Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:44 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Преди да коментирам каквото и да енови [re: yниKaлнa]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано09.02.09 09:52



Лельо, за сведение на посрещачите, работя така от доста преди кризата, да речем последните 6-7 години. Нищо не ме гази, освен работата



Колкото до кризата - да, по света ще свърши до лятото, после почва у нас. Ако още не си разбрала - ще го разбереш...



Тема Re: Благодаря на всички :))нови [re: Blake]  
Автор spgufi2 (ентусиаст)
Публикувано09.02.09 10:08



Кое от написаното не съм писал и аз ?



Тема Re: Преди да коментирам каквото и да енови [re: yниKaлнa]  
Автор Dzoro (tipster)
Публикувано09.02.09 11:19



Що ми се струва, че си се фанала за новината по НОВА като удавник за ... комисион..



Became she, what she became!

Тема Re: Благодаря на всички :))нови [re: spgufi2]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано09.02.09 13:54



Кое от написаното не съм писал и аз ?
-------------

кое ли:

1. Размера на комисионата - визирам 3%, а не 6, както ти се привиждат на тебе
2. Нещо не можахме да се споразумеем, че не ти дължа нищо, ако се обадя по твоя конкретна реклама на конкретен имот

например за тези двете какво ще кажеш? според мен всичко, което написах, е точно, никой не е ощетен за нищо... явно ти обаче мислиш другояче



Тема Re: Благодаря на всички :))нови [re: Blake]  
Автор spgufi2 (ентусиаст)
Публикувано09.02.09 17:46



За 888-ми път ще ти напиша - 6% Е КОМИСИОНА, факта, че още обсъждаш това показва колко ти е акъла.



Тема Re: Благодаря на всички :))нови [re: spgufi2]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано10.02.09 09:25



6% ТИ СЕ ИСКА да е комисионата. Сега ше видиш какваопашка от клиенти ще завие като въведете 6%.





Тема Re: Благодаря на всички :))нови [re: Blake]  
Автор spgufi2 (ентусиаст)
Публикувано10.02.09 10:18



Ако не бе толкова заслепен от злоба, отдавна да си разбрал, че комисиона винаги е бил 6 %, ако досега се делеше между продавач и купувач, съответно между две АНИ, сега някои фирми ще си го искат само от продавача, т.е. вече ще получават повече пари. А я си помисли - АНИ предлага имот , за който ще получи 6-те си процента от продавача, купувача обаче също си е наел брокер, дали ще му плаща, как смяташ?



Тема Re: Благодаря на всички :))нови [re: spgufi2]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано10.02.09 11:16



сега някои фирми ще си го искат само от продавача, т.е. вече ще получават повече пари
-----
А я кажи за другите фирми дето ше трябва да работят без пари (да търсят имот за купувачи), че ми е безкрайно интересно



А процента винаги е бил 3% - това, което са ми искали НА МЕНЕ. Колко иска и колко получава агенцията - не ме е*е...

-----------
Сега остава всеки потенциален купувач да реши дали ще се раздели с 6% от реалната цена на имота си, или ще увеличи цената му с 6%, което ще я направи НЕреална. Е, има възможност и да реши да не се реди за обири на трето гише, което ще е правилният подход



Тема Re: Благодаря на всички :))нови [re: Blake]  
Автор spgufi2 (ентусиаст)
Публикувано10.02.09 11:23



Точно така, това също е писано безброй пъти, от теб са искали 3 % , от отсрещната страна - също, не стават ли 6 ? Точно това питах - как си представяш, че някой някому ще работи без пари ? Ако моя клиент е купувача, ще ми плати, 3 %, а колегите дали и колко получават, въобще никого не касае, така е било винаги, не мога да разбера какво е новото, процента е и ще бъде 6.



Тема Re: Благодаря на всички :))нови [re: spgufi2]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано10.02.09 12:21



а, чакай малко, според "новото положение" брокерите на продавача вземат 6%, а брокерите на купувача - бутилка студена минерална вода... какви 3% бълнуваш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.