Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:02 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Още простотиинови  
Автор bipet (досаден)
Публикувано30.01.09 21:16



Видимо е желанието на брокерите в Техния клуб да се спазват Техните правила:
1. Въпрос на молителя.
2. Отговор на Брокера
3. Продължителни аплодисменти, преминаващи в овации.
Да, ама не.
Понеже брокерите са си въобразили, че конюнктура е равно на квалификация, че конюнктурата дава значимост, най-нагло раздават тук безапелационни изказвания. Не мнения, а изказвания от последна инстанция.
Когато брокерите смятат, че клуб Недвижими имоти е техният професионален клуб, значи са повярвали, че конюнктура значи стойност.
Кои въобще каза, че трябва да четем техните простотии.
И дълбокомислено да ни обясняват, че делят комисионата между продавач и купувач за наше улеснение.
И да реват тука, що гледаме в тяхното канче. Щото конюнктурата го напълни с нашият труд, затова. И защото всеки един от пишещите тук утре може да стане брокер, но обратното не може. Да повторим – всеки един от пишещите тук утре може да стане брокер, обратното не може. Пък вие си ревете колкото искате, това е истината.

Най - интересното в този клуб, е че наглостта на брокерите всъщност прелива канчето на нашето търпение . На мен, а сигурно и на много други не ми пука за брокерските комисиони. Въобще не ме интересуват.
Донкихотовщината не ми е любимо занимание.
В този клуб на първо място се вижда брокерската безпардонност.
Не само професията ви е такава, но и клубното ви държане.
И веднага получавате същото. Това тук си стана като забавление.

Ако сега някой каже, че кучетата си лаят, а кервана си върви, значи е от домашните ни брокери. Дали е преценил правилно, е друг въпрос.
Защото едно са грубостите, а друго е, да ви кажем какво наистина мислим за вас. Няколкото наистина пишман литератора, маскирани като брокери. Още не сме го направили. Все още гледаме, как крадеца вика дръжте крадеца.



Тема Re: Още простотиинови [re: bipet]  
Автор Пpacyнceн (грухтящ)
Публикувано30.01.09 22:45



Вероятно доста си се ядосал на някоя от глупостите им в другите теми (напоследък нямам нерви да ги чета всичките). Но всичко, което казваш, е вярно. Сега естествено ще ти се нахвърлят и ще почнат да обясняват колко важен е трудът им, колко са квалифицирани и как без тях и продавачи, и купувачи са изгубени.

Истината е, че ако наистина трудът им беше важен, нямаше да има нужда те постоянно да се напъват ни убеждават в това и да узурпират клуба. Но, какво да се прави, това са обичайните тактики на паразитите

Доста се нагушиха последните години и се помислиха за голяма работа, ноооо моментът да им просветне вече идва.

|

Тема Re: Още простотиинови [re: Пpacyнceн]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано30.01.09 23:26



След като ние сме излишните тук, аз се оттеглям, пишете си, злобейте си, каквото искате правете, без това тук е заприличало на бойно поле, на което освен словестни атаки и глупости нищо друго няма... Купувайте, продавайте, каквото душа ви иска, но дано се укротите, за да може някой ден да се води нормален диалог...

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: Още простотиинови [re: arrvv]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано30.01.09 23:43



Не се впрягай. Най-малко ти си виновна.



Тема Re: Още простотиинови [re: Пpacyнceн]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано31.01.09 00:35



Хайде аз да съм, че съм може би от най-виновните.


------------------------------------------------------
""Вероятно доста си се ядосал на някоя от глупостите им в другите теми ""
----------------------------------------------------
Не знам какво толкова пък се ядосвате. Смешни сте даже с тези монолози (някои от вас).

Това, както взаимно се разбрахме, е КЛУБ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ В РАЗДЕЛ ВЗАИМОПОМОЩ Какво се случва? Влиза някой случаен човек и задава въпрос. Отговаря който свари - ако е на линия, ако е отворил темата, ако си няма друга работа. Отговарят и брокери, и не-брокери. Обаче, забележете, когато отговори брокер - настава "веселбата". Накачулват се 3-4 броя нахъсени типове, които веднага разводняват темата на нещастния човечец с хиляди хули и критики по адрес на брокерите. Не можете ли да си траете? Не можете ли да напишете САМО, САМО И САМО мнението си по дадения казус? Или като Мирча Кришан използвате всеки възможен случай, за да развъртите нещата до любимата си тема - краставицата? Пардон - колко сме гадни, алчни, неграмотни, некомпетентни и пр, и пр.

