Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Агенция по вписванията  
Автор donald trump (дoбpяka)
Публикувано04.12.08 13:18



Е днес тия хора успяха да ме изненадат с поредните си тъпотии. Първо направили разни размествания и съответно сътворили пълен хаос, а там информация може да ти даде само господ. Второ - спешните удостоверения за тежест вече се пускат по нов начин. Разбира се отново няма кой да ти обясни, пък да вземе някой нещо да напише.... е това вече ще е чудо. Новата процедура отново увеличава хаоса и блуждаещите и чакащи хора в нотариата. Първо си взимаш входящ номер от великата стая 4, разбира се редиш се на общата опашка с подаващите и получаващите - около час. После при съдията за резолюция - 15 мин., следва плащане на касата - 15-30 мин., следва отново стая 4 за подаване - около час. И като прибавим и получаването около час, абе сложи си го цяла сутрин.
И тук говорим за спешна услуга, за която се плаща от 4 до 10 пъти повече в сравнение с нормалната.
И към всичко това, като добавим липсата на всякаква информация, кое как се прави и следствие на това невероятният хаос от мотаещи се хора....

Въобще пълен купон!!!! Съдебната система се реформира за пореден път, в полза на гражданите......



Тема Re: Агенция по вписваниятанови [re: donald trump]  
Автор tzura (член)
Публикувано04.12.08 13:57



и това не е единственото... Пуснах преди време пост , че вече не правят копия от ипотеки.

При всички тези промени, нали се сещаш какъв ти е единствения начин да си свършиш работата...



Тема Re: Агенция по вписваниятанови [re: donald trump]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано04.12.08 15:36



Колега тук поне знаеш горе-долу какво да очакваш, а ти знаеш ли в община Елин Пелин какво става... някаква меланхолия някаква апатичност ги е подгонило всичките... За подаване на молба за дан. оценка висяхме 2часа, отидете тук после там, после не сте попълнили еди какво си, после изчакайте за входящ номер и т.н. и т.н. А службата по вписване и просто уникална и от към персонал и откъм ред... направо върха. Тук ми се ще да пратя някой от онези които много говорят тук във форума просто искам да застана отстрани и да ги гледам, как ще се оправят, ама то е лесно отстрани да седиш зад бюрцето и да си пишеш....

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: Агенция по вписваниятанови [re: donald trump]  
Автор Highway to hell (napalmoff )
Публикувано04.12.08 16:16



Tи какво очакваш в Абсурдистан. Ма хайде свършете малко работа де. Аз не се оплаквам от оня идиот Ники Василев, министерот на държавната администрация дето секи месец измисля някоя глупост, или от Масларова.
Тия двамата дебили ми губят между 2-3 работн дена всеки месец, въпреки че си взех електронен подпис да не се разкарвам. За мургина не говоря въобще.






Тема Re: Агенция по вписваниятанови [re: Highway to hell]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано04.12.08 16:18



ама както виждаш аз никога не съм те нападала че нищо не вършиш докато при теб това е практика...



Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Re: Агенция по вписваниятанови [re: arrvv]  
Автор Highway to hell (napalmoff )
Публикувано04.12.08 16:32



Е щото, аз получавам пари само от работодателя си. Не от работодаля си, Ники Василев, Мургина, или Пешо заради който вися половин ден да му внеса болничните






Тема Re: Агенция по вписваниятанови [re: Highway to hell]  
Автор donald trump (дoбpяka)
Публикувано04.12.08 17:16



Не въобще не се учудвам, ама поне до сега беше що годе културно въпреки опашките. Искаш спешна услуга - отиваш до 11 при съдията, той ти подписва. После до 12 подаваш и всичко е ОК. Разбира се при условие че няма повече от 50 бързи поръчки. До сега като време - около час и половина.
По новия абсурден вариант ще видя утре.
А що се отнася до работа - това не е нещо, което ще ме впечатли - този документ е само за сигурност и ако не го иска специално някой от клиентите, може и да го пренебрегнем за в бъдеще.



Тема Re: Агенция по вписваниятанови [re: donald trump]  
Автор Kalina1 (непознат)
Публикувано10.12.08 07:36



Тази Агенция по Вписванията, първо, трябва да се пренесе в нова по-голяма сграда и с модерно оборудване. Като им влизам в архивата в подземният етаж, е ,о, ужас. Важни документи пръснати по земята. Ами ако стане наводнение там? И как се съхраняват оригинални документи? - преснимани са на ксерокс, няма оригинали на документите, всичко е копия, копия от копия и копия. Какво вписват и какво съхраняват там? Да не говориме за това, как приемат документите от клиентите. Няма лични карти, няма уверения за нищо. Всеки може да влезне и внесе всякакъв фалшив документ, който после да се брои за официален, не мислите ли че е така?



Тема Re: Агенция по вписваниятанови [re: Kalina1]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано10.12.08 07:58



Абсолютно си права! Не само това, още купища недостатъци можем да изтъкнем - хората, които си прекарваме половината от работното време по опашки там. Някой пак краде държавни (наши) пари и не прави никакви подобрения!!

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Агенция по вписваниятанови [re: yниKaлнa]  
Автор Kalina1 (непознат)
Публикувано10.12.08 08:24



Да, така е. В по-вечето институции няма служба за похвали и оплаквания за тях от клиенти, или ако има, то те не работят както трябва.
Аз така и не разбрах, каква е функцията на Агенцията по Вписванията. Хубаво е да имаш къде да си регистрираш промените по имуществата, и да знаеш, че можеш да правиш справки за тях, но начина по който работят в тази агенция, е твърде остарял и несигурен.
Връщали ли са неправилно подпълнени форми на нотариуси и такива с грешки и ръчно подправени данни?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.