Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:17 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: seymour_stz]  
Автор Creeping DeathМодератор (napalmoff )
Публикувано16.02.09 16:27



В отговор на:

Как да спестим 3% комисионна обаче не е говорилня.




Там отдавна никой не пише, а самата тема беше създадена когато не бях мод.
В интерес на истината, понеже не е ефикасна, иначе отдавна да я бях "ковнал"

Най отгоре




Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Creeping Death]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано16.02.09 16:28



Господин Модератор ако още веднъж обощиш брокерите като едно цяло, ще крещя... Ти просто извращаваш всичко което тук се пише... и все в твоя полза, когато се опитваме да кажем и покажем че има огромна разбика между агенции и брокери ти забраняваш да се пишат имена... Ами как хората ще се предпазят... не стига че ти снасяме информация ами ти едно си знаеш едно си баеш... Защо всичко изкривяваш през своя брокеромразещ мироглед... Просто не е истина, това само в България може да стане... да си имаме такъв модератор.. Скапваш клуба... ако това искаш давай, ако ли не се вразуми...

Никога не е късно да станеш за смях...

[

Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Creeping Death]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано16.02.09 16:31



Не ... няма да се оправиш... заболяването ти е хронично и за него лек няма... някои дни си добре но в някои си в много тежка форама... Като днес например...

Никога не е късно да станеш за смях...

[

Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: arrvv]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано16.02.09 16:32



Каква информация точно се "снася" тук?
За един месец аз не прочетох тук нещо, което да не е ясно на нормален средноинтелигентен човек.
Кое е вътрешна информация? Че брокерът трябва да е учтив с клиентите, или че има криза в бранша?

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано16.02.09 16:38



Информация за агенции и брокери които не са коректни... Аз мисля че това трябва да се разисква, а не да се крие, защото както при адвокатите така и при брокерите има доста некадърни... които петнят името на цялата гилдия... Мога да дам доста примери от кои агенции които въобще не съществуват, хората да се пазят, но г-н модератора не дава... Ние тук може само да се плюваме и да си отправяме нападки, кой прав и кой крив... а да се измисли нещо за да не е така положението, но това никой не иска..

Никога не е късно да станеш за смях...

[

Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: Creeping Death]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано16.02.09 16:38



Именно за това говоря.
Ама ти си решаваш как да модераторстваш. Просто и на мен вече ми прави лошо впечатление отявлената ти пристрастност. В този дух ако продължиш още малко, ще останат двама-трима само да се дърлят срещу брокерите и форума ще си умре безславно.
А взаимопощта отиде, та се не видя...

ПП - а в темата, която много ти се иска да заковеш най-горе, има откровено погазване на законите. Не би ли трябвало в качеството си на модератор да реагираш, като премахнеш тези призиви, а не да ги ковеш най-отгоре като байрак за неспазване на форумните правила?

Редактирано от seymour_stz на 16.02.09 16:41.



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: arrvv]  
Автор Creeping DeathМодератор (napalmoff )
Публикувано16.02.09 16:42



Много е тънка линията, кои са коректни и кои не. Ами ако лицето плюещо по дадена агенция всъщност прави кофти номер. В тези времена на криза си е доста опасно. Я си представи, че аз блейк и джейми почнеме целенасочено плюене по агенцията ти. Колкото и да ми се иска няма да позволя, нито реклама нито субективни мнения. Съжалявам форума, и мода не са последна инстанция. Както искаш го разбирай




Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: seymour_stz]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано16.02.09 16:44



То пък кога ли е имало взаимопомощ тука?

При всеки опит някой, различен от брокер, да каже нещо, бива нападан и наръфан от "професионалните" брокери... това ли е взаимопомощта?

Разбирам, че ти по една или друга причина си "пристрастен" към брокерите, защо да няма и такива, които са от другата страна?

Клубът ще се оправи, когато престанем да се делим на "брокери" и "поплювковци". А това кога ще стане ли? Сигурно трябва част от брокерите да се разкарат оттук, щото иначе не виждам как ще стане работата. Аз лично се сещам за точно трима, които не спират да се джафкат по всяка една тема пусната тук. Е, ако спрат да го правят (независимо дали ще се махнат, или ще надмогнат "професионалните" си комплекси), всичко ще утихне и клуба ще стане като всеки друг такъв.



Тема Re: Частни лица се представят за брокеринови [re: seymour_stz]  
Автор Creeping DeathМодератор (napalmoff )
Публикувано16.02.09 16:44



Не смятам да ти се обяснявам как ще модераторством повече. Темата е заварена, и аз не забелязах "погазване на законите".
Ако искаш оплачи се на администрацията




Тема Re: Частни лица се представят за брокери [re: Creeping Death]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано16.02.09 16:45



Ако съм заслужила защо да не си кажеш... Разбира се... Била съм некоректна, обвиняваш ме в еди какво си и т.н. няма лошо, напротив ще се стремя да не допускам същата грешка... а никой не иска да плюва по агенция... аз изказвам мнение и съм отговорна за думите си...който иска да ми се обади ...

Никога не е късно да станеш за смях...

[


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.