Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:25 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Боговете сигурно са полуделинови [re: spgufi2]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано27.01.09 11:31



Да, защото не виждам смисъл. Но ако някой е разгневен от нещо (както въпросните клиенти), не е необходимо да им се отвръща със същото, така си мисля.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Боговете сигурно са полуделинови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор spgufi2 (ентусиаст)
Публикувано27.01.09 11:40



Ама те масово лъжат ! Ако проследиш писанията на един от тях, ще видиш, че той "в тази сделка бях купувач", "не съм дорасъл да бъда купувач", "снощи ходих на оглед, брокерката не знаеше нищо за апартамента", според обсъжданата ситуация, той спретва една "случка", само и само да доказва колко ние сме невежи и колко той е велик. И не е само той. Всъщност моите клиенти не пишат тук, те си работят работата, изкарват си паричките от това, от което разбират, а за имоти си търсят мен и си плащат.



Тема Re: Боговете сигурно са полуделинови [re: yниKaлнa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано27.01.09 11:52



В "нашия" клуб много рядко влизам поради причини, че там обикновено не се води нормален диалог.



Your future dream is a shopping scheme.

Тема Re: Боговете сигурно са полуделинови [re: spgufi2]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано27.01.09 11:54



Не се пени, никой не може да каже ТИ как работиш, просто защото не ти е бил клиент. На тебе обаче никой не ти дава правото да отричаш случки, които са се случили между лица, които въобще не познаваш. На всичкото отгоре, тотално отричаш да са съществували. Я се замисли малко, всичките сделки през тебе и минават, че да имаме мнението ти за компетентно?



Тема Re: Боговете сигурно са полуделинови [re: spgufi2]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано27.01.09 12:02



Не следя детайлно дразгите в клуба, понеже от години нямам поглед в този конкретен клуб, наскоро реших да видя какво се случва тук и се оказа, че е тотална баталия между клиенти и брокери. Не мога да знам кое е вярно и кое не е, за да знам кой лъже и кой не, а и това не е от значение. Дори и да се преувеличават фактите това, че има недоволни означава, че някои брокери не си вършат читаво работата. От друга страна българинът има отрицателната черта вместо да каже директно: "не съм доволен от еди кое си и еди кое си, какво можем да направим, за да не е така", да плюе масово. Не сме си полезни по този начин, това исках да кажа.

Your future dream is a shopping scheme.

Редактирано от Okaян яcтpeб на 27.01.09 12:03.



Тема Re: Боговете сигурно са полуделинови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано27.01.09 12:07



Абсолютно правилно. За съжаление, когато господина, на който отговаряш, попита "добре де, какво не ви харесва", общо взето всички му казаха какво не ни харесва... На което беше отговорено нещо от сорта "ми гледайте си работата - на нас така ни харесва и ще продължаваме така да работим, вие право на мнение нямате...". Оттук нататък какво очакваш да се получи?



Тема Re: Боговете сигурно са полуделинови [re: Blake]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано27.01.09 12:14



Оттук нататък диалогът спокойно може да се прехвърли в един специализиран за това клуб, в който на мен нещо ако не ми хареса, изразявам мнението си там.



Your future dream is a shopping scheme.

Тема Re: Боговете сигурно са полуделинови [re: arrvv]  
Автор fortuna_ (заслужена)
Публикувано27.01.09 12:14



нашата работа е да ИЗВЪРШИМ покупко продажбата
Я, да промениш малко терминологията с извършването! Купувате?Продавате или посредничите?
ПОКУПКА е различно от ПОСРЕДНИЧЕСТВО при покупка





Тема Re: Боговете сигурно са полуделинови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано27.01.09 12:20



За съжаление, част от професионалистите в един момент решават да ползват точно този (т.нар. "техния") клуб за тази работа...
Аз в онзи другия не съм стъпвал, щото обикновено нямам нужда.



Тема Re: Боговете сигурно са полуделинови [re: spgufi2]  
Автор Highway to hell (napalmoff )
Публикувано27.01.09 12:20



Аз пък предлагам да разделим този клуб на две части :
- едната половина да бъде КНП /клуб на неудачниците - поплювковци/
- другата половина да бъде КНДП /клуб на нормално дискутиращи и професионалисти/


Навит съм. Лошото е, че не виждам хора за втория клуб







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.