Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:07 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Why Wall Street could go to jailнови  
Автор wiz (100 тонa змей)
Публикувано19.01.09 08:15



като гледам тук пишещите брокери са нещо подобно



само че тези от статията са в по голям мащаб

например коментара на arrvv че не може да се губи от недвижими имоти съвпада с подзаглавието на статията:"Corporate officers were making reassuring statements about financial prospects just days before Armageddon hit their companies -- and investors' portfolios"

такова отношение гледам е типично и за други - не виждат по далеч от носа си и прикриват този факт с обяснения че имали години стаж и други подобни



No pain, no gain

Тема Re: Why Wall Street could go to jailнови [re: wiz]  
Автор Highway to hell (napalmoff )
Публикувано19.01.09 09:23



Oсвен, че не виждат по-далече от носа си, нашите брокери са зле и с езиците, а изказванията им че заключенията им се базират на дългогодишен опит като брокери, малко ми звучат като на военни с 20 годишен стаж без участие в истинска битка. Никой от тях не е работил и продавал в криза, но дават съвети. Не, че има на кой де






Тема Re: Why Wall Street could go to jail [re: wiz]  
Автор naci ()
Публикувано19.01.09 09:44



Не виждам нищо общо между суаповите сделки, затвора и Щатите,с брокерите на НИ в Б-я.Ама щом казвате може.

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: Why Wall Street could go to jailнови [re: naci]  
Автор wiz (100 тонa змей)
Публикувано19.01.09 10:08



ми връзка има ама не ми се пише толкова

може да пробваш да отвориш на Fannie Mae
http://money.cnn.com/galleries/2008/fortune/0812/gallery.parloff_quotes.fortune/6.html
и да опиташ да се сетиш каква е връзката
ако не можеш питай някои да те светне

за мен извода е ясен: сигурно докато не арестуват няколко подобно на щатите тук пишещите брокери няма да престанат да се правят



No pain, no gain

Тема Re: Why Wall Street could go to jailнови [re: Highway to hell]  
Автор spgufi2 (член)
Публикувано19.01.09 10:12



Затова пък ти всичко знаеш и можеш, в криза си продавал, купувал, езици знаеш, съвети даваш, прогнози правиш, а бе да си жив и здрав ! Великан !



Тема Re: Why Wall Street could go to jailнови [re: wiz]  
Автор naci ()
Публикувано19.01.09 11:13



Първо ,за какво , да арестуват и второ прочетох цялата статия и пак не виждам никъква връзка.

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: Why Wall Street could go to jailнови [re: naci]  
Автор wiz (100 тонa змей)
Публикувано19.01.09 11:19



ми казано с няколко думи в основата на тези проблеми е балона с недвижими имоти и тва че някои се самозабравили от алчност

ако все още не виждаш връзка питай или чети из нета и може по някое време да видиш връзката, щото повече не ми се пише



No pain, no gain

Тема Re: Why Wall Street could go to jailнови [re: wiz]  
Автор naci ()
Публикувано19.01.09 12:00



Тъп, но упорит.Пак не виждам връзката.Дай сега да видим ,кой ще влезе в панделата и защо?

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: Why Wall Street could go to jailнови [re: naci]  
Автор wiz (100 тонa змей)
Публикувано19.01.09 13:03



не ми се обяснява повече
намери друг да тормозиш за подробно обяснение



No pain, no gain

Тема Re: Why Wall Street could go to jailнови [re: naci]  
Автор donald trump (дoбpяka)
Публикувано19.01.09 13:59



Ама що го караш да обяснява, то резултат няма. Има връзка и толкоз. Пукна се балона, вие брокерите сте виновни и пак толкоз.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.