Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:56 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Да се обединим срещу простотията !нови  
Автор spgufi2 (член)
Публикувано15.01.09 16:03



Понеже сега е време на протести, реших да активирам мислещите хора в този форум, създаден за взаимопомощ. За съжаление добрата идея често се опорочава заради изстъпленията на една група неуспели некадърници, в чийто тон за съжаление понякога и аз съм си позволявал да влизам. Тези хора /за щастие двама - трима/ си позволяват да се държат изключително арогантно и грубо и обиждат всеки, нарекъл себе си брокер. Затова призовавам всички колеги, които понякога пишат тук да ги игнорираме, а на хората, които задават някакви въпроси , свързани с имоти - да се вслушват главно в мненията на специалистите в бранша.



Тема Re: Да се обединим срещу простотията !нови [re: spgufi2]  
Автор Highway to hell (napalmoff )
Публикувано15.01.09 16:31



Съгласен, я дай линкове да ги видиме. Дали пък не са недоволни от гилдията, от наглост, от рекет, или дали не са прецакани от брокери









Какво обединява, тези линкове ли . "Добрия тон" за който апелира spgufi2 99.999% от , милите и любезни нарицателни са изписани от него. Е на това му викам наглост и дебелоочие. До шията в ако, а вика по другите, че са пръцнали

А за малко да пропусна и другата от малкото думички, които е научил въпросната личност :






Тема Re: Да се обединим срещу простотията !нови [re: spgufi2]  
Автор Hani_G (член)
Публикувано15.01.09 19:23



Чета форума от известно време и личното ми мнение е, че този апел се отнася и до теб, правиш доста често обидни квалификации на хора, които изобщо не познаваш, само защото имат различно от твоето мнение. Препоръчвам ти да спориш с аргументи, вместо с обиди.

Това че работиш като брокер, не те прави автоматично специалист в бранша.

Редактирано от Hani_G на 15.01.09 19:26.



Тема Re: Да се обединим срещу простотията !нови [re: Hani_G]  
Автор spgufi2 (член)
Публикувано16.01.09 10:05



Така е, вече обявих, че съжалявам задето им падам на нивото. За протокола само да отбележа, че моите обидни квалификации винаги са били в отговор на такива, ако ме ударят по едната буза, не си подлагам и другата.



Тема Re: Да се обединим срещу простотията !нови [re: spgufi2]  
Автор Highway to hell (napalmoff )
Публикувано16.01.09 16:13



В отговор на:

Така е, вече обявих, че съжалявам задето им падам на нивото.




Горкичкия, изкарай ми лични обиди, и нападки на някой друг участник и дали ще са 1/100 на твоите. Не ти си им паднал на нивото, а ти си най ниското ниво на общуване в този форум. Обиди, нападки и то все на лична основа. Елементарно, ниско, първично. И то с 3-4 думи .

Тази твоя тема ще се постарая да седи отгоре. Пример, за аргантност, невъзпитание, липса на първи 7 години, гьонсуратлък и наглост

Тоя Гьобелсов похват, няма да мине. Аз съм ти изкарал от търсачката елементарните няколко обидни които ползваш
Тази тема,ако имаше поне малко достойнство, трябваше да я кръстиш "Извинете ме за простотията"

И това е не, защото си брокер. А защото възпитането ти е в петите




Тема Re: Да се обединим срещу простотията !нови [re: Highway to hell]  
Автор spgufi2 (ентусиаст)
Публикувано22.01.09 09:29



Чудя се няма ли да се появи тук някой нормален пишещ, вместо разни пламенни, мрачни, ветровити и пр. тъпи комплексари !



Тема Re: Да се обединим срещу простотията !нови [re: spgufi2]  
Автор Highway to hell (napalmoff )
Публикувано22.01.09 09:49



Aз се чудя, дали оправдаваш речника си и поведението си. Винаги ще има някой с различно от твоето мнение, но вместо възпитана дискусия ти всичко израждаш в лични нападки и обиди. Вседствие на което и най търпеливия почва да отвръща на обидите. Резултата е плювалня, а не дискусия. И след това с цялата си наглост Да се обединим срещу простотията !. Е няма как точно ти да оправиш дискусията






Тема Re: Да се обединим срещу простотията !нови [re: spgufi2]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано22.01.09 09:54



ми няма за съжаление, все едни глупави брокерчета се навъртат насам, размахват проценти и т.н.





Тема Re: Да се обединим срещу простотията !нови [re: Highway to hell]  
Автор spgufi2 (ентусиаст)
Публикувано22.01.09 10:05



Весело е с теб. Душичка.



Тема Re: Да се обединим срещу простотията !нови [re: Blake]  
Автор spgufi2 (ентусиаст)
Публикувано22.01.09 10:05



Ама хубаво ми е, ма мамо !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.