Ми хайде спрете се вече! Може и такива да сме - и какво от това? Всеки е такъв, какъвто е. Това тук не е клуб "Макаренко" и никой не ви е викал да ни възпитавате. Нито пък е клуб "Прокуратура", за да ни повдигате обвинения. ПишЕте по темите. Ако не сте съгласни с нещо, написано от брокер - пишЕте "Аз пък мисля, че..." и толкоз.

Гледайте си вашите "идеални" животи и престанете да се бъркате в нашите.

А ако сте си изпатили от АНИ - има си клуб "Черен списък на фирмите" - пишете КОНКРЕТНИ оплаквания, с КОНКРЕТНИ имена. Няма защо да клечите тук и да дебнете кой от нас какво ще каже, за да го атакувате веднага.

Не вярвам да сте толкова наивни, за да смятате, че писаното тук от вас ще повлияе изобщо НЯКАК на дейността на АНИ. Много неща влияят, но НЕ И ВАШЕТО ПРИСЪСТВИЕ И УЧАСТИЕ ТУК.

И понеже надали го вярвате - остава обяснението, че пишете тук или от нямане какво да правите, или за да избивате комплекси.

ИСКАМ ДА ЗНАМ ТОГАВА, за да има равноправие, КОЙ ОТ ВАС ТОЧНО КАКВО РАБОТИ. Може би можем и ние да кажем по някоя "ласкава" дума за вашите гилдии? (Например - кой точно е определил каква трябва да е цената за изработването на един сайт? Или кой точно е определил колко трябва да "бутнеш" на доктора, за да изроди жена ти нормално? Или кое точно кара адвокатка да ми каже "Аз за по-малко от 1000 лв в зала не влизам"?)

Обаче силно се съмнявам, че някой от вас изобщо ще признае с какво се занимава.

А трудът ни, Прасунсен, е точно толкова важен, колкото се търси. Не ми излизай (ти и другите умници) с номера, че СЕГА ВЕЧЕ никой не ни търсел. Търсят ни по-малко, защото ИЗОБЩО НЯМА пазар на недвижими имоти. Хората се ОСЛУШВАТ. А за какво да ни търсят, докато се ослушват? Да си пием кафето? Да, случва се, но само с бивши клиенти. Доволни.

Бъдещите ще ни затърсят, когато живне пазарът. Не се съмнявай. А независимо как, той ще живне.

"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Съгласих се.нови [re: yниKaлнa]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано31.01.09 00:54



"Бъдещите ще ни затърсят, когато живне пазарът. Не се съмнявай. А независимо как, той ще живне."

Ще търсят бъдещите брокери. Но няма да сте вие, никой от вас няма да оцелее 2-3 години, когато изобщо пазара ще се раздвижи отново.




Тема Re: Още простотиинови [re: yниKaлнa]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано31.01.09 01:22



Като толкова много отговаряш на незнаещите, може ли да кажеш от няколкото хиляди твой постинга, колко са конкретните отговори.
Ти май наистина не се усещаш кои тука е с литературни напъни. Да не кажа нещо друго.



Тема Re: Съгласих се.нови [re: jamie]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано31.01.09 06:47



Не си в час. Брокерът е жилаво същество. Ще оцелее. А и доста пара е натрупал и може да си разреши лукса да задреме в зимен сън. Или да тегли малко евра от сметката и да пообиколи света по времето на затишието. (Сега е удобен момент за екскурзия в Египет. Или в най-южната част на Гърция.) Че иначе ни отпуск виждаме, ни свят - от работа... През останалото време ще си подредим папките, дето са се трупали от години в шкафовете в офисите, ще изхвърлим ненужните бумаги, ще отделим повечко време на семействата си (до гуша им беше дошло да им се прибираме в 9 часа вечерта и уйкендите все "ПАК ЛИ ИМАШ ОГЛЕДИ??!!??")...

Пък и пазарът го виждам раздвижен още през лятото.

Той и без това не е умирал напълно. За хората, които сме с много бивши клиенти, чешмичката още капе. А нали знаеш - по любимата ви схема "3%+3%"

- и една сделка на 2 месеца стига, за да не умрем от глад!

Редактирано от yниKaлнa на 31.01.09 07:01.



Тема Re: Съгласих се.нови [re: yниKaлнa]  
Автор Highway to hell (napalmoff )
Публикувано31.01.09 08:16



Пък и пазарът го виждам раздвижен още през лятото.

Вервай си, а да видим защо мислиш така. Отгоре ли ти го казаха, или опита ти натрупан през времето когато се продаваше на "идеен проект"




Тема Re: Още простотиинови [re: bipet]  
Автор Highway to hell (napalmoff )
Публикувано31.01.09 08:23



Няма нужда от коментар. Просто си прав от първата до последната буква





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.