Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:05 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Как да си спестим 3% от комисионнатанови [re: yниKaлнa]  
Автор fortuna_ (заслужена)
Публикувано23.01.09 13:18



Те нещата дето у нас са като по СВЕТА на пръсти се броят - вие и АНИ накундихте сред тях не за друго, ами защото така било по СВЕТА:)Не става така, бре:)
Не съм вършала из ВЪршава и не коментирам какви ги вършат там


В случая с този дългоизбиращия в различни диапазони какъв ти е проблема да му вземеш такси за колкото е избирал? Плаща такса-гледа ...не може да те завлече с таксата и да си е правил сметкатаНе само, че няма проблем, а даже е редно всеки да си плаща свършената за него работа!
Проблем, обаче е, че ако се отделят огледите - няма как да си вържете съчинената комисиона...дам



Тема Re: Как да си спестим 3% от комисионнатанови [re: fortuna_]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано23.01.09 13:41



Толкова много е изписано по въпроса какво една агенция прави, освен огледите, че няма сми да продължавам, колкото и да ми е приятно да си бъбря с теб.

А сега чао - отивам на огледи! Но от сутринта не съм си чоплила носа в офиса, уверявам те. Доста работа свърших, която да ми "върже" комисионата.

Освен кратките 15 минути отдих, през които драснах тук-там из клуба, че ме бяхте позабравили! А и за да се развеселя от глупостите на един известен тук всезнайко. (и неговия клонинг)

"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Как да си спестим 3% от комисионнатанови [re: Blake]  
Автор spgufi2 (ентусиаст)
Публикувано23.01.09 13:45



Да твърдиш, че работата по една сделка е 30 мин., е все едно да кажеш, че Бербатов си изкарва седмичните 120 000 паунда само със съботния мач, през останалото време спи !



Тема аз имам по-добра идея, Блейк :)нови [re: Blake]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано23.01.09 13:49



Мисля да взема пример от брокерите и променя начина на формиране на цените на услугите си... според квадратурата на офиса на клиента, нетната му годишна печалба и количеството кафе, което лоча, докато решавам проблемите му. Може би и скоростта на интернета ми ще трябва да влезе като параметър.
Точната формула ще я знам само аз и група съветски специалисти.

Естествено няма как да вкарам тази си идея в действие, докато всички вие, предатели такива, формирате цените си спрямо количеството и вида работа, така че... спирай, моля ти се, с тези цени на час и давай да поразсъждаваме още какво да вкараме във формулата, така че да се радваме на тлъсти надници за малко труд.





Тема Re: Как да си спестим 3% от комисионнатанови [re: spgufi2]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано23.01.09 14:03



Няма проблем ти да ми кажеш, при това предварително, и без наличието на проценти.



Тема Re: Как да си спестим 3% от комисионнатанови [re: spgufi2]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано23.01.09 14:04



Точно толкова неспасяем, колкото и ти.



Тема Re: аз имам по-добра идея, Блейк :)нови [re: Hell]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано23.01.09 14:06



вече предложих - атмосферното налягане, скоростта на светлината, може и надморското равнище... подходящи кандидати са и скоростта на вятъра и фазата на луната...



Тема Re: Как да си спестим 3% от комисионнатанови [re: Blake]  
Автор spgufi2 (ентусиаст)
Публикувано23.01.09 14:35



Ама ти пак поставяш условия - "без наличието на проценти", защо , щото ти така искаш ?! Няма ти да ми определяш това Блейк, както аз не го правя с теб.



Тема Re: Как да си спестим 3% от комисионнатанови [re: spgufi2]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано23.01.09 15:47



виж, не се обиждай, но в целия свят всяка една работна позиция се охарактеризира с надница, изчислявана в единицата [валута/час]
не виждам защо се опитваш да се дърпаш и да шикалкавиш - не разбираш ли, че номера просто не минава... при това много добре знаем и двамата защо не минава - защото просто цената, която предлагаш, няма никаква връзка с работата, която вършиш, и е един вид "изсмукана от пръстите"...



Тема Re: Как да си спестим 3% от комисионнатанови [re: Blake]  
Автор spgufi2 (ентусиаст)
Публикувано23.01.09 15:56



Твоя работа си е в крайна сметка, възмущавай се колкото си щеш, формирането на нашето заплащане нито зависи от теб, нито от някой друг, зависи само от нас - работещите това. Повтаряй си колкото щеш, че взимаме пари за 10 , или 30 мин. работа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.