзва, шъ знайш





Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Blake]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано17.02.09 13:54



Ако държиш на извинение добре ИЗВИНЯВАЙ отговора ти ми е убегнал... Блейк ти за мен нямаш нито визия нито глас, ти за мен си "мнение"... надявам се да ме разбираш... Когато аз не съм съгласна с нещо няма как да не спомена име, то даже не е и име...

Никога не е късно да станеш за смях...

[

Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: arrvv]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано17.02.09 13:57



благодаря за извинението, приемам го



иначе ме учудва как така говориш хем без да визираш никого определено, хем няма как да не споменеш конкретни ... хм... имена да кажем.



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Blake]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано17.02.09 14:03



Блейк аз не съм съгласна с твоето мнение, но нямам нищо лично против теб... защото тук сме на различно мнение, но може да сме от един отбор, например ЦСКА...

Или по други въпроси вненията ни да се покриват... така че... "нищо лично, просто бизнес"

Никога не е късно да станеш за смях... [

Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: arrvv]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано17.02.09 14:11



Така казано, е абсолютно вярно и приемливо за мен твърдение. Стига да не е подкрепено с "абе кво ги слушате тези тука простаци, не виждате ли, че само се заяждат"... Тогава вече не мога да приема тезата ви





Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Blake]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано17.02.09 14:43



"Стига да не е подкрепено с "абе кво ги слушате тези тука простаци, не виждате ли, че само се заяждат"..
---------------------------------------------------------------------
А какво е мнението ти за изказвания, продкрепени с : "Абе кво ги слушате тия наглеци, лъжци, крадци, мутри, мошеници - брокерите, не виждате ли, че само се заяждат"????????

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: yниKaлнa]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано17.02.09 15:06



за съжаление е точно така - личи си най-малкото по офанзивата срещу реда и в частност модератора от последните няколко дни. Аз повечето от написаното от вас през последните няколко дни не мога да го охарактеризирам като друго освен заяждане от ваша страна...



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Blake]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано17.02.09 15:10



"ТОЧНО ТАКА" са и двете посоки. Ами нали затова сме тук - и вие, и ние - за да се заяждаме!



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Blake]  
Автор fortuna_ (заслужена)
Публикувано17.02.09 19:14



Юридически лица се представят за брокери....





Тема Оффф,нови [re: arrvv]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано18.02.09 22:44



сега пък на него ли ще му ядеш главата ?







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.