Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос за цените в София  
Автор Hani_G (член)
Публикувано11.12.08 14:58



Здравейте,

аз лично се интересувам от покупка на етаж от къща в кв. Изток в София. Интересуваме около 100 кв. може е повече. Искам да попитам какви са вашите прогнози за развитието на цените, брокери ми казаха, че в момента са околко 2000 евро на квадрат обявените цени, но реално са 1500 евро, как мислите. Кога според вас е най-изгодният момент за покупка.



Този етаж, ми го предлагат за 200К евро, за 150-160 мисля, че бих го купил, като 40К ще са на кредит.



Тема Re: Въпрос за цените в Софиянови [re: Hani_G]  
Автор donald trump (дoбpяka)
Публикувано11.12.08 15:04



Смятам че 200 са добра цена, но повече от 180 едва ли ще свалиш. Ако къщата е добра - взимай я.



Тема Re: Въпрос за цените в Софиянови [re: donald trump]  
Автор Hani_G (член)
Публикувано11.12.08 15:07



Е то е етаж, де да беше цялата къща :) Да хубава е мястото е топ. Дали ако изчакам още малко ще успея да я взема за 170-180, в момента ми казаха, че до 200 могат да паднат.



Тема Re: Въпрос за цените в Софиянови [re: Hani_G]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано11.12.08 15:19



Първо наистина ли е 156кв.м етажа или влизат ид.ч. от двора в тази квадратура, защото на миналата оферта която ни пусна от колегите от скала ди, едно е 60 кв.м там цената се връзва на около 1750Е/кв.м. , а ако е 90 на 1166е/кв.м. мисля че 600е/кв.м разлика е доста...

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: Въпрос за цените в Софиянови [re: arrvv]  
Автор Hani_G (член)
Публикувано11.12.08 15:24



150 е реалната квадратура. Да има ид.ч. от двора, но още не знам колко са. Също ще ми кажат дали има мазе и таван, защото сградата е на 4 етажа с таваните :) Утре ще ми кажат.

Редактирано от Hani_G на 11.12.08 15:41.



Тема Re: Въпрос за цените в Софиянови [re: Hani_G]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано11.12.08 15:41



Ами за мен е добре излиза 1333е/кв.м. и ако има и ид.ч. от двор е супер... а колкото дали да го купиш... ако си го харесал купувай, не е лоша оферта, ако решиш да чакаш обаче винаги има риск да го загубиш...

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: Въпрос за цените в Софиянови [re: arrvv]  
Автор Hani_G (член)
Публикувано11.12.08 15:44



Добре ама същия този НИ е обявен на цени от 249 000 до 255 000. Има може би 7-8 агенции които го продават. Въпросът е че 200К ми е много, за 180 бих се замислил, това на брокера ли да го кажа или как?



Тема Re: Въпрос за цените в Софиянови [re: Hani_G]  
Автор donald trump (дoбpяka)
Публикувано11.12.08 15:53



А ти защо реши че при цена 249000 Е ще ти свалят до 200, пък и надолу.



Тема Re: Въпрос за цените в Софиянови [re: donald trump]  
Автор Hani_G (член)
Публикувано11.12.08 16:06



Ами това ми каза брокера с които говорих по телефона. Аз се обадих да питам за другата оферта и като приключвахме разговора го питах за подобни имоти в изток и той ми каза за този, като каза че може да се смъкне цената на 200.

Брокера ми се обади преди секунди да ми каже, че НЯМА идеални части от двора, нито мазе или таван. С което мисля, че разговора е приключен. Вие какво мислите?



Тема Re: Въпрос за цените в Софиянови [re: donald trump]  
Автор Hani_G (член)
Публикувано11.12.08 16:09



Реших, защото още по телефона ми го каза, без дори да съм питал нищо, а ако се почнат преговори мисля, че ще може да се свали още, все пак 200К евро не са никак малко пари, да не говорим 250К, четвърт милион е все пак !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.